דרוש מידע מבחני הרבנות מועד אב תשפ"ג

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
שאלתי בודק והוא אמר שהם עכשיו גמרו לבדוק את המועד של אדר, ולפני חודש הוא אמר שעוד לא התחילו לבדוק של ניסן, ואפי' אם יבדקו לא יהיה תוצאות לפני אדר
אם זה מה שהוא ענה לך, יש לו כנראה טעות.
באדר הקודם לא היו מבחנים, והתוצאות של ניסן כבר הגיעו מזמן.

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
לפי מידע פנימי שאני קיבלתי המבחנים של מועד חשוון יערכו בסוף חודש טבת בערך
מה זה מבחני פתע? הם לא יכולים לעדכן נורמלי זמן לפני??
מעניין ממתי העידכון, כי שמעתי גם כך לפני הרבה זמן ואז אח"כ אמרו שזה לא יהיה. כך שמעניין אם מקור השמועה הוא משהו עדכני

יחיאל100

משתמש חדש
כך עדכן אותי מישהו ממידע שיש לו בתוך המשרד. זה מוסמך, אבל מעודכן ללפני שבוע, א"א לדעת מה ישתנה... בכל אופן גם אם יהיה עיכוב מסויים לא נראה שתידחה הבחינה לגמרי למועד ניסן.
ואני מזדהה מאוד עם הביקורת לגבי דרכי התקשורת שלהם עם הציבור.

אולי זה מגלה שלא מתכוונים לעשות מבחן באדר, ולרכז אותם רק בטבת-שבט?

בכל אופן, כל הסיפור הזה לא הגיוני: תאריכים לא מתוכננים מראש (גם לפני הפתאת המלחמה), דרכי תקשורת, אפשרות לדבר איתם רק שעות בודדות בשבוע, זמני בדיקת מבחנים לפחות 5 חודשים (בינתיים) שמונעים מהנבחנים להתארגן. {אגב, במבחן אב, אחד מהמנהלים שלהם הפריע באמצע המבחן להודיע שהם ימהרו לבדוק...}. ועל כל זה משלמים אגרה יותר מ 400 שח למבחן!.
האם כך נראים הדברים במבחנים של הרופאים, של האחיות , של רואה חשבון, של עורכי דין, של השופטים...???
מטרתי לא להתלונן סתם, אלא לשאול כולם : האם יש למישהו חבר של חבר של בן דוד של שכן וכו' של מישהו שיכול להשפיע על מקבלי החלטות שלהם, הרבנים, מנהלים, ח"כים וכו' ולהסביר להם לטירדה שגורמים לאלפי נבחנים ששואפים לתעלות בלימוד התורה שלהם, ונתקעים מפני השטויות האלו?
בתקוה שמישהו יהפוך הדברים לתועלתיים.

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אולי זה מגלה שלא מתכוונים לעשות מבחן באדר, ולרכז אותם רק בטבת-שבט?

בכל אופן, כל הסיפור הזה לא הגיוני: תאריכים לא מתוכננים מראש (גם לפני הפתאת המלחמה), דרכי תקשורת, אפשרות לדבר איתם רק שעות בודדות בשבוע, זמני בדיקת מבחנים לפחות 5 חודשים (בינתיים) שמונעים מהנבחנים להתארגן. {אגב, במבחן אב, אחד מהמנהלים שלהם הפריע באמצע המבחן להודיע שהם ימהרו לבדוק...}. ועל כל זה משלמים אגרה יותר מ 400 שח למבחן!.
האם כך נראים הדברים במבחנים של הרופאים, של האחיות , של רואה חשבון, של עורכי דין, של השופטים...???
מטרתי לא להתלונן סתם, אלא לשאול כולם : האם יש למישהו חבר של חבר של בן דוד של שכן וכו' של מישהו שיכול להשפיע על מקבלי החלטות שלהם, הרבנים, מנהלים, ח"כים וכו' ולהסביר להם לטירדה שגורמים לאלפי נבחנים ששואפים לתעלות בלימוד התורה שלהם, ונתקעים מפני השטויות האלו?
בתקוה שמישהו יהפוך הדברים לתועלתיים.
אכן, השירות מחפיר.
מאז שהסתיים החוזה עם החברה הקודמת שהייתה מנהלת את זה, שגם היא לא הייתה משהו, זה נהיה ממש גרוע.

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הבעיה שלא נראה לי שלימשהו מאיתנו זה מפריע ברמה הארצית.
כולנו חיים את היום יום ולא מתעסקים בזה כ"כ.
אם היה גרעין של אלפי אברכים שיגישו שאילתות בכנסת, תביעה ייצוגית במחוזי, יקיימו הפגנות שבועיות מול הבית של מלכיאלי - כולי האי ואולי, יסתכלו עלינו.

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
הוא
נשמע אדם משכמו ומעלה
נוח לבריות וכו'
מדוע שפשוט לא יפנו אליו אברכים שוב ושוב ושוב? חושב שזה יעזור..
צריך להשיג מספר טלפון ומייל, לתלות בכמה כוללים ויתכן מאוד שזה כבר יעשה את העבודה..
(לא חייבים להצטרף למטה בקפלן בשביל להזיז דברים ;))

יעקב שלם

משתמש חדש
בשורה לאלפי בני התורה: מנכ"ל הרבנות הראשית, מר יהודה כהן הודיע על מועד בחינות חדש שיתקיים אי"ה בחודש שבט תשפ"ד. הבחינות יתקיימו בימים כ"ו שבט ד (5.2.23), כ"ז שבט (6.2.23) וכ"ט שבט (8.2.23) בבנייני האומה בירושלים (איתי גדסי).

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תבורך.
וואו עוד הרבה זמן.
יצא להם טוב שיש אדר ב', כך שיש חודשיים הפרש למועד ניסן

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש שמועות לא מאומתות שהעבירו את המבחנים לבודקים של בית דין של מעלה.
כך יוצא בעצם שרק אחרי 120 נדע את התוצאות. אם מסתכלים על זה בעיניים של אמונה, זה משתלם - להיות רב עיר של אחת מעיירות העולם הבא, ולא של העולם הזה!

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
יש שמועות לא מאומתות שהעבירו את המבחנים לבודקים של בית דין של מעלה.
כך יוצא בעצם שרק אחרי 120 נדע את התוצאות. אם מסתכלים על זה בעיניים של אמונה, זה משתלם - להיות רב עיר של אחת מעיירות העולם הבא, ולא של העולם הזה!
יש למישהו מושג למה העיכובים המטורפים האלו?
אמנם למזלי לא נבחנתי בחשוון האחרון (אלא בניסן שלפניו. חצי שנה המתנה, סיוט...), אבל אני מתעתד להיבחן במועד שבט בעוד פחות מחודש. ממה שאני מתרשם, אין הרבה סיכויים שהתשובות למבחן יגיעו בחודשים הקרובים שאחריו, וזה אומר שאם המבחן לא עובר - אי אפשר לדעת את זה ולהירשם בניסן.
אא״כ מישהו שם יגלה אחריות ויחשוב לשלוח את שני המבחנים לבדיקה באותו הזמן ובצורה נורמלית...

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
גם אני נרשמתי לשבט.
ולא, לא נראה לי שלמישהו אכפת מהמבחנים האלו, ואני מדבר בשיא הרצינות.

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
גם אני נרשמתי לשבט.
ולא, לא נראה לי שלמישהו אכפת מהמבחנים האלו, ואני מדבר בשיא הרצינות.
למי אפשר לפנות? או יותר נכון, איפה אפשר להפוך שולחנות?
אני אמנם לא אחד כזה שעושה בלאגן למשרדי ממשלה שמתנהלים בעצלתיים, אבל כמה שאני מכיר שנרשמו - בהחלט כן.
ייתכן שצריך לעשות פעולות כמו תלונות בכמויות רבות לאחראים שם למעלה, בתקווה נאיבית שייצא מזה משהו.
האמת שלא הפסיקו לדבר עד כמה החברה הקודמת הייתה על הפנים, ובסוף - הרושם הוא שהמצב אז היה הרבה יותר טוב.

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בחברה הקודמת קיבלתי תשובה על מבחן בעירובין תוך 40 יום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  46  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה