מאיירים את המחר

אורי לוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תהיה עזרת גברים בארוע?

רייזי בירנבוים

קופילוביץ לשעבר, מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
תשאל את המנהלים, כנראה זו החלטה שלהם...
הנה גם אני יכולה להגיב..
לדעתי החסימה של התגובות והרשות רק לחברי הקהילה להגיב זה אחד הדברים הגאוניים באתר החדש.
סוף סוף יש תגובות מקצועיות ולא דעות פילוסופיות של אנשים חסרי בסיס מקצועי.

NG

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
זהו, הם לא מסבירים, לא נותנים תכנייה....
עם כל הכבוד...
שאפנה את סדר יומי העמוס, אעלה על אוטובוס בואכה העיר העמוסה בעולם, אטלטל מביתי החמים אל אולם עמוס זר ומנוכר... וכל זה בשביל מה? ואני שואלת מילולית, בשביל מה?

עוד טיפהל'ה להאזר בסבלנות
לו"ז לכזה אירוע נבנה בעמל רב... האתר עם כל הפרטים בבניה
יש למה לחכות!

אפשר גם לעקוב מידי פעם אחר עדכונים והתפתחויות באשכול הזה

https://www.prog.co.il/forums/מעצבים-את-המחר-כא-טבת-תשע-ח-08-01-18-כולנו-שם.180/

הני p

מאיירת ספרים, קומיקס ,עיצוב דמותגים ועוד...
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עכשיו כשראינו את התוכניה... -
יש מאיירות שבאות מאשדוד?
(יש באמת (ובכנות) למה להגיע? - בתור מאיירת)

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אני מגיעה מאשדוד.

עמיאלוש

משתמש צעיר
בתור מאייר אני ממש מאוכזב. למה לא משקיעים בעזרת גברים?
אחי. כתבת קשקוש, במחילה.

בתור אחד שהיה בכנס הקודם לפני תשע שנים נראה לי, אני יכול להגיד לך שהיו הרצאות מעלפות שנתנו לי ערך מוסף.

פגשתי הרב חברים מתחום האיור, והכרתי קולגות ומעצבים ששלחו לי עבודות בהמשך.

היה קיר כרטיסי ביקור שאנשים פירסמו את עצמם.

הסתכלתי בסדר היום. וההרצאות ממש מעניינות, כל המאיירים חייבים לדעת לתמחר, זה הבאסה שלנו במקצוע...
שלא לדבר על הקטע שמשלמים דחוי ולא בזמן.
ובכלל הרצאות על עתיד מקצועות העיצוב והאמנות הממוחשבת והרצאות על יצירתיות וכו' נשמע לי מרתק ומעניין.
אז מה עם לבנות נתנו רצאה אחת בבוקר עם דנה על איור? אני מכיר את דנה היא מאיירת ואנימטורית מדהימה, ובכל זאת אני לא מצטער שלבנים אין אותה, כי 45 דקות ממנה הם שוליים לגמרי בכנס.

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מה זה הכנס הזה? איפה? מתי?

מענדי בריל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
מנדי היקר, בס"ה יש לנשים תוספת הרצאה אחת שיותר ממוקדת רק למאיירות, לעשות גם הרצאה ממוקד למאיירים בבנייני האומה זה דבר שלא שייך, ואף אחת לא מגיעה לכנס מקצועי של יום שלם בגלל הרצאה אחת. יש הרבה מאד מעבר, וגם אתה כמאייר תעשיר המון ידע בכל הנוגע ליצירתיות ומקצועיות.

תבוא, תפרסם את עצמך כמאייר. בקיר כרטיסי ביקור. תפגוש קולגות, תפגוש אנשי מקצוע, גרפיקאים, מפיקי דפוס ועוד. זה בעיקר מה שחשוב, ובמיוחד לאיש מוכשר כמוך (!) שמחפש להתפרנס כמובן.

כמו כן תהנה להיות בתערוכת יריד המציגים, תראה שם בהחלט דברים שמאד רלוונטים לתחומך דווקא כמאייר.

קמפיין הופכים את היוצרות מיועד גם למאיירים, ואני מזמין אותך גם לקחת חלק ולהיות שותף במשהו ענק שבהחלט מיועד גם בשבילך כיוצר המתמודד עם מוסר תשלומים לקוי של הלקוחות כאן בישראל.

תכל'ס פשוט תגיע, תבין הכל. :)
חיים

מענדי בריל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
בוודאי.! בעזרת השם אהיה שם. ושלא יבינו לא נכון, אני באמת ממש מעריך את היוזמה הענקית והמבורכת הזו ומבין שהיא יכולה לסייע לכל אחד בהמון דרכים וכאן המקום לברכת יישר כוח לר' חיים ושות' על כל הענין. רק קצת התאכזבתי שאין משהו ספציפי עבורנו... לצערי התגובה לעיל יצאה קצת עם ניחוח כפוי טובה (כאילו, משקיעים בשבילנו, מרימים אירוע ענק והתגובה הראשונה והיחידה היא 'למה אין ככה ולמה לא עשיתם ככה'... ) ועל כך אני ממש מתנצל. סורי ושוב תודה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה