מידע שימושי לראשונה במודיעין עילית ! קנסות חניה לחונים על מדרכות, או באדום לבן.

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לא הבנתי, נגרר שעובדים איתו, איפה אמורים להחנות אותו? בשמיים? אין חניות פרטיות במודיעין עילית, החניה ליד הבית שלי , לא אמורה לשמש גם את הנגרר שלי?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא הבנתי, נגרר שעובדים איתו, איפה אמורים להחנות אותו? בשמיים? אין חניות פרטיות במודיעין עילית, החניה ליד הבית שלי , לא אמורה לשמש גם את הנגרר שלי?
מותר לחנות, אבל לא להפוך אותו למחסן לתקופה של יותר משבועיים (שזה החוק בכל הארץ, שרכב חונה יותר משבועיים נחשב רכב נטוש)

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מותר לחנות, אבל לא להפוך אותו למחסן לתקופה של יותר משבועיים (שזה החוק בכל הארץ, שרכב חונה יותר משבועיים נחשב רכב נטוש)
ואיך יודעים אם נסעתי איתו או לא? מישהו מתעד את התדירות?

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הלוואי ויעיפו את הנגררים שנהפכחים לחנויות על חשבון חניות
בן אדם שחושב לחסוך כסף ובמקום לקנות חנות במקום מרכזי בעיר נעמד על חניה עם נגרר קבוע וזהו...
וגם הנגררים שחונים בכל מיני פינות והפכו למחסנים
קבלנים שמרימים נגרר ומאחסנים שם את כל כלי העבודה וכו'
דבר על נגררים..
כל החניות בעיר מלאות במחסנים, בלי גלגלים...
אבל עליהם לא יהיו כל כך מהר דוחות

יד2

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• דוח מודיעין עלית.jpeg
    דוח מודיעין עלית.jpeg
    KB 164.8 · צפיות: 45

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני מקווה שגם יתנו קנסות לקרוונים הנגררים שחונים בכל פינה באין מפריע וחוסמים חניות
או כאלו שיש בהם חנויות...
כן זה כולל את כל סעיפי העמדת רכב וחנייתו. כולל נגררים (שהפגינו בימים האחרונים בכעס) וקראוונים

איזהו

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בינתיים כל מי שקיבל קנס או אזהרה לא פעיל בפרוג.
הוי אומר שכאן בפרוג יש רק אנשים מתורבתים שלא חונים באדום לבן....
יש סיכוי שאין דוחו"ת?!
במו עיני ראיתי פתק של קנס על רכב שחנה על המדרכה (הוא חונה שם כבר שנים, במקום שלא מפריע כלל וכלל לדיירים - להיפך זה עדיף מלחנות בחניה.....)

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עזה במיטבה
שטחים שלמים שנגנבים מתחת לאף ואין פוצה פה
אז עכשיו יש פוצה פה... על ראש העיר שמעז לקנוס את התושבים האומללים.
די עם זה. אנחנו לא גרים בשטעטעל ולא בעזה. הגיע הזמן להתחיל לציית לחוקים שבסוף נועדו לאפשר חיים תקינים לתושבים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה