מבזק לניקון - מה עדיף?

מנדי אור

משתמש צעיר
צילום מקצועי
מעוניין לקנות מבזק עבור ניקון. חשוב לי שהמבזק לא יקח לו עשר שניות להטען... שאני יוכל לתקתק... ושתהיה לי שליטה נוחה בידני על עוצמת האור...
שמעתי על הSB900 דברים טובים ורעים. אבל הוא יקר מדי. מה אני יכול להשיג בזול יותר? מה שווה את ההשקעה?
והאם שווה הסיכון לקנות מחברת צד שלישי, ואם כן איזו?
בקיצור זה המבזק הראשון שאני קונה ואני צריך מא' ועד ת' איך אני בוחר מבזק... תודה רבה!

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י מנחם הלוי;341377:
מעוניין לקנות מבזק עבור ניקון. חשוב לי שהמבזק לא יקח לו עשר שניות להטען... שאני יוכל לתקתק... ושתהיה לי שליטה נוחה בידני על עוצמת האור...
שמעתי על הSB900 דברים טובים ורעים. אבל הוא יקר מדי. מה אני יכול להשיג בזול יותר? מה שווה את ההשקעה?
והאם שווה הסיכון לקנות מחברת צד שלישי, ואם כן איזו?
בקיצור זה המבזק הראשון שאני קונה ואני צריך מא' ועד ת' איך אני בוחר מבזק... תודה רבה!

חפש SB800 יד שניה

שלמה

משתמש מקצוען
פריקות נכונות.
משך זמן טעינה, משביע רצון.
זום זז יחד עם הפלש.

Y

yossmor2

אורח
אגב, מנחם, תבדוק על איזה פלאש מדובר שיש לו מנגנון השהייה של הפלאש כשהוא מתחמם,
היה לי צלם באירוע עם ניקון והפלאש הפסיק פתאום, רק בדיעבד קראתי על זה, אבל אני לא זוכר מי מהדגמים.

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י yossmor2;341732:
אגב, מנחם, תבדוק על איזה פלאש מדובר שיש לו מנגנון השהייה של הפלאש כשהוא מתחמם,
היה לי צלם באירוע עם ניקון והפלאש הפסיק פתאום, רק בדיעבד קראתי על זה, אבל אני לא זוכר מי מהדגמים.

SB900

twiti

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
sb900 הוא לא פלאש בעייתי הוא פלאש מעולה ועוצמתי נכון שיש מנגנון השהייה בחימום יתר אבל הוא ניתן לביטול
אני מאוד מרוצה מהפלאש הזה ואני חושב שהוא החזק בשוק שקיים היום

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י twiti;341954:
sb900 הוא לא פלאש בעייתי הוא פלאש מעולה ועוצמתי נכון שיש מנגנון השהייה בחימום יתר אבל הוא ניתן לביטול
אני מאוד מרוצה מהפלאש הזה ואני חושב שהוא החזק בשוק שקיים היום

אני לא יודע כמה אתה משתמש בו
ממה שאני יודע מצלמי אירועים זו בעיה גדולה
שהוא מתחמם ומפסיק לעבוד - קריטי מאוד בצילומי אירועים.

אין ויכוח על זה שהוא פלאש חזק וטוב.

אבל עדיף ללכת על סוס שלא עושה בעיות באמצע העבודה.

מנדי אור

משתמש צעיר
צילום מקצועי
ועכשיו קיבלתי טלפון מ"קאמרה", אחרי שהזמנתי מהם ביום חמישי באתר, שהם אומרים שהאתר פשוט לא היה מעודכן ואין להם... אז אתם אומרים שאפשר לבטל את המנגנון השהיה של הSB900?

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י מנחם הלוי;342380:
ועכשיו קיבלתי טלפון מ"קאמרה", אחרי שהזמנתי מהם ביום חמישי באתר, שהם אומרים שהאתר פשוט לא היה מעודכן ואין להם... אז אתם אומרים שאפשר לבטל את המנגנון השהיה של הSB900?

הם צודקים.... אפשר לבטל את זה..

וגם את הבלמים ניתן לבטל כשיורדים את הירידות של ים המלח

חיים ויסברג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י tamiro;342394:
הם צודקים.... אפשר לבטל את זה..

וגם את הבלמים ניתן לבטל כשיורדים את הירידות של ים המלח

:D אני אוהב את התגובות שלך...

מנדי אור

משתמש צעיר
צילום מקצועי
כלומר - בשום אופן לא ללכת על הSB900... ולנסות לחפש ביד2 למרות הסיכון...?

שלמה

משתמש מקצוען
לי יש SB800
לא מוצא סיבה לשדרג לSB 900
בע"ה בשדרוג שאעשה לD700 או משהוא חדש יותר עם אינטגרציה של SB 900

Y

yossmor2

אורח
כמה נוחים החיים ב Canon
:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה