התייעצות מה זה? מה קיבלתי למייל???

רבינו מנחם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מי יודע לומר לי מה זה? זה מאוד מחשיד, ואולי אפילו קצת מפחיד!!!

מישהו כתב לי כך:

משהו מוזר.PNG

מקהלה

משתמש מקצוען
'חיאל רוטשייד', 'רפובליקה של טוגו לומה'
לא נשמע,
אבל אם כבר,
עוד משהי כתבה פה מזמן על מקרה דומה

קבצים מצורפים

• image (23).png
    image (23).png
    KB 104.3 · צפיות: 95

collage

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מחריד!!!!!!!!!!
שלחו לי אותו מייל, שיש מישהו כמו השם שלי ונפטר והשאיר ירושה,
מי המשוגעים האלה????????????????

חלק מהמייל....
כל מה שאני רוצה מכם זה לעמוד כבן משפחה ונהנה לאחוזתו הבלתי תובעית של מרשי שנפטר, מר מר דמה אדוארד פקר, עשיתי כל מה שאפשר כדי להתחקות אחר קרובי משפחתו של הלקוח שנפטר ללא כל מזל; מרבית נכסיו כאן הושחתו על ידי קפוצ'ונים וחלקם מגודלים על ידי עשבים שוטים מכיוון שאין מי שיטפל בהם. זה היה עד שחברת הכספים עם הפיקדון האמור הזמינה אותי למשרדם והטילה אותי כעורך דינו כאן בטוגו לאתר ולהגיש בפניהם את קרוב משפחתו לשחרור כספיו המצטיינים עימם, הסכום הכולל של (דולר ארה"ב) 9.5 מיליון דולר) בלבד.

עורך דין. ג'ון אולם.
ג. U. CHAMBER TOGO
196 בולולר לום.
BP: 869 CENTRE LOME.
הרפובליקה של טוגו.
טל ': 228-92047740

אבי עמנואל

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
מחריד!!!!!!!!!!
שלחו לי אותו מייל, שיש מישהו כמו השם שלי ונפטר והשאיר ירושה,
מי המשוגעים האלה????????????????

חלק מהמייל....
כל מה שאני רוצה מכם זה לעמוד כבן משפחה ונהנה לאחוזתו הבלתי תובעית של מרשי שנפטר, מר מר דמה אדוארד פקר, עשיתי כל מה שאפשר כדי להתחקות אחר קרובי משפחתו של הלקוח שנפטר ללא כל מזל; מרבית נכסיו כאן הושחתו על ידי קפוצ'ונים וחלקם מגודלים על ידי עשבים שוטים מכיוון שאין מי שיטפל בהם. זה היה עד שחברת הכספים עם הפיקדון האמור הזמינה אותי למשרדם והטילה אותי כעורך דינו כאן בטוגו לאתר ולהגיש בפניהם את קרוב משפחתו לשחרור כספיו המצטיינים עימם, הסכום הכולל של (דולר ארה"ב) 9.5 מיליון דולר) בלבד.

עורך דין. ג'ון אולם.
ג. U. CHAMBER TOGO
196 בולולר לום.
BP: 869 CENTRE LOME.
הרפובליקה של טוגו.
טל ': 228-92047740
למה מחריד, אני באופן אישי הייתי נהנה מנקטע ומחזיר לו מיייל.
הוא לא יכול לדעת מי את בחיים עד שאתה לא מגלה לו, אם לא יועיל לא יזיק....

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
חבל על החרדה שלכם, אף אחד לא התלבש עליכם.
יש איזה מאגר ששולח לכל הכיוונים.
כל עוד שלא הגבתם - העניין נגמר בצחקוק יבש.
הגבתם - לא נורא, במקרה הכי גרוע מוחקים חשבון ג'ימייל ופותחים חדש תחת שם וכתובת אחרים.

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני לא יודע נתונים מדוייקים או אפילו סטטיסטיים, אבל לפי כמויות המיילים בסגנון שאני מקבל, בד"כ ישירות לתוך תיבת הספאם (מה שאומר שהרבה מאד קבלו את זה לפני, ובדיוק השם שלהם היה כמו השם של ההוא שנפטר....) , אני מאמין שבכל יום נשלחים מאות מליוני מיילים כאלו ברחבי העולם. כל מה שצריך זה לדווח על ספאם בכפתור המיועד לכך, וגוגל כבר ישלחו את זה ישירות לתיבת הספאם לכל הבאים אחריך.

רבינו מנחם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תגידו, אין כזו אופציה בג'ימייל שאחרי כמות לחיצות שההודעה היא ספאם, גוגל חוסם אפשרות שליחה מכתובת הזו ?

*צילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הגבתם - לא נורא, במקרה הכי גרוע מוחקים חשבון ג'ימייל ופותחים חדש תחת שם וכתובת אחרים.
זהירות! לפעמים זה נגמר בהשתלטות על המחשב!
בן משפחה שלי קיבל מייל דומה ולמזלו הוא לא פתח את ההודעה אלא הזמין טכנאי מחשבים שאמר לו שאם הוא היה פותח את המייל הזה האקר היה משתלט לו על המחשב ומבקש כופר!!!!
צריך להזהר מאוד בדברים האלה!!!

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה