קורונה מה יהיה ?הנתונים נכונים? מלחיץ הכל חוזר על עצמו

מצב
הנושא נעול.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
בשלשת החודשים האחרונים חלה ירידה במספר הנפטרים בישראל בהשוואה לשנים קודמות
תורידו תאונות דרכים, תאונות עבודה
וגם תאונות ביתיות- הילדים מושגחים בצורה רציפה. ההורים לא הולכים ומשאירים אותם לבד בבית

וכן- חדרי ניתוח סגורים.
אין ניתוחים (למעט ניתוחי חרום)
ואין טיפולים פולשניים שאינם מצילי חיים.

מצות

משתמש פעיל
סתם כתבה מעניינת שפורסמה באתר קול ברמה:

על פי פרסום הבוקר של משרד הבריאות, למרות מגיפת קורונה, בשלשת החודשים האחרונים חלה ירידה במספר הנפטרים בישראל בהשוואה לשנים קודמות
מעניין כמה ירד בבני ברק ??....

עוקר הרים

משתמש מקצוען
ושוב אני חוזר ואמר, אני לא טוען שקורונה היא בדיוק כמו שפעת, בכל זאת התחזיות העגומות שהיו התבססו על מידע שגוי ומסולף, שהתקבל על ידי ארגון הבריאות העולמי. למדנו, החכמנו, יצאנו מההיסטריה והבהלה, אפשר לחזור לחיים תקינים עם הזהירויות הנדרשות כפי שהורו גדולי ישראל.
הסיבה שאפשר לחזור לחיים תקינים היא כי ב"ה הציבור נשמע להוראות גדולי הדור שהורו לשמור על כל ההנחיות החמורות של משרד הבריאות שבס"ד לא זלזל בחומרת הנגיף ולא עשה השוואות הזויות בין הקורונה לשפעת

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
הסיבה שאפשר לחזור לחיים תקינים היא כי ב"ה הציבור נשמע להוראות גדולי הדור שהורו לשמור על כל ההנחיות החמורות של משרד הבריאות שבס"ד לא זלזל בחומרת הנגיף ולא עשה השוואות הזויות בין הקורונה לשפעת
איזה נס שיש כמה אנשים, אדם אחד לא היה עומד בזה.

היה לי חבר בכולל שכל אברך חדש שהיה מגיע היה מגלה את החכמולוגיות שלו, והיה מתעצבן ומתווכח אתו עד בוש, אבל כל הוותיקים כבר למדו לחיות אתו ועם שגעונותיו והזיותיו, וגם האברכים החדשים, לאחר תקופה בכולל כשקלטו את הרעיון חדלו גם הם מלהתווכח אתו.
עד שהיה כמעט ברור שכל פעם שרואים מישהו מתווכח אתו בלהט סימן שמדובר בחדש שעדיין לא מכיר אותו.

shakshuka

משתמש סופר מקצוען
החיסון הוא רחוק ממאה אחוז, בפרט לאנשים בסיכון
קשקוש מוחלט. החיסון אכן לא מכסה ב100% את כל המוטציות של הנגיף (אם כי כולל הרבה מהן), אך זה נכון לכלל האוכלוסיה, אין קשר לקבוצת סיכון כזו או אחרת.
ולפני שהיה חיסון לשפעת אנשים לא שלחו לבית ספר בעונת שפעת?
מכיר קצת את גילאי התמותה ותוחלת החיים בעבר? מציעה לך לבדוק.

יענקף

משתמש פעיל
סתם כתבה מעניינת שפורסמה באתר קול ברמה:

האם קורונה היא שפעת עם יחסי ציבור?
על פי פרסום הבוקר של משרד הבריאות, למרות מגיפת קורונה, בשלשת החודשים האחרונים חלה ירידה במספר הנפטרים בישראל בהשוואה לשנים קודמות
אחת בצהרייםג' אייר התש"פ (27.4.2020)

על פי פרסום הבוקר של משרד הבריאות, למרות מגיפת קורונה, בשלשת החודשים האחרונים חלה ירידה במספר הנפטרים בישראל בהשוואה לשנים קודמות. מה שמותיר את השאלה המהדהדת, האם קורונה היא שפעת עם יחסי ציבור או שלעובדה שפחות אנשים נמצאים ברחובות וככתוצאה מכך כמות התאונות יורדות. ופחות קשישים שמגיעים לבתי חולים ונדבקים בזיהומים גורמת לירידה בתמותה.

משום מה הידיעה החשובה הזאת, נבלעה בין שלל מאות ואלפי מידע שאנחנו מקבלים.

אני מבקש גם מאלו שתוקפים אותי, גם אם אתם מתווכחים, ומותר להתווכח, תודו שאני מעשיר אותכם בכמה ידיעות שלא ידעתם.

ושוב אני חוזר ואמר, אני לא טוען שקורונה היא בדיוק כמו שפעת, בכל זאת התחזיות העגומות שהיו התבססו על מידע שגוי ומסולף, שהתקבל על ידי ארגון הבריאות העולמי. למדנו, החכמנו, יצאנו מההיסטריה והבהלה, אפשר לחזור לחיים תקינים עם הזהירויות הנדרשות כפי שהורו גדולי ישראל.
מצד שני, נתונים שמביא אהרן רבינוביץ, כתב עיתון 'הארץ', מוכיחים להיפך.
זינוק במספר הנפטרים.PNG

מצות

משתמש פעיל
מצד שני, נתונים שמביא אהרן רבינוביץ, כתב עיתון 'הארץ', מוכיחים להיפך.צפה בקובץ המצורף 650557
משהו לא מסתדר בחשבון.
תעזרו לי.
בקטע הראשון כותב מר אהרן רבינוביץ שבאפריל 2020 נפטרו (או נקברו תושבי חו"ל) 238

בקטע השני הוא כותב שבאפריל 2020 131 + 97, כמה זה יוצא 228 ??

התבלבלתי כמה פעמים,

חוץ מזה אין כל כך הרבה נפטרי קורונה בכל איזור ירושלים ועוד בבית הלוויות שמגר, בחודש אפריל ???

בקיצור תעזרו לי???

אני מקווה שזה לא עוד פייק ניוז.

סימפטי

משתמש פעיל
קשקוש מוחלט. החיסון אכן לא מכסה ב100% את כל המוטציות של הנגיף (אם כי כולל הרבה מהן), אך זה נכון לכלל האוכלוסיה, אין קשר לקבוצת סיכון כזו או אחרת.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
כמו שאומר פרופ' לאס:
כל הסגר והבהלה אכן היו טעות. הנה, יש לנו רק 250 קורבנות, בשעה ששפעת גובה מדי שנה כ1000 קורבנות.
ו250 זה פחות מאלף.

אז כן, 250 זה פחות מאלף.
בלי לקחת בחשבון את משך התקופות, ובעיקר בלי שלוקחים בחשבון את הסגר שמנע את ההתפשטות.
מאיפה הנתון ההזוי של האלף?
השפעת השנה נחשבה לקשה במיוחד, והיא קטלה 40 חולים. (לעומת 17 בשנה לפני זה, או מספר דומה).

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
מאיפה הנתון ההזוי של האלף?
השפעת השנה נחשבה לקשה במיוחד, והיא קטלה 40 חולים. (לעומת 17 בשנה לפני זה, או מספר דומה).
עוד מעט משרד הבריאות ינקוט צעדים למניעת השפעת, ואז תראה את כל החכמולוגים הופכים את עורם וצועקים שהשפעת היא בסך הכל קורונה עם יחסי ציבור...

סימפטי

משתמש פעיל
מכיר קצת את גילאי התמותה ותוחלת החיים בעבר? מציעה לך לבדוק.
זה רק מחזק את טענתי.
וכן בדקתי, מוות משפעת היה בירידה מתמדת עד לפני כעשרים שנה שאז התחיל להיות נפוץ לחסן לשפעת, ומאז ותו משפע הפסיק לרדת ואולי אפילו עלה.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
זה רק מחזק את טענתי.
וכן בדקתי, מוות משפעת היה בירידה מתמדת עד לפני כעשרים שנה שאז התחיל להיות נפוץ לחסן לשפעת, ומאז ותו משפע הפסיק לרדת ואולי אפילו עלה.
סו, אתה בעד לעצור את הרפואה המערבית בשנת 2000 ולא להתקדם משם יותר?
לדעתך הגיעו אז לשיא?
האמת שזה אפשרי.
יש מדינות בעולם, ואפילו אזורים בארצנו הקטנה שתקועים בערך שם.
אני יכולה להמליץ באישי על בתי חולים שזה בערך הגיל הטכנולוגי שלהם.

shakshuka

משתמש סופר מקצוען

מצות

משתמש פעיל
אנשים בסיכון מתחסנים בפני השפעת.
פה אין חיסון.
אם היה חיסון לקורונה ואנשים בסיכון היו בוחרים לא להתחסן ומסתובבים חופשי אז זאת בחירה שלהם ואנע לא צריכה להסתגר.
אבל כל עוד שנציל ולו אדם אחד בגלל הסגר אז כל הסגר שווה.
בלי ציניות, יש כאן זילות הקורונה.
נראה לי שרוב הכותבים בפורום הזה לא התחסנו מהשפעת כמו שרוב מדינת ישראל לא מתחסנת.
לא נראה לי שעל זה יצא הקצף.
יש הרבה מדינות בעולם שבכלל אין חיסונים לשפעת. בקיצור, גם המחמירים בפורום הזה לא יסכימו שזה הסיבה.

יענקף

משתמש פעיל
חוץ מזה אין כל כך הרבה נפטרי קורונה בכל איזור ירושלים ועוד בבית הלוויות שמגר, בחודש אפריל ???
באיזו חברה קדישא אתה עובד, שאתה יכול לקבוע זאת?
משהו לא מסתדר בחשבון.
תעזרו לי.
בקטע הראשון כותב מר אהרן רבינוביץ שבאפריל 2020 נפטרו (או נקברו תושבי חו"ל) 238

בקטע השני הוא כותב שבאפריל 2020 131 + 97, כמה זה יוצא 228 ??

התבלבלתי כמה פעמים,

בקיצור תעזרו לי???

אני מקווה שזה לא עוד פייק ניוז.
התוספת של 10 אנשים הם כנראה תושבי חו"ל שהובאו בטיסות פרטיות לארץ.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה