קורונה מה ההבדל בין מחלקות למלוניות?

מצב
הנושא נעול.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הוא שהה עם מאומתים כבר מספר ימים.
למחלקת טיפול נמרץ אין זמן ומשאבים לנהל חקירה אפידמיולוגית עם כל מבקר רק כדי לאפשר לו להכנס בלי חליפה.

חשבתי שדברנו על בני משפחה ולא על מתנדבים ואני מבינה שאת מעניקה ייעוץ משפטי לבתי חולים שאת יודעת שחתימה על מסמך כזה או אחר תכסה אותו לגמרי.

רואים שלא היית אף פעם בטיפול נמרץ. אשרייך.
לא סתם טיפול נמרץ כללי ולא רק קורונה היא מחלקה עם גישה מוגבלת למבקרים.
גישה מוגבלת ביותר
מניסיון מא מאוד.
אחרי ניתוח קשה
הייתי לבד למעט שעות בודדות.
אבל זה בגלל שאין ברירה.
היו עוסקים איתי כל כך שהמבקרים רק הפריעו אפילו בעצם זה שישבו שם

חחח

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי מה זה משנה לצורך העניין.
אם מחלקה מנוהל כטיפול נמרץ מבחינת הנשמה , פרקטיקות ופרוטוקולים קשה עד בלתי אפשרי להתנהל עם עוד הרבה מבקרים במחלקה.
(זו מחלקה ששומרים בה על שקט מוחלט ורוגע של החולים).
ואם כבר בתי החולים מאפשרים כניסה של מבקרים למה עוד לבוא אליהם בטענות על מיגון?
לא באה בטענות על כניסה עם מיגון. באה בטענות לאלו שלא מאפשרים כניסה כלל וזה רוב הבתי חולים לצערנו.
ולחולים ממש אין רוגע אם לא מסופקים להם צרכים בסיסים כמו אוכל שתיה ושירותים.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
לגבי התנדבות של מחלימים . אני הבנתי שיש בתי חולים שמאפשרים את זה וכמובן אפשר להבין את המסרבים בשל פחד מתביעות משפטיות.
בהדסה עין כרם יש מערך שלך מחלימים שמסייעים במחלקות הקורונה.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
לא באה בטענות על כניסה עם מיגון. באה בטענות לאלו שלא מאפשרים כניסה כלל וזה רוב הבתי חולים לצערנו.
אז שוב, מסכימה איתך לגמרי, אבל שימי לב מה הטענה הפותחת באשכול.
אוף, טענה מעצבנת.

חחח

משתמש סופר מקצוען
טיפול נמרץ זה הגדרה של מחלקה, לא של אדם.
בדיוק. לא חילקו משום מה את המחלקות קורונה למחלקות טיפול נמרץ ומחלקות רגילות מה שקורה שהרבה אנשים שלא צריכים את הטיפול נמרץ שוהים במחלקת קורונה ומקבלים גם את ההגדרה "טיפול נמרץ" למרות שבעצם הם צריכים מחלקות רגילות.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
בדיוק. לא חילקו משום מה את המחלקות קורונה למחלקות טיפול נמרץ ומחלקות רגילות מה שקורה שהרבה אנשים שלא צריכים את הטיפול נמרץ שוהים במחלקת קורונה ומקבלים גם את ההגדרה "טיפול נמרץ" למרות שבעצם הם צריכים מחלקות רגילות.
אני חושבת שזה בגלל שקורונה מראה לצערינו הדרדרות מהירה.
זה מה שמספרים הרופאים שוב ושוב בכל הראיונות איתם, שזה מה שעושה להם טראומה בטיפול בה.
למשל (הכתבה חסומה לי אבל הכותרת לא)
"הגיע מטופל בן 47, ללא מחלות רקע. הוא טען בתוקף 'אין לי קורונה' - ומת בשבוע שעבר"
"אני לא יוצאת מהבית, כדי שלא אחלה ואהיה חסרה בעבודה" ■ "המיגון לא מאפשר לנשום, קשה לחשוב או להרגיש - וככה צריך לבצע החייאה" ■ "החולים מידרדרים מהר מאוד. זה כמו להחזיק חול שבורח לך מהידיים" ■ המונולוג המטלטל של האחות האחראית במחלקת טיפול נמרץ פנימי בסורוקה

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
שוהים במחלקת קורונה ומקבלים גם את ההגדרה "טיפול נמרץ" למרות שבעצם הם צריכים מחלקות רגילות.
א. כי הם עשויים להזדקק להנשמה שיש לה מענה רק בט"נ.
ב. כי במקום שימגנו 10 מחלקות ואת כל הצוותות ויסתכנו בהדבקות מצמצמים סיכון למחלקה אחת וממגנים את המחלקה שבה יש מענה רפואי לכולם.
הגיון פשוט.

חחח

משתמש סופר מקצוען
אז שוב, מסכימה איתך לגמרי, אבל שימי לב מה הטענה הפותחת באשכול.
אוף, טענה מעצבנת.
זה קצת מייאש.
שמת לב להודעה הפותחת את האשכול ולטענה שמובעת שם? עליה עניתי.
שתיכן צודקות ביחס להודעה הפותחת. הקטע שהיא בכלל התכוונה לדעתי לרעת המלוניות ולא בתלונה לבתי חולים.
האשכול התפתח וסטה כהרגלו ואנשים התלוננו על הרשלנות של בתי החולים שלא נותנים להכניס מתנדבים ואתן יצאתן להגן על הצוות. אבל אנחנו לא בתלונה על הצוות. אנחנו בתלונה על מנהלי המחלקות בבתי החולים האחרים שלא מאפשרים כניסה. זה הכל.

מילה מנצחת

פרסום, קופירייטינג וכתיבת תוכן
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
ולחולים ממש אין רוגע אם לא מסופקים להם צרכים בסיסים כמו אוכל שתיה ושירותים
כל מילה.
שידרשו מיגון. רק שיתנו להכנס
וטוב לדעת שעין כרם אנושיים וחכמים יותר

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
שתיכן צודקות ביחס להודעה הפותחת. הקטע שהיא בכלל התכוונה לדעתי לרעת המלוניות ולא בתלונה לבתי חולים.
האשכול התפתח וסטה כהרגלו ואנשים התלוננו על הרשלנות של בתי החולים שלא נותנים להכניס מתנדבים ואתן יצאתן להגן על הצוות. אבל אנחנו לא בתלונה על הצוות. אנחנו בתלונה על מנהלי המחלקות בבתי החולים האחרים שלא מאפשרים כניסה. זה הכל.
אני דברתי במענה להודעה הפותחת.
אין שום סיבה לבוא בטענות לבתי החולים כשהם מבקשים התמגנות.
המלוניות לא שייכות לעניין וכבר הוסבר למה. לא נשתבלל שוב.

חחח

משתמש סופר מקצוען
אני חושבת שזה בגלל שקורונה מראה לצערינו הדרדרות מהירה.
זה מה שמספרים הרופאים שוב ושוב בכל הראיונות איתם, שזה מה שעושה להם טראומה בטיפול בה.
א. כי הם עשויים להזדקק להנשמה שיש לה מענה רק בט"נ.
ב. כי במקום שימגנו 10 מחלקות ואת כל הצוותות ויסתכנו בהדבקות מצמצמים סיכון למחלקה אחת וממגנים את המחלקה שבה יש מענה רפואי לכולם.
הגיון פשוט.
בדיוק מה שכתבתי. רוב או חצי לפחות מהמאושפזים לא בדרגת טיפול נמרץ ולכן הטענה שלכן שא"א להכניס סיוע כמו שא"א להכניס סיוע למחלקות ט"נ רגילות היא לא תקפה. כי יש פה מספיק אנשים לא ט"נ כרגע שזקוקים לסיוע.

chaia

משתמש מקצוען
מצטרפת לכל מילה.
התמיהה שלי היא מדוע לאנשים בריאים נותנים להיכנס למלוניות, ולאנשים בריאים ממוגנים לא נותנים להתנדב בבית החולים מרצונם החופשי.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
בדיוק מה שכתבתי. רוב או חצי לפחות מהמאושפזים לא בדרגת טיפול נמרץ ולכן הטענה שלכן שא"א להכניס סיוע כמו שא"א להכניס סיוע למחלקות ט"נ רגילות היא לא תקפה. כי יש פה מספיק אנשים לא ט"נ כרגע שזקוקים לסיוע.
אבל חלק כן טיפול נמרץ ובשבילם צריכים לשמור על מחלקה בסדר מסוים.
וכשיש הידרדרות בנשימה או קוד החייאה קשה מאד להתנהל עם קרובים.
מציעה ברצינות שתשבי לשיחה עם אחות טיפול נמרץ מבטיחה לך שתראי את הדברים אחרת לגמרי.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
מצטרפת לכל מילה.
התמיהה שלי היא מדוע לאנשים בריאים נותנים להיכנס למלוניות, ולאנשים בריאים ממוגנים לא נותנים להתנדב בבית החולים מרצונם החופשי.
בואי נדייק:
לאנשים בריאים ששהו בבית שבו יותר מ 50% חולים במשך מספר ימים נותנים להיכנס למלוניות.

חחח

משתמש סופר מקצוען
אבל חלק כן טיפול נמרץ ובשבילם צריכים לשמור על מחלקה בסדר מסוים.
וכשיש הידרדרות בנשימה או קוד החייאה קשה מאד להתנהל עם קרובים.
מציעה ברצינות שתשבי לשיחה עם אחות טיפול נמרץ מבטיחה לך שתראי את הדברים אחרת לגמרי.
אז שיחלקו את המחלקה לשתיים.
בגלל האלה שזקוקים לט"נ כל השאר יסבלו מחוסר יחס שעלול לעלות להם בחייהם?
שימצאו פתרונות. לא לסגור וזהו. זה אמנם הכי קל אבל יכול לעלות בנזקים לא פחות מהכנסת מתנדבים למחלקה שחלקה ט"נ.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה