קורונה מה ההבדל בין מחלקות למלוניות?

מצב
הנושא נעול.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אין קשר בין התגובה שלי למה שענית.
ואני עדיין עומדת על דעתי שממש לא כל ואפילו לא רוב ממחלקת קורונה זה טיפול נמרץ.
כשתנהלי את מחלקת טיפול נמרץ ותקבעי מהם המדדים הרפואיים להגדרת חולה כטיפול נמרץ נדבר.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מתלהמים אף פעם לא יתקבלו ברצינות, לא משנה מאיזה צד של המפה הם.
יש קורונה, יש תחלואה, יש תמותה, יש צורך בבידוד ומסיכה.
יש הסתה, יש אכיפה בררנית, יש בעיות קשות במחלקות הקורונה וטיוחי מקרים.
יש את אלו שיצמדו לעובדות האלו ויש שיצמדו לאחרות.
מבחינתי האנשים שצועקים שאין אכיפה בררנית, או תמותה כתוצאה מהזנחה, ובכללם דיווח על אנשים שמתו מכל מיני סיבות כמתי הנגיף ילקחו באותה רצינת שאני לוקחת אנשים שמפמפמים שאין קורונה, ואף אחד לא מת ממנה, ובכלל, זו רק מזימה כלל עולמית ש המדינה הציונית...
הרבה אנשים לא רואים לעיניים.
ההבדל הוא שאלו הראשונים מרגישים את עצמם כל כך ליברליים, מוסריים ואמינים.
כי לקבוע בוודאות שמרעיבים פה חולים זו לא התלהמות בכלל.
זו אהבת אדם לשמה.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אם ההחלטות שלהם הן ראש בקיר ללא שימת לב מספקת לאנשים המאושפזים אז הם הרבה יותר גרועים מפרות.
ואם ההחלטות שלהן מנסות לאזן בין סיכונים שונים, לפעמים בהצלחה גדולה יותר ולפעמים בטעויות משמעותיות, אז?
הם לפחות לא יותר גרועים מניקים בפרוג שמציעים הצעות בלי הצורך לשלם את מחירן.

ואם הם עושים צעדים דרסטיים שלא מקובלים בשום מקום בעולם כדי להקל על המאושפזים (כמו להכניס מבקרים למחלקות קורונה), ואחר כך משמיצים אותם, אז?

מרצדס

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אובדן דם יכול להתרחש רק במקרה של וריד פתוח או פציעה.
בואי תסבירי לי איך קורונה קשורה לזה?
אמיתית??????
כתבה על יולדת חיובית
עכשיו אם תינוק לא מגיע מקורונה, היא לא תקבל את התינוק שלה?

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פשוט כי את מנהלת אותה כרגע ולכן החלטת שמחלקת קורונה מוגדרת כטיפול נמרץ.
אה לא. אני פשוט מבררת.
שאלתי את אחותי שעובדת שם.
כל הצוות מורכב אך ורק מאנשים שעבדו בטיפול נמרץ והם ממשיכים לעבור הכשרה על מכונות הנשמה חדשות.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אובדן דם יכול להתרחש רק במקרה של וריד פתוח או פציעה.
בואי תסבירי לי איך קורונה קשורה לזה?

אובדן דם יכול להתרחש בגלל הטיפולים.
אחד מבני משפחתי, שהבריא ב"ה שכב במצב קשה מאוד זמן ממושך מה שיצר פצעי לחץ, ונמק שחייב כריתה, וזיהומים חוזרים.
ובנוסף, בנוגע לאיבוד דם, צינורות שהחדירו גרמו לדימומים חוזרים ולאיבוד דם.
המצב החל להתייצב רק כשבני המשפחה החלו להכנס ברצף ולסייע בטיפול בו.
בגלל הטיפול המינימלי בחולים, יש תופעות שמתוודעים אליהם רק כאשר הן מגיעות למצב אקוטי.

נערך לאחרונה ב:

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
פשוט כי את מנהלת אותה כרגע ולכן החלטת שמחלקת קורונה מוגדרת כטיפול נמרץ.
אני לא יודעת בוודאות להגיד לך איך מגדירים מה, אבל כן שמתי לב שכל מנהלי מחלקות הקורונה שמדברים בתקשורת הם מנהלי טיפול נמרץ.
כנראה שזו ההגדרה.

חחח

משתמש סופר מקצוען
ואם ההחלטות שלהן מנסות לאזן בין סיכונים שונים, לפעמים בהצלחה גדולה יותר ולפעמים בטעויות משמעותיות, אז?
הם לפחות לא יותר גרועים מניקים בפרוג שמציעים הצעות בלי הצורך לשלם את מחירן.
ההחלטה של רוב בתי החולים שלא להכניס גם לא מחלימים לעזרה במחלקות היא מזעזעת והטעויות שלה גובות מחיר יקר מידי. ולמרות זאת הם מתעקשים להמשיך בזה, למרות שיש לנו דוגמה מבתי חולים שזה נוסה ופועל בהצלחה רבה. אז בהחלט, על החלטה שמתעקשת להיות ראש בקיר בגלל גאוה טפשית או לוידעת מה - אמורים לשלם.
וניקים בפרוג העבודה שלהם היא לא לשבת ולמצוא פתרונות, הם לא מקבלים על זה משכורת. הבעיה היא שאלה שמקבלים משכורות בעבור זה לא טורחים לממש את עצמם במקסימום.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אובדן דם יכול להתרחש בגלל הטיפולים.
אחד מבני משפחתי, שהבריא ב"ה שכב במצב קשה מאוד זמן ממושך מה שיצר פצעי לחץ, ונמק שחייב כריתה, וזיהומים חוזרים.
ובנוסף, בנוגע לאיבוד דם, צינורות שהחדירו גרמו לדימומים חוזרים ולאיבוד דם.
המצב החל להתייצב רק כשבני המשפחה החלו להכנס ברצף ולסייע בטיפול בו.
בגלל הטיפול המינימלי בחולים, יש תופעות שמתוודעים אליהם רק כאשר הם מגיעים למצב אקוטי.
קודם כל משמח לשמוע שהוא הבריא. ב"ה.
הטיפול בחולים אם הוא לקוי הוא תוצר של צוות חסר אונים ולא של כוונת מכוון.
ואת אומרת שנתנו לבני משפחה להכנס עם מיגון מן הסתם.
מה קשה להבין את דרישת בית החולים להכנס עם מיגון? על זאת נסובה שאלתי.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
ההחלטה של רוב בתי החולים שלא להכניס גם לא מחלימים לעזרה במחלקות היא מזעזעת והטעויות שלה גובות מחיר יקר מידי. ולמרות זאת הם מתעקשים להמשיך בזה, למרות שיש לנו דוגמה מבתי חולים שזה נוסה ופועל בהצלחה רבה. אז בהחלט, על החלטה שמתעקשת להיות ראש בקיר בגלל גאוה טפשית או לוידעת מה - אמורים לשלם.
וניקים בפרוג העבודה שלהם היא לא לשבת ולמצוא פתרונות, הם לא מקבלים על זה משכורת. הבעיה היא שאלה שמקבלים משכורות בעבור זה לא טורחים לממש את עצמם במקסימום.
אני מסכימה איתך שצריך להכניס מבקרים/מתנדבים. חיוני ודרוש ברמת פיקוח נפש.
מה שמעצבן אותי באופן אישי באשכול הזה, שפונים לבית החולים ש'פתחו את הראש' ועשו משהו שאף אחד לא הסכים לו - להכניס מבקרים, ואז צועקים עליהם:
אבל למה מיגון מלא???
תכניסו בלי מיגון!!!

די, באמת, שום דבר שעושים לא זוכה להערכה רק לעליה במדרג התלונות.
זה מעצבן.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
תודה רבה על האשכול הזה, שהוא הזדמנות איך להקפיץ את האשכול הקדוש הזה, כבר נגמרו לי הרעיונות איך (יש לכם רעיון איך להקפיץ אותו כל הזמן?).

ואם כבר אני כאן. בחצי קליפת אגוז. כתבו את זה למעלה כבר עשר פעמים, אבל לא מספיק ברור וחתוך.
השאלה היא לא מה ההבדל אלא מה הקשר.
באופן כללי, המדינה כמדינה לא מתעסקת עם אדם פרטי שרוצה לסכן את עצמו. ברוב המקרים זה ממש מותר על פי חוק, וגם אם יש על זה חוק, אין על זה אכיפה.

המדינה מתעסקת עם סיכון הציבור. כל בן אדם שנדבק ואינו נעול על מסגר ובריח בפיקוח המדינה, הוא אכן גם נמצא בסיכון לעצמו, אבל הוא גם מדביק את הציבור - וזה (בעיקר) החלק שהמדינה מתעסקת בו. למנוע מהמגפה להתפשט ולפגוע בקבוצות הסיכון וברוב הציבור שאינו מעוניין לסכן את עצמו.

אז אפשר לחלוטין לשאול האם לא היה אפשר להקל יותר במדיניות כניסת קרובי משפחה לבתי החולים.

אפשר גם לחשוב שהגזימו עם הבריאים שמכניסים למלוניות, כשמה כבר יקרה אם החולים ישארו בבית (שזה תלוי בשאלה האם חולי קורונה שומרים בידוד).

אבל עצם ההצמדה של שני העניינים הללו לאותה הסקאלה, אינה נכונה לחלוטין.

נערך לאחרונה ב:

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מה שמעצבן אותי באופן אישי באשכול הזה, שפונים לבית החולים ש'פתחו את הראש' ועשו משהו שאף אחד לא הסכים לו - להכניס מבקרים, ואז צועקים עליהם:
אבל למה מיגון מלא???
תכניסו בלי מיגון!!!
כנ"ל.

חחח

משתמש סופר מקצוען
אה לא. אני פשוט מבררת.
שאלתי את אחותי שעובדת שם.
כל הצוות מורכב אך ורק מאנשים שעבדו בטיפול נמרץ והם ממשיכים לעבור הכשרה על מכונות הנשמה חדשות.
אני לא יודעת בוודאות להגיד לך איך מגדירים מה, אבל כן שמתי לב שכל מנהלי מחלקות הקורונה שמדברים בתקשורת הם מנהלי טיפול נמרץ.
כנראה שזו ההגדרה.
יאו, זה ממש לא הוכחה.
זה פשוט הגיון פשוט, שאם אין שם מספיק כח אדם אז לפחות מי שכן יש שם שיהיה ברמה של טיפול נמרץ שיוכל לטפל בכל המקרים השונים שיפגוש במחלקה.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
זו מציאות בשטח. והיו פה בפרוג מלא עדויות מכלי ראשון.
הדוגמה הראשונה שעולה לי בראש היא @אלי7 א שכתבה על סבא שלה.
נניח שאת צודקת.
שיכנסו מחלימים או לא מחלימים אבל יתמגנו היטב.
מה כל כך קשה להתמגן? מה?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה