ל"ג בעומר + 5 ימים

מיכל+

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואו איך הוא גדל בבת אחת...
הקומפוזיציות מקסימות והצבעים חיים ויפים
הצחיק אותי שהכיפה עדיין עמדת באוויר, זה כ"כ אופייני... :)

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
פוקוס או לא פוקוס, האחרונה (שהעלית אחרי) עולה על כולנה.
איזו הבעה!

rosmarin

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כן, זה הילד שלי, ב"ה.

נכתב ע"י מיכל+;1617658:
וואו איך הוא גדל בבת אחת...
הקומפוזיציות מקסימות והצבעים חיים ויפים
הצחיק אותי שהכיפה עדיין עמדת באוויר, זה כ"כ אופייני... :)

בגלל זה צילמתי עכשיו, כשזה טרי. זה ניובורן.

נכתב ע"י נוי;1617677:
פוקוס או לא פוקוס, האחרונה (שהעלית אחרי) עולה על כולנה.
איזו הבעה!

כל חמש דקות יש לו פרצוף חדש, וכל רגע נדמה לנו שהוא דומה למישהו אחר. ממש כמו תינוק חדש, אבל בעסקת שדרוג.

וכמו תינוק חדש- הוא היחיד שלא מבין על מה המהומה...:)

התמונה הנבחרת שלי היא השלישית-

"עוד מעט אתם הולכים לגלות מה עוללתי לכם".

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה