למי אפשר להעביר מוצרי חמץ?

באה בטוב

משתמש רשום
כל שנה לפני פסח מתפרסמים טלפונים של ארגונים אבל אני רוצה לעשות את זה עכשיו ולא סמוך לפסח. מישהי זוכרת שם של ארגון שישמח לקבל מוצרי חמץ? תזכו למצוות

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חסדי נעמי. מקבלים לפני פסח, מוכרים חמץ, ומחלקים לנזקקים אחרי פסח.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

בגוש עציון (אלעזר): קובי 0545934501

ST86CH

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ברחוב שד' ויז'ניץ 6 בבני ברק (בקומת קרקע מסביב לבנין)
מקבלים רק חבילות סגורות

בלון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
איפה בב"ב במרכז?

באה בטוב

משתמש רשום
רק עכשיו, בזכות מי שהקפיץ את האשכול אני רואה את התשובות. האשכול נעלם לי ואני הייתי צריכה להסתדר בלעדיו... למי שזה מעניין אותו: ליד אליעזר יש נקודת איסוף ברחוב תובל 1 ( בירושלים).
זה די קרוב לשערי רווחה

אורית רז

משתמש צעיר
טלפון

נכתב ע"י באה בטוב;2509076:
רק עכשיו, בזכות מי שהקפיץ את האשכול אני רואה את התשובות. האשכול נעלם לי ואני הייתי צריכה להסתדר בלעדיו... למי שזה מעניין אותו: ליד אליעזר יש נקודת איסוף ברחוב תובל 1 ( בירושלים).
זה די קרוב לשערי רווחה
אולי יש לך טלפון שלהם?
הם עדיין מקבלים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה