למסירה למסירה - פסח תשפ”ד

חחח

משתמש סופר מקצוען
למסירה במודיעין עילית
נגישה לבני ברק
ללא קערה
כפתור שבור
עובד
ללא שימוש יותר משנתיים )צפה בקובץ המצורף 1626586כנראה בשרי)
רק שאלה -
מה השימוש של הסכין הזאת? (יש לי את המכשיר ולא יודעת למה מיועד)
1712879372224.png

עדי20

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
למסירה בבית שמש
שקית מלאה מגזיני משפחה ובתוך המשפחה מחצי השנה האחרונה
אני רוצה כבר לזרוק אז.... כל הקודם זוכה

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
רק שאלה -
מה השימוש של הסכין הזאת? (יש לי את המכשיר ולא יודעת למה מיועד)
צפה בקובץ המצורף 1626726
באמריקה קוראים לו "סכין קוגל" כי הוא מרסק את התפו"א ויש כאלו שאוהבים את הקוגל ממש חלק ולא עם פסים (הפסים זה הסכין בצד ימין קיצוני).
אבל זה גם הסכין לריסוק חזרת בפסח!! להכנת חריין בייתי. מרסקים איתו גם הסלק, מאחדים, שמים לימון סוכר מלח לפי מתכון ויוצא יותר טעים מבחנויות.

משה 05276

משתמש מקצוען
למסירה שידת החתלה בבני ברק
מגירה תחתונה זקוקה להחלפת מסילות
פרטים בטלפון 052-7611216IMG-20240412-WA0007.jpeg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה