אמזון מבצעים שווים באמזון

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
חבילת 2 פנסי לד עוצמתיים ברמה צבאית + נרתיקים ב50% הנחה !!! (קופונים נוספים בעמוד)

71xFgN4yUHL._AC_SX466_.jpg

סט 3 מזוודות של חברת Travels Club ב76% הנחה !!! (זמין ב2 צבעים)
81XUblmrueL._AC_SX679_.jpg

טוסטר 4 פרוסות של BELLA ב38% הנחה !!!
51D-nWuNbEL._AC_SX679_.jpg

הסוף לצ'פים בבגדים ! מסיר צ'פים מקצועי מבדים (מופעל ע''י סוללה) ב35% הנחה !!!
41HkFOJmIAL._AC_.jpg

סטנד למחשב נייד (עד 15.6 אינץ') ב38% הנחה !!! + קופון 4$ הנחה נוסף בעמוד !
81MN9l2nl2S._AC_SX679_.jpg

זוג מנורות לילה אהיל מעוצב לחדר שינה עם יציאת USB לטעינה נוחה ב32% הנחה !!! קוד קופון 26% הנחה נוסף בעמוד !!!
71jxiXjcmeL._AC_SX679_PIbundle-2,TopRight,0,0_SH20_.jpg

תיק גב גדול במיוחד עם יציאת טעינה USB (מתאים גם למחשבים ניידים בגודל 17 אינץ') ב40% הנחה !!! (זמין במגוון צבעים)
61Ns-H-YLtL._AC_SX679._SX._UX._SY._UY_.jpg

כונן אחסון נייד של המותג BUFFALO בנפח 1TB במהירות של 600 MB לשנייה ! עם אחריות ל3 שנים ב42% הנחה !!!
61zDXh6e7uL._AC_SY879_.jpg

ווילונות האפלה (100% חסימת אור וחום) במגוון צבעים ומידות ב36% הנחה !!! + קופון 10% הנחה נוסף בעמוד !
61oRAcrvxhL._AC_SX679_.jpg

גיטרה אקוסטית מעוצבת ואיכותית מסיבי פחמן (זמין במגוון צבעים) + נרתיק איכותי + מתלה צוואר + חבילת מיתרים להחלפה במידת הצורך ב34% הנחה !!!
71T4XU50+KL._AC_SX679_.jpg

תחנת טעינה מרובה (עד 10 מכשירים במקביל) ב20% הנחה !!!
71mrun8RnOL._AC_SX466_.jpg

תיק אלגנטי לנסיעות (זמין במגוון צבעים) ב45% הנחה !!!
814iCccoAeL._AC_SX679_.jpg

משחק אריחי מגנטים לילדים ב47% הנחה !!!
81H23MCqk5L._AC_SX679_.jpg

מאיר 4134

משתמש מקצוען

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
רואה רק ב-20% הנחה.
ולמה אני לא מצליחה לעשות משלוח חינם, גם אם אני מצרפת 2 זוגות?
גם אתמול הזמנתי 2 זוגות+ כרטיס זיכרון, ועלה לי מחיר משלוח (למרות שהתשלום היה גבוה מאד)

A052

משתמש סופר מקצוען
גם אתמול הזמנתי 2 זוגות+ כרטיס זיכרון, ועלה לי מחיר משלוח (למרות שהתשלום היה גבוה מאד)
לא על כל המוצרים יש משלוח חינם.
תוודא לפני ההזמנה שמופיע על המוצר משלוח חינם בקניה מעל 49$

מאיר 4134

משתמש מקצוען
רואה רק ב-20% הנחה.

א. נכנסתי לקישור ואכן אני רואה רק 42% הנחה, מסתמא טעיתי בהקלדה של אחוזי ההנחה, מצטער.
ב. הקופון הוא לשימוש חד פעמי, ולא ניתן להשתמש בו פעם נוספת תחת אותו משתמש (מה שאני עושה, יש לי חשבון אמזון נוסף על כתובת מייל שונה, ובמקרה שחשקה נפשי בקופון פעם נוספת אני משתמש בחשבון השני)
ג. תבדקי, רשמתי שרק חלק מהמידות עם משלוח חינם.
ד. בנוסף מתי שנכנסים לקופון, כדאי לשים לב שהוא הופעל, ונרשם סימון הV, ובצילום מסך המצורף רואים איך שהמסך נראה מתי שנכנסים לקופון והוא לא מופעל וכתוב "אתה חייב להרשם לממש את ההטבה" וכדאי להכנס שנית מאוחר יותר.

1678704546595.png

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
א. נכנסתי לקישור ואכן אני רואה רק 42% הנחה, מסתמא טעיתי בהקלדה של אחוזי ההנחה, מצטער.
ב. הקופון הוא לשימוש חד פעמי, ולא ניתן להשתמש בו פעם נוספת תחת אותו משתמש (מה שאני עושה, יש לי חשבון אמזון נוסף על כתובת מייל שונה, ובמקרה שחשקה נפשי בקופון פעם נוספת אני משתמש בחשבון השני)
ג. תבדקי, רשמתי שרק חלק מהמידות עם משלוח חינם.
ד. בנוסף מתי שנכנסים לקופון, כדאי לשים לב שהוא הופעל, ונרשם סימון הV, ובצילום מסך המצורף רואים איך שהמסך נראה מתי שנכנסים לקופון והוא לא מופעל וכתוב "אתה חייב להרשם לממש את ההטבה" וכדאי להכנס שנית מאוחר יותר.

צפה בקובץ המצורף 1336655
תודה. ראיתי אח"כ ונרשמתי

מאיר 4134

משתמש מקצוען
קופונים

20 מכונות קונפטי ב25% הנחה (יש קופון עמוד של 6$) תקף עד 19.3

סט מניקיור ב50% הנחה

קשת למראה שיער זיגזג ב50% הנחה

זוג מברשות שיניים חשמליות נטענות USB עם 8 ראשים להחלפה ב80% הנחה

עגילי כסף לבן 925 ב50% הנחה (יש קופון עמוד של 5% הנחה נוספים) תקף עד 24.3

משקפת מתאימה גם לסמארטפון ב60% הנחה - תקף עד 20.3

סט אימוניות טרנינג 2 חלקים לגברים ב55% הנחה (יש קופון עמוד של 15% הנחה נוספים)

מנורת שולחן LED נטענת עם קיבולת בטריה של 5,000Mah שמספיקה לתאורה של 14 שעות ב50% הנחה (יש קופון עמוד של 10% הנחה נוספים)

8 מדבקות לתיקון עצמי של בגדים ב74% הנחה

מכונית שלט לבניה 326 חלקים ב64% הנחה

צעצוע לתינוקות ב75% הנחה

אני ממליץ מאד על המשחק הזה שבו יש קלפים עם תמונות והמשתתף צריך להציג מה רואים בתמונה וכעת הוא עולה 10$

ממליץ בחום על המשחק הזה !

בני בן ה6 בשבוע הראשון שהמשחק הגיע, ביקש ממני לשחק איתו בממוצע 3 פעמים ביום....

מקבלים איתו לוח משחק ו200 קלפים על כל קלף יש ציור, והמשחק צריך להציג מה מופיע בציור, לדוגמא ילד משחק טניס שולחן אז הוא מציג זאת, וצריך לנחש מה מופיע בקלף (או מישהו מתבייש\עושה בועות סבון\דופק מסמר וכו') והראשון שמגיע בלוח לסוף הוא המנצח, וזה משחק מדהים !

(בעיקרון על כל קלף יש ציור וכן עוד 3 אפשרויות כתובות וצריך להטיל קוביה לדעת איזה מהם להציג ואז יש 800 אפשרויות הצגה שונות, אבל למי שלא יודע אנגלית יש סה"כ 200 אפשרויות, וזה גם יפה)

שימו לב בהזמנה לא לעבור את ה75$ ברוטו כדי להמנע ממע"מ מיותר בהחלט.

נערך לאחרונה ב:

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
טוב, לדעתי זה מטורף
רמקול חדש שמושק היום מבית טרונסמרט
אמנם הוא רק 24 וואט ונחשב דגם לייט, אבל האינטואיציה שלי אומרת שיש פה דיל מעולה
על הנייר הוא אמור להתחרות בJBL פליפ למיניהם
גם המבנה והגודל שלו נוטים לכך
עם בס משופר חיבור בלוטוס עדכני, תאורת אווירה צבעונית, נגד מים, ועוד
אז עדיין אין לי המלצה מנסיון (בע"ה תהיה סקירה כשיגיע אלי, אבל המחיר יהיה גבוה בוודאות)

עכשיו במחיר השקה של 31 דולר, ובצירוף מבצעים וקופון ( ZUZUAN3 ) זה יוצא 23.99 דולר בלבד!
אחלה מתנה לאפיקומן או לישיבע בוחער...

https://s.click.aliexpress.com/e/_DmOH8Dr (שיווקי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה