דרוש מידע למה לחכות במעבר חציה עד שהרכב יעצור ורק אז לעבור?

מצב
הנושא נעול.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני נמצא מאות מטרים לפני מעבר החציה ואני רואה אנשים (בעיקר נשים) שפשוט מחכים שאני אעצור ורק אז מתחילים לעבור.
למה? יכולתם כבר לחצות 3 פעמים הלוך ושוב, למה לעצבן? מה אתם ילדים שמחכים שאני אעביר אותם כביש?
אני לא מדבר על אנשים מבוגרים שהולכים לאט.

אני מדגיש שאני מדבר על מקרה שאני מאט ומראה להם שאני אעצור בכל מקרה.
תקנה 67(א) לתקנות התעבורה – מטילה על נהג את החובה לאפשר להולך הרגל לחצות במעבר החצייה בבטחה על פי תקנה זו, נהג רכב המתקרב למעבר חציה, כאשר הולך רגל חוצה את הכביש, חייב לאפשר את חציית הכביש בבטחה. ככל שהנסיבות מורות על כך, אף לעצור את רכבו עד השלמת חציית הכביש.

רבקהאא

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
כי יש נהגים שלא שמים לב....!!! וכשאני חושבת שהמכונית במרחק סביר ממני בשביל להבחין בי -כנראה זה לא מספיק
מקרה שקרה לי בערב חג התחלתי לעבור מעבר חציה ..
והבחורה ברכב כנראה היתה עסוקה בלדבר עם מישהו ופשוט כמעט חתכה אותי...(למרות שזה היה נראה שהיא מאטה)
וכשהיא שמה לב אלי.. היא נבהלה מהסיטואציה ועשתה לי תנועה מתנצלת שלא ראתה אותי... :|
חייבים קשר עין עם הנהג לראות שהוא אכן שם לב ולראות שהוא אכן עוצר!!!

הערינג לשמחות

משתמש פעיל
פרסום וקופי
  • חחח
Reactions: %;

הערינג לשמחות

משתמש פעיל
פרסום וקופי
תקנה 67(א) לתקנות התעבורה – מטילה על נהג את החובה לאפשר להולך הרגל לחצות במעבר החצייה בבטחה על פי תקנה זו, נהג רכב המתקרב למעבר חציה, כאשר הולך רגל חוצה את הכביש, חייב לאפשר את חציית הכביש בבטחה. ככל שהנסיבות מורות על כך, אף לעצור את רכבו עד השלמת חציית הכביש.
כמובן
אין פה שום סתירה.

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

משתמשת אחת

משתמש צעיר
כמובן
אין פה שום סתירה.
לא הבנתי, זה לא רציני...
יש פה 2 דברים על כף המאזניים, אם יחכו פחות מידי- אפשר לנחש לבד מה יקרה. אם יחכו קצת יותר מידי- הנהגים יאלצו לחכות כמה שניות בודדות.
זה באמת שווה? ברצינות?

הינ בו

משתמש מקצוען
אני נמצא מאות מטרים לפני מעבר החציה ואני רואה אנשים (בעיקר נשים) שפשוט מחכים שאני אעצור ורק אז מתחילים לעבור.
למה? יכולתם כבר לחצות 3 פעמים הלוך ושוב, למה לעצבן? מה אתם ילדים שמחכים שאני אעביר אותם כביש?

אני מדגיש שאני מדבר על מקרה שאני מאט ומראה להם שאני אעצור בכל מקרה.
כי הספיקה לי הפעם אחת לפני חצי שנה שחשבתי שהנהג עוצר לי ותכלס נכנס בי במעבר חציה....

אמא למתוקים

משתמש צעיר
דבר נוסף מציק
אנשים שעומדים וממתינים במעבר חציה ואז כשעוצרים להם הם מסמנים שהם סתם עומדים.
זה מפוצץ!!!
מסכימה ממש
צריך מאוד לשים לב לזה (ולהזהיר גם את הילדים שרצים מקדימה ומחכים לאמא שתעביר אותם את הכביש...)

ניק 5598

משתמש רשום
תכלס,
שאלה צודקת, עד היום זה היה אצלי אינסטינקט, שלא במודע
תודה שעוררתם את תשומת הלב

משתמש משודרג

משתמש מקצוען

דבר נוסף מציק
אנשים שעומדים וממתינים במעבר חציה ואז כשעוצרים להם הם מסמנים שהם סתם עומדים.
זה מפוצץ!!!
קשה לך?
אז אל תנהג!
זה לא בשבילך!

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הם חייבים לעבור מצד לצד על כל רכב שעוצר?
אני מהחוצים ת'כביש רק לרוחב.

וצריך לומר את האמת. לפעמים אנשים בוחרים לעמוד ממש על קצה המעבר חציה לבדוק משהו בארנק. נהג רואה, ויש חוק, אז הוא עוצר. ואז מנופפים לו 'לא, למה עצרת בכלל?'

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה