דרוש מידע לנסוע שעה וחצי לעבודה כל יום זה שפוי?

ניצוץ

משתמש רשום
יש לי הצעת עבודה בתחום קורץ
במרחק נסיעה של שעה ורבע-וחצי כל צד! (+ 8 שעות עבודה)
יש פה מישהי שעושה נסיעה כזאת כל יום?
זה הגיוני, או פשוט גומר את היום?

ציפי 6062

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תאמת שזה מה שאני עושה כל יום זה הורג אותי אני גם עוד מעט מתחתנת בתור רווקה עוד זה היה נסבל אבל נראה לי בתור נשואה צעירה זה מטורףףףףףף מה אתם אומרות???

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי הצעת עבודה בתחום קורץ
במרחק נסיעה של שעה ורבע-וחצי כל צד! (+ 8 שעות עבודה)
יש פה מישהי שעושה נסיעה כזאת כל יום?
זה הגיוני, או פשוט גומר את היום?
גומר את היום, את הכח ואת החיים.
מיקום העבודה הוא אחד הפרטים הכי חשובים בעיני. ואני משלמת המון בשביל לעבוד קרוב לבית. שווה כל שקל (וכל השתתפות חלקה עם ילד ביומולדת או קפיצה לרופא עור שיכול לקבל אותך רק בשתיים עשרה)

למרות שאם השיקול הוא נסיעה של שעה או שעה וחצי זה פחות משמעותי.

ניצוץ

משתמש רשום
נשואה בלי ילדים...
בלי רכב, ברכב זה 35 -40 דקות...
אין אף אחת שעושה את זה וחושבת שהשד לא נורא כ"כ???:(

tovat

משתמש מקצוען
הגיוני כן, אבל אין ספק שגומר את היום, ואת כוחות הגוף והנפש. וזה לא רק השעות אלא גם הנסיעה עצמה שמתישה. לא נשאר לך זמן וכוח לשום דבר.
כמו שכתבו כאן מאד תלוי במצב משפחתי.
אני כאמא לילדים לא הייתי חושבת על זה כאופציה בכלל. אין מצב שהילדים יראו אותי שעה ביום. מבחינתי המשכורת הנמוכה היא מחיר שאני משלמת על קרבה לבית ועל גמישות בשעות ולי זה שווה.
הכסף הוא עבור החיים, לא החיים עבור הכסף.

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בתור נשואה צעירה ללא ילדים זה עדיין אפשרי ועושים את זה. (נשים בסביבתי- יוצאות ב6:00 מהבית וחוזרות 6:007:00 יחד עם הבעל ששב מהכולל). אבל עם ילדים זה בעייתי. אז אם תהיה אפשרות ראלית להחליף מקום עבודה בהמשך- וכך את צוברת נסיון וידע אז בהחלט כדאי. אבל לטווח ארוך בעייתי וגם טכנית כמעט לא אפשרי (מישהו יצטרך לקחת את הינוקא מן המעון ולהיות איתו)

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אני עבדתי לפני החתונה 8 שעות. ואחרי החתנוה המרחק מהבית לעבודה היה שעה - שעה ורבע.
כמה חודשים אחרי החתונה התחלתי לחפש עבודה בגלל זה.
אחרי חצי שנה עברתי למקום שעובדים בו משרה מלאה (8.6) אבל הדרך חצי שעה.
רק אחרי שעברתי קלטתי איזה סבל זה היה.
ושוב - אני מדברת על אישה ללא ילדים.

דבי12

משתמש רשום
אם את בלי ילדים לכי על זה
גם אני בתור נשואה נסעתי שעה ורבע לעבודה ,
זה היה זמן טוב בשביל כל הדברים שלא היה לי זמו אליהם שיחה בטלפון , קריאה ,ואפילו שינה קצרה ....
במיוחד אם ברכב זה פחות זמן אולי יום אחד תמצאי הסעה לשם או משהו מהעבודה יוכל להקריב אותך הביתה ,
מאוד חשוב עבודה שאת אוהבת שיש לך סיפוק מזה וכמובן שכר טוב ,
ושאין ילדים את חופשיה לא חייבת להיות בעיר אם ילד נופל צריך רופא או משהו כזה ...

נ.ב. את נעולה על המקום שאת גרה בו ?
לפעמים בשביל עבודה טובה שווה לעבור דירה

שוקולית:)

משתמש מקצוען
סתם מעניין, אין פה ביתריות שעובדות בירושלים? [האוטבוסים בבוקר מפוצצים עד לעמידה;);)]
אני אמא לארבע ונוסעת לירושלים. בפקקים של הבוקר [8] והצהריים [3-4] אין מצב של נסיעה פחות משעה -שעה ורבע.
מה עושים? התרגלנו.. שורדים את זה מצוין.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
תלוי בך ומה את מרגישה.

אני בעבר עבדתי במקום שלקח כ3/4 שעה עד שעה הדרך, ובימי שישי הדרך ארכה עשרים דקות..

אבל עבדתי 7 שעות ויחסית רגוע, אז לא הגעתי כל כך סחוטה. והייתי עם ילד אחד.

השאלה היא אם את יכולה לבוא מוקדם, אבל ממש מוקדם?
היתה לי תקופה שהייתי יוצאת מהבית ב6:00 בבוקר (ועבדתי 9 שעות ביום)
קחי בחשבון שזה יותר קל לבוא ממש מוקדם, ואז לחזור קצת לפני העומס.
בתקווה שכך הדרך תארך לך פחות זמן, ובשעות פחות פקוקות - יותר מקומות ישיבה ופחות כאבי ראש.

אבל זה תלוי בהרבה מאד נתונים נוספים..
כמו למשל - מתי בעלך מגיע הביתה והולך (שיהיה לך זמן להיות איתו כל יום)
במה עכשיו את עוסקת?
האם את מסוגלת "להקרע" שנה, ואח"כ תוכלי להכנס לתחום במקום קרוב יותר הביתה?
האם בשכר שתקבלי תוכלי להרשות לעצמך עוזרת? או שחוץ מהעבודה גם העול בבית עלייך?

האם השעות גמישות? כלומר את יכולה לבוא באיזו שעה שאת רוצה וללכת העיקר להעביר כרטיס ל8 שעות, או לבוא יום אחד קצת פחות ויום אחר להשלים?

אם את מחליטה בסופו של דבר ללכת על זה, עדיף שלא תספרי למקום העבודה הזה היכן את גרה. יש מקומות שחוששים לקחת עובד שגר רחוק..

ניצוץ

משתמש רשום
אם את בלי ילדים לכי על זה
גם אני בתור נשואה נסעתי שעה ורבע לעבודה ,
זה היה זמן טוב בשביל כל הדברים שלא היה לי זמו אליהם שיחה בטלפון , קריאה ,ואפילו שינה קצרה ....
במיוחד אם ברכב זה פחות זמן אולי יום אחד תמצאי הסעה לשם או משהו מהעבודה יוכל להקריב אותך הביתה ,
מאוד חשוב עבודה שאת אוהבת שיש לך סיפוק מזה וכמובן שכר טוב ,
ושאין ילדים את חופשיה לא חייבת להיות בעיר אם ילד נופל צריך רופא או משהו כזה ...

נ.ב. את נעולה על המקום שאת גרה בו ?
לפעמים בשביל עבודה טובה שווה לעבור דירה

סתם מעניין, אין פה ביתריות שעובדות בירושלים? [האוטבוסים בבוקר מפוצצים עד לעמידה;);)]
אני אמא לארבע ונוסעת לירושלים. בפקקים של הבוקר [8] והצהריים [3-4] אין מצב של נסיעה פחות משעה -שעה ורבע.
מה עושים? התרגלנו.. שורדים את זה מצוין.

עודדתן אותי!!!
מהתגובות בהתחלה היה נשמע לא עביר...
אני גם חוששת שיהיה קשה מאד לאורך זמן,
מה שכן - הם משתתפים באחזקת רכב, אבל אין לי רישיון עדיין...
חשבתי - שאם אלך על זה, אתחיל מיד שיעורים, ואקנה רכב.
אבל אחרי כל השעות הלו והנסיעות יהיה לי כוח לשיעורי נהיגה? (אשמח לתגובות מבעלות ניסיון)

חצי הכוס המלאה

משתמש פעיל
זה תלוי גם כמה את אוהבת/לא אוהבת נסיעות באוטובוס
אני למשל עבדתי בערך חצי שנה מחוץ לעיר, נסיעה של שעה הלוך ושעה ורבע חזור, באוטובוס סין עירוני, והנסיעות מבחינתי היו טיפ... נהניתי להתפלל באוטובוס שקט ונח, להספיק לשמוע בנגן ועוד היד נטויה.
היום אני עובדת גם במקום של יותר משעה נסיעה כל צד, וזה נסיעות עירונית, הרבה יותר קשות. מחכה כבר למצוא משהו אחר.
בקיצור, אני ממליצה לך שתעשי על עצמך מחקר קטן, איך את עם נסיעות, ואם העבודה הקורצת היא באמת נדירה ולא תמצאי כמוה, זה כמובן גם שיקול לדעתי.
שיהיה לך בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה