למה אני צופר בישיבה

דיו וקסת

משתמש מקצוען
היום הוא היום הראשון של הזמן.
זה גם היום הראשון שלי בתור מעויירר.
אני חייב להראות למשגיח שהוא לא טעה כשהוא בחר בי להיות מעויירר. למרות שאני יודע שהוא עשה את זה רק בשביל שיהיה לי 'מחייב' לקום לשחרית בישיבה. אני אראה לו שאני ה-מעויירר של כל הזמנים. אצלי אף אחד לא יישאר ישן.
כל הבינזמנים חשבתי מה יעיר את הבחורים הכי טוב. בסוף מצאתי אצל איזה ערבי בצפון צפצפה. אבל לא סתם צפצפה, וואחד צפצפה. לא מהעולם הזה. הוא משתמש בזה כדי להעיר את הפרות מתרדמת החורף שלהן. או את הדובים, לא זוכר. לא משנה.
בקיצור קמתי מוקדם מוקדם. נכנסתי לחדר הראשון בפנימיה ולחצתי על הצפצפה בכל הכוח.
הצפצפה צפרה. ואני אמרתי בקול חגיגי 'צפרא טבא'. אחזתם את המשחק מילים? צפרה - צפרא. אין. אני חזק בזה.
אבל אז זה התחיל לצפצף, והמשיך. והמשיך. וצפצף עוד ועוד. כבר חשבתי שזה לעולם לא ייגמר. איזה פחד. מה עשיתי?
ואז המשגיח נכנס לחדר ושאל אותי "מה אתה עומד פה כמו גולם? אתה לא יודע שאסור לעמוד בצפירה של יום הזיכרון לחללי צה"ל? הם היו ציייוניים"
מסתבר שקצת איחרתי את היום הראשון ואת השעה הנכונה להעיר את הבחורים.

נערך לאחרונה ב:

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
קצר, קולע ומושלם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה