קורונה מה ההבדל בין מחלקות למלוניות?

מצב
הנושא נעול.

sari11

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
וניקים בפרוג העבודה שלהם היא לא לשבת ולמצוא פתרונות, הם לא מקבלים על זה משכורת. הבעיה היא שאלה שמקבלים משכורות בעבור זה לא טורחים לממש את עצמם במקסימום.

מה גם שהאזרח הקטן, בניגוד למקבלי ההחלטות, חושש לעורו.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יאו, זה ממש לא הוכחה.
זה פשוט הגיון פשוט, שאם אין שם מספיק כח אדם אז לפחות מי שכן יש שם שיהיה ברמה של טיפול נמרץ שיוכל לטפל בכל המקרים השונים שיפגוש במחלקה.
בטיפול נמרץ וניאונטולוגיה (ט"נ ילודים- פגים בלשוננו) יש את המחסור הכי חמור בכח אדם. ככה שאם הביאו משם את הצוות זה רק בשל ההכשרה שלהם ונסיונם עם מכונות הנשמה.
את מדברת בכזה ביטחון על אופן קבלת ההחלטות במשאבי אנוש. אני תוהה מאיפה הבטחון כשלא עבדת בתחום ולא טרחת גם לשאול אנשי צוות.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
@חחח עשיתי גוגל ואכן עושה רושם שבכל בתי החולים הצוות האחראי על מחלקות הקורונה זה הטיפול הנמרץ.
לכאורה זו ההגדרה הרשמית של מחלקת קורונה.
אבל למה להתבלבל עם עובדות...

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
@shira bira ,קשרת לך כתר של מנהלת מחלקת קורונה...
מנהליםצפה דיון בין אנשים
לא בין מנהל מחלקה לאנשים מהשורה
מחדלים ברפואה הם לא דבר חדש
הם קרו קורים ויקרו לצערינו
מחדלים בקורונה גם כן קרו
אף אחד חס וחלילה לא בא להאשים את הרופאים המסורים שעושים מלאכת קודש,ועובדים בעבודה שסוחטת את הנפש עד כלות ,
מדובר בכשלים מערכתיים כמו חוסר כח אדם,ניהול כושל ,

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!

חחח

משתמש סופר מקצוען
נניח שאת צודקת.
שיכנסו מחלימים או לא מחלימים אבל יתמגנו היטב.
מה כל כך קשה להתמגן? מה?
בכיף. אני דיברתי על עצם המתנדבים שברוב הבתי חולים זה בכלל לא מאושר.
למרות שאני לא מבינה מה הטעם למגן חולים בשלוש חודשים אחרי ההחלמה. וזה לא קשה לדרוש מכתב מקורי מהקופה על השחרור. אבל על זה אני לא מדברת בכלל כרגע.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
@shira bira ,קשרת לך כתר של מנהלת מחלקת קורונה...
מנהליםצפה דיון בין אנשים
לא בין מנהל מחלקה לאנשים מהשורה
מחדלים ברפואה הם לא דבר חדש
הם קרו קורים ויקרו לצערינו
מחדלים בקורונה גם כן קרו
אף אחד חס וחלילה לא בא להאשים את הרופאים המסורים שעושים מלאכת קודש,ועובדים בעבודה שסוחטת את הנפש עד כלות ,
מדובר בכשלים מערכתיים כמו חוסר כח אדם,ניהול כושל ,
לא קשרתי לעצמי שום כתר.
אני מתפלצת איך אפשר לדבר על ניהול מערכות בריאות מבלי לנהל אפילו שיחה עם איש צוות רפואי.
ובלי קשר למחדלים אני עונה לשאלת הפתיחה של האשכול.
למה לבוא בטענות לבית החולים על התמגנות? תכנסו, תשהו ליד החולים ותתמגנו. אם הצוות יכול גם אתם יכולים.
למה לבוא בטענות גם כשבאים לקראת בני המשפחות?

422

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
לכתוב שמתים אנשים מרעב וצמא מבלי לנקוב במספרים ולהביא הוכחות זה הוצאת דיבה.
זה לא הוצאת דיבה, זה חובה שאנשים ידעו מה מתרחש לפעמים בחלק ממחלקות הקורונה.
כן, יש אנשים שגוועים ברעב ואם הם לא מצליחים לפתוח את מגשית האוכל לבד כי אין להם יכולת, אף אחד לא פותח להם והמגשית נאספת.
וכשבני המשפחה שומעים ויוצרים קשר עם המחלקה ומתחננים שיביאו משהו לאכול, כי הבנ"א גווע ברעב אומרים להם: מתנצלים, אבל יש פה שעות האכלה מסודרות....
אז די להיתממות

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
בכיף. אני דיברתי על עצם המתנדבים שברוב הבתי חולים זה בכלל לא מאושר.
למרות שאני לא מבינה מה הטעם למגן חולים בשלוש חודשים אחרי ההחלמה. וזה לא קשה לדרוש מכתב מקורי מהקופה על השחרור. אבל על זה אני לא מדברת בכלל כרגע.
גם אני חשבתי כמוך בתחילת האשכול, עד שקראתי טוב יותר את הודעת הפתיחה.
ואז, פייר, התעצבנתי.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
למרות שאני לא מבינה מה הטעם למגן חולים בשלוש חודשים אחרי ההחלמה
כי אין הוכחה מוצקה שלכל אחד מהם יש נוגדנים ואין תקציב וזמן לבדיקות סירולוגיות עבור כל אחד מהם.
ממגנים וזהו במקום לעכב את המבקר.
חבר של בעלי עבר את הקורונה בצורה קשה ביותר כולל אשפוז.
חודש לאחר מכן נלקחו ממנו בדיקות סרולוגיות (הוא מגיע לבדיקות דם לפי בקשת חוקרים) ומתברר שאין לו נוגדנים כלל למרבה הצער.

חחח

משתמש סופר מקצוען
בטיפול נמרץ וניאונטולוגיה (ט"נ ילודים- פגים בלשוננו) יש את המחסור הכי חמור בכח אדם. ככה שאם הביאו משם את הצוות זה רק בשל ההכשרה שלהם ונסיונם עם מכונות הנשמה.
את מדברת בכזה ביטחון על אופן קבלת ההחלטות במשאבי אנוש. אני תוהה מאיפה הבטחון כשלא עבדת בתחום ולא טרחת גם לשאול אנשי צוות.
@חחח עשיתי גוגל ואכן עושה רושם שבכל בתי החולים הצוות האחראי על מחלקות הקורונה זה הטיפול הנמרץ.
לכאורה זו ההגדרה הרשמית של מחלקת קורונה.
שוב, כנראה לא הייתי מספיק ברורה בפעם הראשונה-
חלק ממחלקת קורונה היא ודאי טיפול נמרץ ולכן ברור שאם מביאים שם צוות בכמות מאד מצומצמת הוא חייב לדעת לטפל קודם כל במקרים הקשים.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
חלק ממחלקת קורונה היא ודאי טיפול נמרץ ולכן ברור שאם מביאים שם צוות בכמות מאד מצומצמת הוא חייב לדעת לטפל קודם כל במקרים הקשים.
אני מבינה שאת יוצאת מנקודת הנחה שמי שבמחלקת קורונה ומרגיש יחסית טוב לא מוגדר כ'טיפול נמרץ', אבל מגוגל התרשמתי שכל מחלקת הקורונה חוסה תחת ההגדרה 'מחלקת טיפול נמרץ' גם אם שוהה ספציפי מרגיש יותר טוב.
שוב, התרשמות שלי על בסיס כתבות וכדו'. לא ידע מבוסס.

חחח

משתמש סופר מקצוען
כי אין הוכחה מוצקה שלכל אחד מהם יש נוגדנים ואין תקציב וזמן לבדיקות סירולוגיות עבור כל אחד מהם.
ממגנים וזהו במקום לעכב את המבקר.
חבר של בעלי עבר את הקורונה בצורה קשה ביותר כולל אשפוז.
חודש לאחר מכן נלקחו ממנו בדיקות סרולוגיות (הוא מגיע לבדיקות דם לפי בקשת חוקרים) ומתברר שאין לו נוגדנים כלל למרבה הצער.
לפי הוראות משרד הבריאות, מחלימים מקורונה במשך השלוש חודשים הראשונים להחלמה לא צריכים בידוד גם אם שהו בקרבת חולה מאומת.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לא הבנתי מה זה משנה לצורך העניין.
אם מחלקה מנוהל כטיפול נמרץ מבחינת הנשמה , פרקטיקות ופרוטוקולים קשה עד בלתי אפשרי להתנהל עם עוד הרבה מבקרים במחלקה.
(זו מחלקה ששומרים בה על שקט מוחלט ורוגע של החולים).
ואם כבר בתי החולים מאפשרים כניסה של מבקרים מתוך מחשבה על המשפחות והחולים למה עוד לבוא אליהם בטענות על מיגון?

חחח

משתמש סופר מקצוען
אני מבינה שאת יוצאת מנקודת הנחה שמי שבמחלקת קורונה ומרגיש יחסית טוב לא מוגדר כ'טיפול נמרץ', אבל מגוגל התרשמתי שכל מחלקת הקורונה חוסה תחת ההגדרה 'מחלקת טיפול נמרץ' גם אם שוהה ספציפי מרגיש יותר טוב.
שוב, התרשמות שלי על בסיס כתבות וכדו'. לא ידע מבוסס.
חוסה תחת ההגדרה ממש לא אומר שאכן כל המטופלים שם או אפילו חציים זה טיפול נמרץ.
לדעתי ההגדרה הזו היא לגבי הצוות המטפל ולא המטופלים.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לפי הוראות משרד הבריאות, מחלימים מקורונה במשך השלוש חודשים הראשונים להחלמה לא צריכים בידוד גם אם שהו בקרבת חולה מאומת.
ידוע.
ועדיין את רואה שיש מקרים שלא נותרו נוגדנים. למה בית החולים אמור לבדוק כל מבקר?
ואם יבדוק יבואו בטענות למה הוא מעכב את בני המשפחה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה