קורונה מה יהיה ?הנתונים נכונים? מלחיץ הכל חוזר על עצמו

מצב
הנושא נעול.

אני וביתי

משתמש מקצוען
כמות הבדיקות הכפולה והמכופלת שהיתה בבני ברק ביחז לכל הארץ, ודאי השפיע על מספר יותר גבוה של המאומתים.
גם מספר הנפטרים בבני ברק נגזר מכך שכל קשיש בני ברקי שהגיע לבית חולים נבדק מקורונה, גם אם בסוף נפטר ממחלות רקע.
קמח טחון כבר נטחן עד דק בכל האשכולות בעבר מספר הבדיקות בתל אביב קרוב לבני ברק כמה חולים אומתו בתל אביב? פחות מ 600! בבני ברק קרוב ל3000! ו
וגם בתל אביב יש קשישים שנפטרו בבית חולים ונבדקו מקורונה . ועכשיו יגיע הטיעון של משפחות גדולות ועוד את הכל שמענו ועם כל זה בבני ברק יש יותר הדבקה גם בשוק האחרון 90 אחוז מהעלייה בשבועיים האחרונים זה בערים חרדיות ואצל הבדואים!

ודבק ליבנו

משתמש פעיל
עריכה תורנית
כמה נקודות:
א. אם הנתון ש52 מונשמים מתוך 68 הם מבני ברק נכון, זה נתון מטורף, כי זה אומר שזה פוגע בציבור החרדי [מאיזה סיבה שלא תהיה] במאות אחוזים יותר מהציבור הכללי. וזה אומר שאם החליטו להקל בגלל אחוזי תמותה נמוכים הכוונה היא שלחילונים זה נמוך, ולחרדים זה יכול להיות מכה כואבת חלילה. ואולי מידע זה נמצא לפני מנהיגי הציבור החרדי ולכן הם לא ממהרים לפתוח את המוסדות.
ב. לא השקיעו הסברה בציבור החרדי בענין מבוגרים ובעלי מחלות רקע, דבר נצרך מאוד כשמקילים את הסגר.
ג. התפלאתי לשמוע על משפחה מכובדת שעושה שבוע הבא מסיבת סוף קורונה, וכך בבית צפוף יגיעו כל הילדים הנשואים וילדיהם מכל מקומות מושבם. וכל זה בעוד בתי הכנסת והכוללים עדין סגורים. אפשר להבין את הגעגועים, אבל קצת סבלנות, מה יזיק לחכות שבוע שבועיים.

אני וביתי

משתמש מקצוען
כמה נקודות:
א. אם הנתון ש52 מונשמים מתוך 68 הם מבני ברק נכון, זה נתון מטורף, כי זה אומר שזה פוגע בציבור החרדי [מאיזה סיבה שלא תהיה] במאות אחוזים יותר מהציבור הכללי. וזה אומר שאם החליטו להקל בגלל אחוזי תמותה נמוכים הכוונה היא שלחילונים זה נמוך, ולחרדים זה יכול להיות מכה כואבת חלילה. ואולי מידע זה נמצא לפני מנהיגי הציבור החרדי ולכן הם לא ממהרים לפתוח את המוסדות.
ב. לא השקיעו הסברה בציבור החרדי בענין מבוגרים ובעלי מחלות רקע, דבר נצרך מאוד כשמקילים את הסגר.
ג. התפלאתי לשמוע על משפחה מכובדת שעושה שבוע הבא מסיבת סוף קורונה, וכך בבית צפוף יגיעו כל הילדים הנשואים וילדיהם מכל מקומות מושבם. וכל זה בעוד בתי הכנסת והכוללים עדין סגורים. אפשר להבין את הגעגועים, אבל קצת סבלנות, מה יזיק לחכות שבוע שבועיים.
לפני חודש העלייה בציבור החילוני כמעט נגמרה ואיפה עלה בבני ברק! אני חושש שעוד שבוע נראה נתונים כאלו על ירושלים.

מצות

משתמש פעיל
אם איזה נתון זה לא מסתדר? הלוואי שזה לא נכון אבל מהחודש האחרון נוכחנו לראות שאין פייק בנתוני משרד הבריאות!
איפה משרד הבריאות פרסם נתון כזה???
לפי הנתון הזה בריכוזים החרדים ירושלים אין בכלל קורונה..

אני וביתי

משתמש מקצוען
איפה משרד הבריאות פרסם נתון כזה???
לפי הנתון הזה בריכוזים החרדים ירושלים אין בכלל קורונה..
אין מונשמים כרגע כי מי שזוכר העליה היתה בירושלים אחרי בני ברק לכן אני חושש מה יהא בירושלים עוד שבוע שבועיים.

מצות

משתמש פעיל
אין מונשמים כרגע כי מי שזוכר העליה היתה בירושלים אחרי בני ברק לכן אני חושש מה יהא בירושלים עוד שבוע שבועיים.
אין עלייה במספר המונשמים בכל הארץ, יש ירידה מתמדת כל הזמן, מי אמר שיש עלייה במספר המונשמים בבני ברק?

אני וביתי

משתמש מקצוען
אין עלייה במספר המונשמים בכל הארץ, יש ירידה מתמדת כל הזמן, מי אמר שיש עלייה במספר המונשמים בבני ברק?
יש ירידה השאלה היא גם ממה נובעת הירידה. מנפטרים וגם יש כאלו שהחלימו אבל נוספים אחרים גם הירידה היא לא יחסית למחלימים.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לי שאלה.

אם חולה אחד לא זקוק ב"ה להנשמה, ועובר למחלקה רגילה, ובמקביל חולה אחר, מצבו הורע וזקוק להנשמה, זה לא מתקזז?
נראה לי שזה אולי עונה על הנתונים לעיל

yudit10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קצב ההדבקה בירידה ממתי? משבוע שעבר ומתחילת השבוע עלה קצב ההדבקה בפי 2 בערים החרדיות! רגע זה עלה סתם או שאנשים שכחו שיש קורונה? למה רק אצל החרדים עולה בקצב כזה זה לא חילול השם? מה יגידו עכשיו שזה משפחות גדולות? חודש אחרי אנחנו עדיין נדבקים זה כבר לא הדבקה בתוך המשפחה ולא צפיפות דיור זה חוסר זהירות!
בבקשה לפני שכותבים דברים
להביא מקורות מוסמכים.
קצב ההדבקה ב-5 במאי: 0.5 בירושלים ו-0.5 בבני ברק
Screenshot_20200505-201756_ N12.jpg

קצב ההדבקה ב-6 במאי: 0.06 בירושלים ו-0.03 בבני ברק.
WhatsApp-Image-2020-05-06-at-11.03.20.jpeg

דווקא בתל אביב לא רואים מגמת ירידה בקצב ההדבקה.

אני וביתי

משתמש מקצוען
בבקשה לפני שכותבים דברים
להביא מקורות מוסמכים.
קצב ההדבקה ב-5 במאי: 0.5 בירושלים ו-0.5 בבני ברק
צפה בקובץ המצורף 649574
קצב ההדבקה ב-6 במאי: 0.06 בירושלים ו-0.03 בבני ברק.צפה בקובץ המצורף 649575
דווקא בתל אביב לא רואים מגמת ירידה בקצב ההדבקה.
חצי אחוז מ3000 זה 15 איש בתל אביב כיון שיש קצת נדבקים חצי אחוז זה 3 אנשים.

yudit10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חצי אחוז מ3000 זה 15 איש בתל אביב כיון שיש קצת נדבקים חצי אחוז זה 3 אנשים.
ואת זה בדיוק הסברתי במאמר מפורט כאן

זה שנוספו היום בבני ברק יותר אנשים מבתל אביב
לא אומר שמגמת ההדבקה בבני ברק בעליה.

אנשים היזהרו בדבריכם.

מצות

משתמש פעיל
קמח טחון כבר נטחן עד דק בכל האשכולות בעבר מספר הבדיקות בתל אביב קרוב לבני ברק כמה חולים אומתו בתל אביב? פחות מ 600! בבני ברק קרוב ל3000! ו
וגם בתל אביב יש קשישים שנפטרו בבית חולים ונבדקו מקורונה . ועכשיו יגיע הטיעון של משפחות גדולות ועוד את הכל שמענו ועם כל זה בבני ברק יש יותר הדבקה גם בשוק האחרון 90 אחוז מהעלייה בשבועיים האחרונים זה בערים חרדיות ואצל הבדואים!
נא לדייק:
בבני ברק נעשו 27,480 בדיקות!!!
בתל אביב 19,811 בדיקות

מי שיודע כמעט כל יולדת, קשיש, או חולה בני ברקי או סתם חרדי סומן מיד , ישר כשנכנס לבית החולים נבדק מקורונה. ברור שהחרדים נבדקו יותר בבתי החולים! המפורסמות אין צריך ראיה

לידיעתכם לפי הסטטיסטיקה מתים כל יום בארץ 100 אנשים (44,000 כל שנה) כך שלצערינו בני ברק לוקחת גם חלק בסטטיסטיקה הזאת.ואלה שנפטרו רבים מהם לא נפטרו מקורונה.

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
:eek::eek::eek::eek:

אני וביתי

משתמש מקצוען
נא לדייק:
בבני ברק נעשו 27,480 בדיקות!!!
בתל אביב 19,811 בדיקות

מי שיודע כמעט כל יולדת, קשיש, או חולה בני ברקי או סתם חרדי סומן מיד , ישר כשנכנס לבית החולים נבדק מקורונה. ברור שהחרדים נבדקו יותר בבתי החולים! המפורסמות אין צריך ראיה

לידיעתכם לפי הסטטיסטיקה מתים כל יום בארץ 100 אנשים (44,000 כל שנה) כך שלצערינו בני ברק לוקחת גם חלק בסטטיסטיקה הזאת.
כמה חולים היה בתל אביב וכמה בבני ברק?בלי שום יחס לכמות הבדיקות המוגדלת, בבני ברק היה 10 אחוז.

מצות

משתמש פעיל
יש לי שאלה.

אם חולה אחד לא זקוק ב"ה להנשמה, ועובר למחלקה רגילה, ובמקביל חולה אחר, מצבו הורע וזקוק להנשמה, זה לא מתקזז?
נראה לי שזה אולי עונה על הנתונים לעיל
ברור שזה מתקזז, אבל כשאין עלייה זה אומר שהמחלה נבלמה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה