בשרי מה זה בשר שריר 88?

אמא רחל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא 8
נראה לכם שזה טוב?

אמא רחל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
זה עלה כמו בשר 8
אף אחד לא מכיר?
בחנות המוכר אמר שזה כמו 8 אבל חלקים יותר קטנים
ואני לא הכי סומכת עליו
בפרט שלא נשאר בשר 8 או בשר 5

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
זה עלה כמו בשר 8
אף אחד לא מכיר?
בחנות המוכר אמר שזה כמו 8 אבל חלקים יותר קטנים
ואני לא הכי סומכת עליו
בפרט שלא נשאר בשר 8 או בשר 5
בעיקרון הוא צודק.
זה חלק מסויים בחלק 8. (זה סוג של תת דגם;) כאילו 8.8)

אמא רחל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
רק בעיקרון?

אמא רחל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
רשום שריר 88
נקווה לטוב....

אליהו לוזון

משתמש צעיר
עריכה תורנית
שריר 88 זה החלק הכי טוב שבשריר הוא רך ועסיסי ואוררירי בזכות השומן שבתוכו הוא ממש מזכיר את מספר 5 מנסיון זה ממש טעים איפה מוכרים אני מחפש הרבה זמן בחנויות מביאים רק 8 רגיל שזה שריר קשה ללעיסה
תודה רבה לא תתחרטו

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שריר 88 זה החלק הכי טוב שבשריר הוא רך ועסיסי ואוררירי בזכות השומן שבתוכו הוא ממש מזכיר את מספר 5 מנסיון זה ממש טעים איפה מוכרים אני מחפש הרבה זמן בחנויות מביאים רק 8 רגיל שזה שריר קשה ללעיסה
תודה רבה לא תתחרטו
בדיוק
שווה לשלם את הפער

פוקוש

משתמש מקצוען
החלק הכי מוצלח זה 88 כמעט כמו בשר ראש. רק חשוב מאוד לעשות לו שליקה בערך 3 שעות קודם הבישול. ואז בבשיול זה יוצא רך חמאה

שביעית

משתמש מקצוען
סליחה על ההקפצה-
מה אפשר לעשות עם בשר 88 ?
למה הוא מתאים?
לא מצאתי ברשת מתכונים בשבילו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה