דרוש מידע מאוחדת אימון אישי

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
שלום וברכה,
נרשמתי לשיעור ספורט קבוצתי דרך מאוחדת שיא (המ' שלחה לי קישור שכל שיעור אני נרשמת דרכו) בעלות של 23 ש' לשיעור ואז אני מגלה שזה בעצם אימון אישי שהמורה אמורה לבוא אלי עד הבית....
כשפניתי למורה היא אמרה שהיא לא יודעת על מה אני מדברת, היא יודעת שזה אמון אישי אבל אפשר שזה יהיה בקבוצה, ואז היא שלחה לי את הקישור של מאוחדת WOW ומה אני מגלה שרשום שם?

למי מיועדים אימונים אישיים עד הבית?​

רק ללקוחות מאוחדת שיא מעל גיל 18. מדובר בהטבה חד פעמית לכל תקופות החברות במאוחדת שיא, שבמסגרתן ניתן לרכוש עד 12 אימונים אישיים עד הבית. לחילופין ניתן להמיר אימון אישי תמורת 3 כניסות למרכזי ספורט (בהמרה סה"כ 36 כניסות למרכזי ספורט).

אבל המורה טוענת שהיא לא יודעת וזה לא דרך WOW ומסכימה לתת לי "מתנה" מס' שיעורים בודדים.... היא או
יש למשהו מידע לכמה שיעורים ניתן להמר את השיעור הפרטי? זה ברור שמשהו פה לא מסתדר ...כי אני יכולה לשלם לחודש 40 ש' אז למה שאשלם 105 ש'?

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
כנראה יש סטודיואים שעובדים עם מאוחדת בהסדר של וואו. המורה הספציפית הזו עובדת עם מאוחדת בהסדר של אימונים אישיים, אבל נותנת אותם בקבוצה, שזה בעצם סוג של קומבינה...
אם את רוצה לשלם את המחיר המוזל יותר, חפשי סטודיו שנמצאים מאוחדת בהסדר של המחיר המוזל יותר.

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני נרשמתי לאימון אישי
ותוך יום או יומיים
קיבלתי טלפון ממאמנת אישית שתיאמה איתי שעה שנוחה לי
והיא יכולה לבוא אלי או אני אליה

שמעתי שיש גם אפשרות של כרטיסיה לבריכה
אשמח לשמוע על זה גם כן

דמי

משתמש פעיל
אאל"ט, אלו ההטבות:

1. 12 אימונים אישיים בעלות של 23 שח לאימון. את יכולה לבחור מאמנת אישית עד הבית, מאמנת אישית בסטודיו שלה או להצטרף לקבוצה. (הטבה זו קיימת כבר כשנה)
2. ארבעה אימונים בחודש, בקבוצה , בעלות של 10 ש"ח לאימון.
3. ארבע כניסות בחודש לחדר כושר/בריכה/קיר טיפוס וכו בעלות של 20 שח לכניסה.

ליבר12

משתמש רשום
אאל"ט, אלו ההטבות:

1. 12 אימונים אישיים בעלות של 23 שח לאימון. את יכולה לבחור מאמנת אישית עד הבית, מאמנת אישית בסטודיו שלה או להצטרף לקבוצה. (הטבה זו קיימת כבר כשנה)
2. ארבעה אימונים בחודש, בקבוצה , בעלות של 10 ש"ח לאימון.
3. ארבע כניסות בחודש לחדר כושר/בריכה/קיר טיפוס וכו בעלות של 20 שח לכניסה.​
תודה רבה !
אבל שאני נכנסת לאפליקצה כתוב שאימון עולה 40 שקלים בקבוצה ולא 10..​

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
במכון כמו קוויקאנפיט למשל זה גם רק 12 מפגשים בעלות של 23 לשיעור או כמו במרכז ספורט שזה 36 שיעורים?

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
טוב, דיברתי עם השרות שלהם היום והם הסבירו לי שניתן להמיר אימון אישי 1 ל3 כניסות לחדר כושר או לבריכה

איזה מאמי

משתמש פעיל
שלום וברכה,
נרשמתי לשיעור ספורט קבוצתי דרך מאוחדת שיא (המ' שלחה לי קישור שכל שיעור אני נרשמת דרכו) בעלות של 23 ש' לשיעור ואז אני מגלה שזה בעצם אימון אישי שהמורה אמורה לבוא אלי עד הבית....
כשפניתי למורה היא אמרה שהיא לא יודעת על מה אני מדברת, היא יודעת שזה אמון אישי אבל אפשר שזה יהיה בקבוצה, ואז היא שלחה לי את הקישור של מאוחדת WOW ומה אני מגלה שרשום שם?

למי מיועדים אימונים אישיים עד הבית?​

רק ללקוחות מאוחדת שיא מעל גיל 18. מדובר בהטבה חד פעמית לכל תקופות החברות במאוחדת שיא, שבמסגרתן ניתן לרכוש עד 12 אימונים אישיים עד הבית. לחילופין ניתן להמיר אימון אישי תמורת 3 כניסות למרכזי ספורט (בהמרה סה"כ 36 כניסות למרכזי ספורט).

אבל המורה טוענת שהיא לא יודעת וזה לא דרך WOW ומסכימה לתת לי "מתנה" מס' שיעורים בודדים.... היא או
יש למשהו מידע לכמה שיעורים ניתן להמר את השיעור הפרטי? זה ברור שמשהו פה לא מסתדר ...כי אני יכולה לשלם לחודש 40 ש' אז למה שאשלם 105 ש'?
גם אני כעת גילית שכבר ניצלתי 7 שיעורים של אימון אישי שמתוכם הייתי רק ב3, כשהשיעורים התקיימו בקבוצה, וקבוצה לא קטנה בכלל!
זה ממש מכעיס, ואני מרגישה ממש מנוצלת!
עשו עלי קומבינה...
וזה היה לפני שנתים כמעט...
מה עושים???

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
גם אני כעת גילית שכבר ניצלתי 7 שיעורים של אימון אישי שמתוכם הייתי רק ב3, כשהשיעורים התקיימו בקבוצה, וקבוצה לא קטנה בכלל!
זה ממש מכעיס, ואני מרגישה ממש מנוצלת!
עשו עלי קומבינה...
וזה היה לפני שנתים כמעט...
מה עושים???
גם אני הרגשתי שרימו אותי....
התקשרתי היום למאמנת והסברתי לה ברחל ביתך הקטנה שהיא עשתה טעות ....היא הבינה שקלטתי ואמרה טוב בסדר תבואי עוד 24 פעמים ... כן לפעמים צריך לעמוד על שלנו!
מפליא אותי שהיא לא שאלה את עצמה למה היא מקבלת עלי 150 ש' לפחות לכל שיעור....מה אכפת לה להרוויח
אבל חשוב שתדעי שלפני שאת מזמינה תתקשרי למוקד ותגידי להם שאת רוצה שיפצלו לך ל3 כניסות קבוצתיות, ועל כל מה שעשית שתתן לך לבוא עליהם לפי מס' הפעמים שהגעת....

קוויק

משתמש מקצוען
מישהו פה במרכז וראתה מקום סביר לאימון?
כי חיפשתי בכל הרשימה מכוני כושר, בעיקר למכשירים או אימוני פילאטיס או עיצוב חיטוב, וכל מה שמצאתי זה יותר חוגי מחול.

דבר נוסף, זה מוגבל כל העסק?

ברכה וישועה

משתמש פעיל
כשמזמינים מאמן אישי מה זה כולל מה המאמן מביא(ה) איתה
דרך אגב במכבי יש את זה שנים בביטוח שלי

chaya p

משתמש חדש
אני הזמתי אימון אישי, אמרו לי שיצרו איתי קשר תוך 4 ימים,
כבר עבר 3 שבועות, ושום כלום, התקשרתי כבר פעמיים נוספות לברר מה קורה, וכל פעם אותה תשובה משוגעת "היא תיצור איתך קשר, אין לנו איך לעזור יותר...."

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה