דרוש מידע למה לחכות במעבר חציה עד שהרכב יעצור ורק אז לעבור?

מצב
הנושא נעול.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני נמצא מאות מטרים לפני מעבר החציה ואני רואה אנשים (בעיקר נשים) שפשוט מחכים שאני אעצור ורק אז מתחילים לעבור.
למה? יכולתם כבר לחצות 3 פעמים הלוך ושוב, למה לעצבן? מה אתם ילדים שמחכים שאני אעביר אותם כביש?
אני לא מדבר על אנשים מבוגרים שהולכים לאט.

אני מדגיש שאני מדבר על מקרה שאני מאט ומראה להם שאני אעצור בכל מקרה.
בלת"ק
סליחה שאני ממש מעצבנת אותך!!!
אבל מה לעשות שיש נהגים חיות?! (כתבתי מילה עדינה)
ובגללם אתה צריך לסבול,
סורי

שומרת החומות

משתמש מקצוען
אני נמצא מאות מטרים לפני מעבר החציה ואני רואה אנשים (בעיקר נשים) שפשוט מחכים שאני אעצור ורק אז מתחילים לעבור.
למה? יכולתם כבר לחצות 3 פעמים הלוך ושוב, למה לעצבן? מה אתם ילדים שמחכים שאני אעביר אותם כביש?

אולי בזמן הזה שאתם מחכים תשתו כוס מים
לא חסרים משוגעים שלא עוצרים

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען

בלת"ק
אני שאלה הפוכה.
למה להתפרץ לכביש?!?!? אתם מסכנים את החיים שלכם, לא שלי!!!
אתמול נסעתי באחד הרחובות, ופתאום "נכנס לי בין הגלגלים" הולך רגל.
הלו, בן אדם! לא חבל על החיים שלך?!
מילא ילדים רצים ולא יודעים להיזהר, אבל אנשים מבוגרים!
לא חבל על החיים שלכם?! איפה השכל? אין מצווה להידרס בכוח,
ומותר להעיף מבט שניה לפני שרצים לתוך הכביש.
המצב בלתי נסבל!!!!!

ניהול 1

משתמש מקצוען
בלת"ק
אני שאלה הפוכה.
למה להתפרץ לכביש?!?!? אתם מסכנים את החיים שלכם, לא שלי!!!
אתמול נסעתי באחד הרחובות, ופתאום "נכנס לי בין הגלגלים" הולך רגל.
הלו, בן אדם! לא חבל על החיים שלך?!
מילא ילדים רצים ולא יודעים להיזהר, אבל אנשים מבוגרים!
לא חבל על החיים שלכם?! איפה השכל? אין מצווה להידרס בכוח,
ומותר להעיף מבט שניה לפני שרצים לתוך הכביש.
המצב בלתי נסבל!!!!!
יש איזה עיר בארץ, מפני כבודה לא אזכיר את שמה, שהלכתי שם פעם לתומי, ופתאום אני רואה הולך רגל שמתפרץ למדרכה! לא פחות ולא יותר.
הייתי בהלם.
הוא אפילו לא מסתכל לצדדים, פשוט עולה על המדרכה וממשיך ללכת כאילו כלום לא קרה.

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען

כי הם לא רוצים למות מדריסה במעבר חציה.
או ליפצע.
או רק טראומה.
ואם הנהג מפספס בס"מ? החליק לרגע? טייס לרגע? חשב שלא יודע מה?

קוקו-ריקי

משתמש חדש
בלת"ק,
זה פשוט יכולות מתמטיות נמוכות.
כלומר: לא מצליחים לחשב את משך הזמן שיקח להם לעבור, לעומת משך הזמן שיקח לרכב להגיע...

michalor

משתמש מקצוען
בלת"ק
אני עוברת רק אחרי שראיתי שהנהג שם לב אלי ומחכה שאעבור!

נכון @הערינג לשמחות , זה מעצבן אותך ונהגים נוספים ממשפחתי
אבל
זה עדיף לי מאשר להתחיל לעבור ושהרכב יכנס בי
קרה לי לפני תקופה שרכב עצר, התחלתי לעבור ואז הוא פשוט נסע בפתאומיות והעיף אותי
ממה שהצלחתי לראות הנהג היה עסוק בטלפון ולא שם לב אם גמרתי לחצות או לא
אני אפילו לא יודעת אם הוא עצר לי מלכתחילה או שרצה לבדוק בפלאפון וניצל את המעבר חצייה לעצירה

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בלת"ק
אני נהג רכב
ושאלת פותח האשכול מראה שהוא כבר שכח מה זה להיות חוצה בכביש
ברור שלא עוברים עד שהרכב לא עצר לגמרי, הרבה פעמים נהגים מאיטים ובסוף ממשיכים, או שרק נראה שהם מאיטים
כלל ראשון בבטיחות לחכות שהרכב עוצר לגמרי, וליצור איתו קשר עין ורק אז לעצור
בכלל, כל הגישה הזאת שהכביש שייך לנהגים עד כדי שמגיעים בטענות לעוברים ושבים בטעות יסודה
ושוב, אני נהג רכב

פאנטה

משתמש סופר מקצוען

וואי מעניין
לי קרה מקרה ממש דומה, אבל רק טיפה שונה.
ומקרה שהיה כך היה:

אני נמצאת כמה מטרים ספורים לפני מעבר חציה ואני רואה אנשים (בעיקר גברים) שפשוט לא מחכים שאני יעצור, פשוט מתחילים לעבור!
למה? יכולתם למות 3 פעמים הלוך ושוב! (ולספר לנו איך היה בשמים אחרי כל פעם כזו) למה לעצבן? מה עם הילדים שמחכים לכם בבית ?
אני לא מדברת על בני נוער שהולכים מהר..
אני מדגישה שאני מדברת על מקרה שאני לא מאטה ולא ברור להם שאספיק לעצור בכל מקרה....

סורי על הציניות.... מקווה שהמסר הובן.:sneaky:

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אחרי שאנשים נדרסו כי רכב עקף רכב שעצר להם.
אחרי שאנשים נדרסו כי מסתבר שהנהג עצר בכלל כדי להציץ בטל' שלו ולא ראה אותם לרגע.
אחרי שאנשים נדרסו כי היה נראה להם שהנהג קלט אותם ולא היא.

אנשים לוקחים מרווח בטחון לוודא שראו אותם, לוודא שעצרו להם, לוודא שהם חוצים בבטחה.
והם ראויים להערכה.

והנהגים - זה הזמן להעזר בסבלנות ולעצור במעבר חציה הבא לילדה שממתינה שם עד בוש.

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
אני בתור נהג הלכתי פעם אחת לעצור, וכבר סימנתי מרחוק להולך רגל שהוא יכול להתחיל לעבור, ו... הוא באמת התחיל לחצות, ומאחורי הגיח רכב אחר ועקף אותי במעבר חציה בשעטה (דבר שאסור לחלוטין לעשות!!), בנס קלטתי את זה במראה השמאלית - ההולך רגל כמובן לא ראה אותו, כי הרכב שלי הסתיר לו את השדה ראייה, ורק בנס צפרתי לו חזק וסימנתי לו שיעצור.
אז לא קרה כלום שנחכה עוד כמה שניות, עדיף להפסיק עוד כמה שניות בחיים מאשר להתחרט עליהם...

יוק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

פעם עברתי את הכביש עם עגלת תאומים ועוד כמה ילדים מסביבי, לפני המעבר חציה התקרב באיטיות טיוטה סיאנה בפוזה של תעבור אני מחכה, התחלתי לעבור ואני קולט שהוא נוסע לאט כי הוא עסוק בסמארטפון!!! למזלי הרב היה לי את הזמן והתושיה למשוך את כל הצאן אחורה... ולא פחות הנהג המשיך בנסיעה בלי לראות אותי (הייתי ממש באמצע הכביש בין שתי הנתיבים)
למזלו (אני לא יודע אם הרע או הטוב)באותו רגע עבר במקום שוטר על אופנוע שראה את הסיטואציה וחסם אותו מיד
השוטר שאל אותו אתה יודע למה עצרתי אותך? הנהג הסתכל החוצה וראה את המשפחה שעומדת באמצע הכביש קלט את הסיטואציה ואמר לשוטר באפטיות "תכתוב דו"ח"
וכן, הוא היה יהודי נכבד עטור זקן!

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים

אחרי שאנשים נדרסו כי רכב עקף רכב שעצר להם.
אחרי שאנשים נדרסו כי מסתבר שהנהג עצר בכלל כדי להציץ בטל' שלו ולא ראה אותם לרגע.
אחרי שאנשים נדרסו כי היה נראה להם שהנהג קלט אותם ולא היא.

אנשים לוקחים מרווח בטחון לוודא שראו אותם, לוודא שעצרו להם, לוודא שהם חוצים בבטחה.
והם ראויים להערכה.

והנהגים - זה הזמן להעזר בסבלנות ולעצור במעבר חציה הבא לילדה שממתינה שם עד בוש.

תתעמק בתאונה הזו ותבין שאם נהג אוטובוס שעירני פי 20 מנהג רגיל יכול לפספס משהו (אזהרה: רואים ילד שניצל בנס), ק"ו אליך שלא הזדהת ככזה.

navnavnav

משתמש רשום
מנוי פרימיום
קרה לי שרציתי לעבור במעבר חציה והיה רכב שנסע לאט לאט לפני המעבר חציה וחשבתי כשהוא יגיע למעבר חציה הוא יעצור, התחלתי לעבור הוא לא שם לב אלי כי היה שקוע בסמרטפון שלו וממש ברגע האחרון הוא בלם בבהלה תוך כדי שהוא מסמן עם האצבעות על העיניים שלו שרוצה לומר תסתכל איך אתה עובר............

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה