עזרה לשמנים שמפחדים מניתוח בריאטרי-על זריקת הרזיה,שמעתם?

emma

משתמש מקצוען
תלוי באחוז המימון שלכם
לפי BMI ערכי סוכר ועוד
לפי זה נקבע גובה ההשתתפות
כמעט זהה בכל הקופות

2

משתמש רשום
אני יודעת שבכללית 550
במכבי 400
ב1/1 אי עוברת למכבי בגלל זה

לא ידוע

משתמש פעיל
תכלס יש פה מישהי שלקחה אזומפיק
ויכולה לשתף כמה ירדה, תופעות וכו'

שוין

משתמש רשום
אני ברוך השם ללא רקע סוכרתי ואני לוקח את האוזמפיק כחודש וחצי, ירדתי משהו כמו 5 קילו, אמנם זה עדיין לא מדד כי אני אוחז כרגע במינון של 0.5 אבל בהחלט אני כבר היום נהנה משיפור עצום בהרגשת הרעב ובתחושת השובע, התופעות לוואי לא נורא בכלל אבל הבנתי שזה מאוד אינדוודואלי, והמחיר בכללית הוא 224 ש"ח.
תכלס יש פה מישהי שלקחה אזומפיק
ויכולה לשתף כמה ירדה, תופעות וכו'

גלידה

משתמש מקצוען
אני ברוך השם ללא רקע סוכרתי ואני לוקח את האוזמפיק כחודש וחצי, ירדתי משהו כמו 5 קילו, אמנם זה עדיין לא מדד כי אני אוחז כרגע במינון של 0.5 אבל בהחלט אני כבר היום נהנה משיפור עצום בהרגשת הרעב ובתחושת השובע, התופעות לוואי לא נורא בכלל אבל הבנתי שזה מאוד אינדוודואלי, והמחיר בכללית הוא 224 ש"ח.
איך אישרו לכם את האוזמפיק אם אין לכם רקע סוכרתי?

שוין

משתמש רשום
איך אישרו לכם את האוזמפיק אם אין לכם רקע סוכרתי?
קיבלתי מהרופא מרשם בלי שום בירוקרטיות מיותרות אולי בגלל שאני עם BMI של מעל 35, ובאמת אני מכיר חבר שהוא בקופ"ח מאוחדת שהיה צריך טופס 29 ג' רק כדי לקבל מרשם ועם המרשם והכל הוא עוד משלם מחיר מלא 448 וה BMI שלו גבוה.

אופססס ;)

משתמש מקצוען
קיבלתי מהרופא מרשם בלי שום בירוקרטיות מיותרות אולי בגלל שאני עם BMI של מעל 35, ובאמת אני מכיר חבר שהוא בקופ"ח מאוחדת שהיה צריך טופס 29 ג' רק כדי לקבל מרשם ועם המרשם והכל הוא עוד משלם מחיר מלא 448 וה BMI שלו גבוה.
עכשיו במאוחדת לא צריך 29ג'. (נכון ללפני שבוע). bmi 31 ומשלם 290

אבי12345679

משתמש רשום
קיבלת הדרכה לתזונה מסוימת בזמן הזריקות? אשמח לפירוט. תודה על השיתוף

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
היי
לפי מה נותנים?
איך אני יוכלה לדעת אם אני זכאית גם?

שוין

משתמש רשום
קיבלת הדרכה לתזונה מסוימת בזמן הזריקות? אשמח לפירוט. תודה על השיתוף
לא משהו מיוחד, ודווקא שאלתי את הדיאטנית והיא אמרה שאפשר לשלב כל תפריט אפשר אפילו להמשיך ולאכול את האוכל שהיית רגיל לאכול רק שאמור להיות שהתאבון והרעב יורדים וכך אוכלים פחות כמויות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  41  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה