עזרה לשמנים שמפחדים מניתוח בריאטרי-על זריקת הרזיה,שמעתם?

תילתן

משתמש סופר מקצוען
יש לי שאלה חשובה ומעיון בויקיפרוג אני מבין שעדיין לא חלו על אשכול זה כללי איסור ההקפצה...
הרופא המליץ לי לקחת זריקות להרזייה אך הוא הדגיש שזה יהיה לכל החיים וכרגע זה לא בסל הבריאות אז זה יקר (400 שח בחודש) אבל הוא אמר משהו שקצת הבהיל אותי, שהזריקה הזאת מונעת מהגוף לספוג את האוכל וכך מרזים, אבל מה יהיה עם כל החלבונים והדברים החשובים שבאוכל?
איך קוראים לזריקה שהוא המליץ לך?
ולמה שלא תעשה "תור טלפוני" לרופא ותשאל אותו את השאלה הזאת?

ראובן 23

משתמש מקצוען
יש לי שאלה חשובה ומעיון בויקיפרוג אני מבין שעדיין לא חלו על אשכול זה כללי איסור ההקפצה...
הרופא המליץ לי לקחת זריקות להרזייה אך הוא הדגיש שזה יהיה לכל החיים וכרגע זה לא בסל הבריאות אז זה יקר (400 שח בחודש) אבל הוא אמר משהו שקצת הבהיל אותי, שהזריקה הזאת מונעת מהגוף לספוג את האוכל וכך מרזים, אבל מה יהיה עם כל החלבונים והדברים החשובים שבאוכל?
עם אין לכם סכרת נותנים את הזריקה (סקסנדה) רק עם מעקב של דיאטן והוא הרבה פעמים ממליץ על ברזל סידן ותוספי תזונה אחרים לפי הבדיקות דם .

עם זה בלי דיאטן (אוזימפיק) אתם גם יש מעקב של בדיקות דם ואפשר לפי זה להיוועץ ברופא בתוספי תזונה

חיה4

משתמש מקצוען
ראיתי בעבר שמישהי כתבה שהיא לקחה איזומפיק בהריון.
זה מאושר ללקיחה בהריון?

ציקוביץ

משתמש חדש
אשמח לברר אם משהי יודעת משהו לגבי בדיקה גנטית לירידה במשקל
ראיתי שתי חברות שמפרסמות על זה האחת לוקחת 3700 ש''ח בערך והם נותנים לך רשימת מוצרים שאסור לך לאכול כי הגוף שלך לא מפרק אותם טוב
אבל אין צורך בגירעון קלורי כלל
אני מדברת על בדיקת רוק דווקא
אשמח לשמוע ממהשו שהתנסה

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
יש שרשור בנושא
אני מכירה בדיקת צואה של דיי טו (ומכון וויצמן) וזה שטות בריבוע, כבר כתבתי אבל בקצרה הם פשוט מורידים פחמימות ומגבירים חלבונים

ציקוביץ

משתמש חדש
זה מוכר הם לא מתחייבים מראש שלא יהיה צורך בגירעון קלורי
בשונה מהחברה שאני ממדברת עליה
האם הצואה זו בדיקת גנים ?

הנשיא

משתמש חדש
ישנה זריקה בשם סקסנדה,היא נתנה כזריקה לחולי סכרת
ו-שמו לב שהסוכרתיים שלקחו אותה הרזו ממש.
החברה שפתחה אותה-יצרה ממנה זריקת הרזיה

קופ"ח מאוחדת נותנת השתתפות עצמית של 50%
כך שהיא יוצאת בסביבות 620 ש"ח לחודש או קצת יותר-תלוי במינון.

היא מחקה הורמון שובע-ופשוט קשה מאד לאכול איתה,
יש קצב ירידה יפה מאד,
אמנם לא כמו בניתוחים בריאטרים ,אבל היא עושה עבודה יפה
ניתן לקחת אותה סה"כ שנתים
אם יש למישהו שאלות-אשמח לענות!
עשיתי את הזריקות האלה חצי שנה ירדתי 17 קילו
התופעות לואי שלהן לא קלות בלשון המעטה
וכשהפסקתי לקחת עליתי מאוד מהרר קחו בחשבון...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה