דרוש מידע למתכוונות ללדת בהדסה

oritdi

משתמש פעיל
מישהו יודע אם יש איזה ארגון שנותן עוד לילה בלי להירשם דרכו לבית חולים? פשוט ילדתי עכשיו לפני הזמן ולא הספקתי להירשם

אני1000

משתמש מקצוען
למי שמעונינת, יש ערכת לידה בסופרפארם במחיר 14.90 ליולדת למימוש עד 3 חודשים מהלידה. שווה
כמו"כ יש ערכת לידה של "צעדים ראשונים" ומוצצים ב 29.90 שגם שווה
בצעדים ראשונים, אפשרי להרשם לקבלת יעוץ לטיפול בתינוק עד הבית כולל דוגמיות ליולדת של כל מיני חברות = חינם חינם!! 1-700-550-118
למי שיש עוד מידע כנ"ל נשמח שתעלו...
יש אירגוני חסד שמסייעים לאחר לידה וכד'???

חן לב

משתמש רשום
מישהי מכירה ברמות א ירושלים אירגון שנקרא יד אישה לרעותה עזרה בסבסוד בית החלמה?

אני1000

משתמש מקצוען
גם אני אשמח לקבל פרטים לרישום, כמה זמן לפני הלידה להרשם?

צפש

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

חן לב

משתמש רשום
חשוב לדעת!!
בשבוע שעבר שלחתי את הטופס עם הפרטים לארגון מחייה נפשות, והיום הם התקשרו ושאלו אם נרשמתי כבר להדסה עין כרם. אמרתי שמסרתי פרטים כשהתקשרתי למועדון הדסה. ואז נאמר לי שבגלל שנרשמתי כבר בהדסה זה לא נקרא שבאתי דרך הארגון ולכן לא יכולים לתת לי את הזיכוי.
לכן חשוב קודם כל ליצור קשר עם האירגון. ולשלוח בקשה.
בשורות טובות ורק בקלות!

קבצים מצורפים

• קבלת יום בבית החלמה.pdf
    KB 208.8 · צפיות: 161

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
נכון להיום, מה ההבדל בין עין כרם להר הצופים (הבנתי ששיפצו בהר הצופים?)
האם זה נכון שאין בשתיהם תינוקיה וחובה ביות מלא?
איך המחלקות והאוכל?
אשמח לשמוע מהמנוסות.

נערך לאחרונה ב:

אלבומים גיגיטליים

משתמש מקצוען
איך המחלקות והאוכל?
אשמח לשמוע מהמנוסות.
בהר הצופים יש תינוקיה (חדשה) רק בלילה
ומחלקת ביות מלא (חדשה ומרוווחת)
שאר המחלקה ישן והאוכל ברמה גבהה (בנוסף בשבת יש את אירגון סעודות שבת)

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
איך המחלקות והאוכל?
אשמח לשמוע מהמנוסות.
עי"כ ביות מלא או תינוקיה לשעות הלילה. אם רוצים אפשר להכניס לתינוקיה לזמן מוגבל במהלך היום.
האוכל בינוני
מחלקה מקסים
יחס מהמם

אני1000

משתמש מקצוען
ביות מלא זה 2 בחדר? יש אפשרות מידי פעם להביא לתינוקיה?

imac100

משתמש מקצוען
חשוב לדעת!!
בשבוע שעבר שלחתי את הטופס עם הפרטים לארגון מחייה נפשות, והיום הם התקשרו ושאלו אם נרשמתי כבר להדסה עין כרם. אמרתי שמסרתי פרטים כשהתקשרתי למועדון הדסה. ואז נאמר לי שבגלל שנרשמתי כבר בהדסה זה לא נקרא שבאתי דרך הארגון ולכן לא יכולים לתת לי את הזיכוי.
לכן חשוב קודם כל ליצור קשר עם האירגון. ולשלוח בקשה.
בשורות טובות ורק בקלות!

מחייה נפשות ושערי רווחה זה אותה עמותה?

אני1000

משתמש מקצוען
בה"צ 2 בחדר ללא אפשרות להביא לתינוקיה יש אפשרות להיעזר באחות ומי שבוחרת ביות מלא לא יכולה להתחרט אח"כ
ז"א אם צריך מקלחת או משו כזה לאיזה כמה דקות טובות, אין מי שישמור ממש על התינוק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה