למה אני צופר בעמידה

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
פעם הייתה לי משרה קבועה.
הייתי שוטר תנועה, מכוון, מחלק דו"חות, מתווכח עם אנשים, זכיתי לשתי גדולות. גם פרנסה ברווח וגם סיפוק מהעבודה.
בשנים האחרונות לא מספיק נזהרתי, ויצא שנתבעתי כנגד זיוף ממצאים והעלמת עובדות.
אחרי מספר מקרים כאלו, עשו לי משפט ראווה. נראה לי המפכ"ל החליט שהוא לא רוצה אנשים אכפתיים כמוני במערכת, וסינדל אותי חזק.
כל הדיונים הרגשתי שהפעם אני לא הולך לצאת מזה כמו תמיד. אתם יודעים, תחושות בטן? אני חזק בזה.
אז ניסיתי להסביר לשופטת: תקשיבי, גם אם הבחור הנמוך פה, סליחה, התובע, מראה לך ווידאו איך אני עוצר אותו על שישים וכותב בדו"ח שהוא נסע על מאה שישים, זה לא אומר שום דבר.
היא השתיקה את כל הדיבורים בהיכל המשפט ושאלה אותי מה הכוונה.
אני בנאדם של אמת. שוטר תנועה בנשמה. אחד שלא מתכופף. לכן הלכתי על כל הקופה, והסברתי לה את האמת שלנו, של משטרת התנועה: הכביש צריך להיות מקום בטוח ועדיין רווחי.
הסברתי לה שגם אם הנמוך צודק במקרה הזה, הוא בטח נסע מהר במאה שישים מקרים אחרים. יש לו גם פרצוף של עבריין תנועה, אני אלוף בלקרוא אנשים.
השופטת לא זרמה איתי, בטח עבריינית תנועה בעצמה, ופסקה לי פיטורין מידיים מהמשטרה וקנס גדול.

ומאז אני שומר בעצמי על הכביש, בלי תג. ואם רכב מנסה לעקוף אותי, אני לא סתם צופר לו, אני נעמד על הכיסא וצופר בכל הכוח. כי מישהו צריך לשמור פה על הכבישים.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
הזדהות של ממש. השבוע קיבלו אצלנו דו"ח על חגורה שלא עמדה במיקום המדויק. אבל אנחנו חגורים... לא עזר כלום ו-250 הצטוינו לתרום לתפארת משטרת ישראל
הצצה בפנקס הדוחות הבהירה את הפרנציפ, הדו"ח הקודם של השוטר היה לפני שעה וחצי- סכנת פיטורים כמעט וחוץ מזה כל החרדים נראים עבריינים

אולי מעניין אותך גם...