קורונה מה יהיה ?הנתונים נכונים? מלחיץ הכל חוזר על עצמו

מצב
הנושא נעול.

shakshuka

משתמש סופר מקצוען
בסין אין חיסונים על שפעת, יש עוד הרבה מדינות שאין.
אם האינדיקציה לרפואה מפותחת היא סין, מצבנו קשה.
חוץ מזה, פשוט לא נראה שזה לי שזה כל הנושא. לא נראה לי שזה כל הפניקה.
כמובן. מה בכלל הפאניקה?
כולה ימותו הרבה מהמבוגרים, חולי טרשת עורקים, אי ספיקת לב, אסתמטיים, סוכרתיים, שמנים, מדוכאי מערכת חיסונית, חולי המטולוגיה, נוירולוגיה ונשים בהריון.
דילול אוכלוסין מוצלח בסה"כ.

אני וביתי

משתמש מקצוען
טוב אז מה יש לנו? יש את אלו שאומרים הקורונה זה שפעת הוכח וכאן באשכול בפרט שאין מה להתווכח איתם רק צריך לסגור אותם שלא יסכנו את הציבור !
ויש את הצדיקים שאומרים זה גזירת שמים שיהא הרבה נדבקים דווקא בציבור החרדי ! מה עם אי ההקפדה על הזהירות בפרט בהתחלה? זה לא קשור והמהדרין גם מנסים להוכיח למה אין קשר עד שאתה מאבד ידים ורגלים בסבך הנתונים המסולפים!
הצד השווה שצריך לזכור שחובת ההשתדלות עלינו! ויותר יש להיזהר שלא יזיק משלא יוזק!

מצות

משתמש פעיל
אם האינדיקציה לרפואה מפותחת היא סין, מצבנו קשה.

כמובן. מה בכלל הפאניקה?
כולה ימותו הרבה מהמבוגרים, חולי טרשת עורקים, אי ספיקת לב, אסתמטיים, סוכרתיים, שמנים, מדוכאי מערכת חיסונית, חולי המטולוגיה, נוירולוגיה ונשים בהריון.
דילול אוכלוסין מוצלח בסה"כ.
סגנון קצת בוטה.
כנראה שלא הובנו דבריי.
אני מסביר שכל המחלה יצאה מסין, משם הגיעה כל הבהלה, כאילו ראו מה שקורה שם וכל העולם נבהל. אם זה מה שקורה שמה כל חורף אז למה בסין כל כך נלחצו ?

עוקר הרים

משתמש מקצוען
גם באיטליה וניו יורק ששם מקרי המוות בשמים, אין יותר מתים משמעותים משנה רגילה בעונת שפעת.
ביקשתי ממך נתונים ולא הבאת
בדקתי בעצמי וגיליתי שבתקופה של חודש מתים בממוצע במדינת ניו יורק כ-14400 איש (בדקתי לפי תמותה כללית בארה"ב בשנה וחילקתי ל12 וכן חילקתי את סך תושבי ניו יורק מסך כלל ארה"ב) הנתון הזה כולל תמותה מזקנה, מחלות, תאונות, התאבדויות וכו'
ובזמן קורונה מתו בניו יורק יותר מ26,000 איש בקצת יותר מחודש מקורונה בלבד!
כך שאיך שלא יהיה מדובר בעלייה עצומה בתמותה

shakshuka

משתמש סופר מקצוען
סגנון קצת בוטה.
צר לי, לא מתנצלת על הסגנון. יש לי כמה וכמה קרובים בסיכון שיקרים לי מדי.
אני מסביר שכל המחלה יצאה מסין, משם הגיעה כל הבהלה, כאילו ראו מה שקורה שם וכל העולם נבהל. אם זה מה שקורה שמה כל חורף אז למה בסין כל כך נלחצו ?
לא נכנסת לעובדה אם הסינים נלחצו או לא, אם עשו זאת בזמן או לא.
מה שבטוח, העולם נבהל. ויש לו ממה.
מה שעוד יותר בטוח, שיש כמה שמתעקשים לא להבין. וכנראה שגם להם יש ממה.
רק שסיבותיהם העלומות עלולות לגבות חיי אדם יקרים.
ועל כך הכעס.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה