מדפסת

[email protected]

משתמש צעיר
בבקשה תעזרו לי:
אני מחפשת מדפסת שתהיה זולה וגם זולה לתחזוק ז.א. מדפסת שהדיו או הטונר שלה זולים.
וכן שהיא מגיעה עם דריוורים וכבלUSB.
וכמובן שיש לה שירות תמיכה טוב.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
דיו יקר יותר מטונרים, אבל המדפסת עצמה זולה יותר.
כל מדפסת מגיעה היום עם כבל USB.
לכל מדפסת יש דרייורים, ואם המחשב לא מזהה לבד, ניתן להוריד מהרשת.
לכל מדפסת יש כבל חשמלי.
המדפסות מגיעות עם טונר / מיכל דיו מלא בערך 10 % מהקיבולת.
המדפסות מגיעות ללא דפים.
כל המדפסות הביתיות המשווקות בישראל מתאימות לדפי A4 שזה גודל הדף הרווח כאן בארץ.
למדפסות הזרקת דיו יש חסרון שהדיו נמרח במגע מים.
נשמח לעזור.

[email protected]

משתמש צעיר
תודה רבה.
לא כל המדפסות מגיעות עם דריוורים וusb.
אני מחפשת מדפסת זולה אבל שגם הדיו שלה זול, וגם מדפסת שאם נתקע בדף לא צריך לנסות לחלץ אותו עם קיסמי שיניים... (מניסיוני כאשר דף נתקע לי במדפסת לא ניתן היה להוציא אותו, והייתי צריכה איכשהוא לאט לאט בעדינות לנסות להוציא אותו).

בבקשה שכל אחד יתרום לי מניסיונו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה