מדפסת Canon pixma TS3150

• פותח הנושא lind
  • פורסם בתאריך

lind

משתמש חדש
נגמר לי הדיו הצבעוני במדפסת ואני רוצה כרגע לסרוק מסמך,
מקבלת שגיאה שהמדפסת בשימוש או שאירעה שגיאה,
השגיאה היחידה היא E05 - לא מזהה ראש דיו
מישהו יודע לענות לי אם א"א להדפיס או לסרוק במדפסת הזו כאשר ישנו רק ראש דיו אחד?

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
נגמר לי הדיו הצבעוני במדפסת ואני רוצה כרגע לסרוק מסמך,
מקבלת שגיאה שהמדפסת בשימוש או שאירעה שגיאה,
השגיאה היחידה היא E05 - לא מזהה ראש דיו
מישהו יודע לענות לי אם א"א להדפיס או לסרוק במדפסת הזו כאשר ישנו רק ראש דיו אחד?
בעקרון במדפסת הנ"ל כשחסר הצבעוני הוא אמור להמשיך לעבוד,
אך אולי את מנסה להדפיס צבעוני?

lind

משתמש חדש
ניסיתי כבר.
הוצאתי והחזרתי, הפעלתי את המדפסת מחדש, לא עזר

lind

משתמש חדש
נותן שגיאה שהמחסנית אינה מותקנת כהלכה,
מהבהב אור כתום במשולש של האזהרות

lind

משתמש חדש
לתועלת כולם-
דיברתי עם קנון ונמסר לי כי המדפסת הזו אינה עובדת אם חסרה מחסנית.
כשיש איזושהי שגיאה במדפסת המדפסת נתקעת עד שהשגיאה תיפתר, וגם לא תהיה אפשרות לסרוק,
ולכן צריך להחליף את מחסנית הדיו הצבעוני כדי שיוכלו להמשיך להשתמש בה.

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
לתועלת כולם-
דיברתי עם קנון ונמסר לי כי המדפסת הזו אינה עובדת אם חסרה מחסנית.
כשיש איזושהי שגיאה במדפסת המדפסת נתקעת עד שהשגיאה תיפתר, וגם לא תהיה אפשרות לסרוק,
ולכן צריך להחליף את מחסנית הדיו הצבעוני כדי שיוכלו להמשיך להשתמש בה.
לתועלת כולם חולק עליךף!!!

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
למרות שגיאות מדפסת עשויות להיות שונות לפי מספר הדגם , שגיאת המדפסת E5 עבור מדפסות Canon מתייחסת לבעיה במחסנית דיו. גורמים אפשריים לשגיאה כוללים:

• מחסנית הדיו אינה מותקנת כהלכה.
  • הותקנה מחסנית דיו שגויה (סוג מחסנית לא נתמך).
  • המדפסת לא מזהה את מחסנית הדיו כהלכה, אם בכלל.

מחסנית הדיו אינה מותקנת כהלכה​

אם מחסנית הדיו אינה מותקנת כהלכה, נסה להסיר את המחסנית מהמדפסת ולהתקין אותה מחדש. ודא שהוא מותקן במלואו וננעל במקומו היטב. לאחר מכן נסה להדפיס שוב. הקפד לכבות את המדפסת ולהפעיל אותה מחדש כדי לאפס את הודעת השגיאה.

הותקנה מחסנית דיו שגויה​

אם התקנת מחסנית לא נכונה, עליך לרכוש את המחסנית הנכונה ולהתקין אותה במדפסת. דגמי המדפסת שבהם מחסנית נתמכת מופיעים בדרך כלל בצד אריזת המחסנית.

המדפסת לא מזהה את מחסנית הדיו כהלכה, אם בכלל​

ייתכן גם שהמדפסת לא מזהה את המחסנית לאחר התקנתה. בעיה זו יכולה לנבוע מכך שהמדפסת מלוכלכת (דיו עודף במגש מחסנית הדיו או מגש גלישת דיו). נסה לנקות את המדפסת ביסודיות ולהתקין שוב את המחסניות כדי לראות אם זה פותר את הבעיה.

lind

משתמש חדש
ניסיתי להתקין מחסנית דיו חדשה והמדפסת נתנה את אותה שגיאה - לא מזהה את המחסנית, ניסיתי עם מחסנית נוספת! ועדיין נותן את אותה שגיאה!
מדובר בבדיו צבעוני תואם ולא מקורי, אך יש לי דיו שחור תואם שעובד מעולה ולא עשה לי בעיות

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
ניסיתי להתקין מחסנית דיו חדשה והמדפסת נתנה את אותה שגיאה - לא מזהה את המחסנית, ניסיתי עם מחסנית נוספת! ועדיין נותן את אותה שגיאה!
מדובר בבדיו צבעוני תואם ולא מקורי, אך יש לי דיו שחור תואם שעובד מעולה ולא עשה לי בעיות
קורה.
הולכים לחנות שקנית את זה והם יחליפו לך.

lind

משתמש חדש
כבר שלחו חדש ולא עזר.....
‏למישהו יש אולי את המספר של שירות לקוחות של קנון, נעלם לי המספר...

lind

משתמש חדש
לנסות תמיד אפשר....
ו---------- מי עוד יכול לעזור לי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה