דרוש מידע מבחני הרבנות מועד אב תשפ"ג

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שוב הקפצה...
מישהו יודע על חשוון?

בלונדי

משתמש פעיל
לא אף אחד לא יודע, יש עכשיו בלגנים רציניים שמה ברבנות, ככה הבנתי, בין אנשי ש"ס לאנשי מתן כהנא, וכל אחד מנסה להראות את כוחו

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אנחנו צריכים ללמוד מאנשי קפלן ולהראות את כוחנו...

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
פשש פירסמו את המועד לבחינה:

פרסום ראשון: הרבנות הראשית לישראל הודיעה כי החל מהיום (שלישי) ניתן להירשם לבחינות למועד חשוון.

ברבנות אמרו כי המועד האחרון להרשמה הוא ביום ראשון ז' בחשון בשעה 24:00, והדגישו כי "לא תינתן אפשרות להירשם לאחר מועד זה".

ברבנות הוסיפו כי המועד האחרון להגשת בקשות להתאמות הוא ביום חמישי, כ"ז בתשרי. "גם נבחנים שקיבלו התאמות בבחינות קודמות נדרשים להגיש בקשה מחדש", ציינו ברבנות.

"בקשות שיוגשו לאחר המועד האחרון להגשת בקשות להתאמות מכל סיבה שהיא לא יטופלו", הוסיפו לסיום.

מועדי הבחינות: יום רביעי י"ז חשון: נידה, שמחות, חגים, מקוואות, רבנים צבאיים, רבני תפוצות, שובי"ם. יום חמישי י"ח חשון: שבת, איסור והיתר, מילה וגירות, עירובין, חופה וקידושין, רשם נישואין, פסח ויו"ט וחול המועד. יום חמישי כ"ה חשון: חושן משפט א', ניסוח פסק דין, תפילה וברכות, משגיחי כשרות, מצוות התלויות בארץ.

גורמים ברבנות הראשית הלינו בעבר על המצב הקשה בנושא הבחינות: "כתוצאה משביתה פנימית, אין עדיין בודקי בחינות למועד אב. אין כותבי בחינות למועד חשוון".

"לא התפרסם מכרז לאולמות בחינה למועד חשוון. כך שבספק גדול אם תתקיימנה בחינות במועד חשוון", הוסיפו הגורמים.

כעת כאמור, לאחר מאמצים של מנכ"ל הרבנות הראשית יהודה כהן, הבחינות יתקיימו בזמן הקרוב.

בנוסף, בעקבות הנחייתו של המנכ"ל כהן כדי להקל על ציבור הנבחנים וכן על הכוללים המכינים למבחנים, פורסמו מועדי הבחינות לשנה הקרובה וכך יוכלו הנבחנים והכוללים ללמוד, להיערך ולבנות את תוכנית הלימוד לשנה הקרובה.

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
1695824804929.png

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
יש למישהו מושג אם הבחינות יתקיימו כתקנן?
ואיך נרשמים לבחינה?

סבא ישראל

משתמש מקצוען
כתוב שנדחו

ציטוט
אכן.
זו התשובה שקיבלנו היום:

לצערנו הרב בשל המצב הביטחוני מועדי בחינות חשוון תשפ"ג ידחו עד להודעה חדשה.
נבחנים ששילמו, יקבלו החזר כספי מלא. הודעה לנבחנים בנושא זה תשלח בקרוב.
בתפילה לשלום חיילנו ואזרחנו ובשורות טובות.

בברכה ,
הרבנות הראשית לישראל
רחוב אהליאב 5 ת.ד. 36016 ירושלים 9446778
טלפון 02-5313131

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
סתם ככה, איפה קיבלת את זה?
לא שלחו לי למייל...

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
סתם ככה, איפה קיבלת את זה?
לא שלחו לי למייל...
שלחנו השבוע פניה לרבנות דרך הלינק, עם שאלה לגבי ההרשמה, והציטוט למעלה^ היה המענה שקיבלנו מהם.

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לדעתי עוד לא התחילו לבדוק אותם

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני כבר מיואש טוטאלית.
לא יודע למה להתכונן. סיימתי מקוואות כבר פעם שניה, ובבוקר איסור והיתר.
הכל באוויר... אין תוצאות, אין תאריכים.
עושים מאיתנו צחוק.

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אני כבר מיואש טוטאלית.
לא יודע למה להתכונן. סיימתי מקוואות כבר פעם שניה, ובבוקר איסור והיתר.
הכל באוויר... אין תוצאות, אין תאריכים.
עושים מאיתנו צחוק.
אצלי זה גרוע יותר. לי הצטברו שלושה נושאים יחדיו, כך שאין סיכוי להכניס את כולם במבחן אחד.
בכל אופן, ממה שנראה לי - הם לא מתכוונים לקבוע זמן חדש למועד חשוון. הם פשוט ביטלו את זה, והמבחן הבא יהיה באדר, בתקווה שלא תהיה חלילה סיבה לבטל שוב את המבחן.

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מה הכוונה מועד של אדר וניסן? זה לא אותו מועד בעצם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה