בקשה למדת אנגלית בסמינר (י"ג י"ד)? משתמשת באנגלית בעבודה (או שלא)? אשמח לעזרתך!

Tehilla Adler

ללמוד אנגלית כמו באמריקה
מנוי פרימיום
לצורך פיתוח עסקי , אני זקוקה לעזרתך!
אודה לך אם תוכלי להקדיש כמה דקות לענות על השאלון המצורף בנושא אנגלית במקום העבודה.
השאלון אנונימי לחלוטין ללא איסוף כתובות מייל ו/או פרטים מזהים.
תודה בכל מקרה על המענה! ואם יש לך מה להוסיף מעבר לשאלון הקצר- אשמח לתגובות כאן ו/או במייל שבחתימה.

קצת רקע, אם זה חשוב לך להבין למה הסקר הזה מיועד.
הרבה שנים עבדתי בתור מורה לאנגלית עסקית בי"ג י"ד במסלולים שונים, מידי פעם יוצא לי לפגוש תלמידות לשעבר שמספרות לי על השימוש שלהן באנגלית בפועל במקום העבודה, אבל תמיד יש בי איזשהו ספק מכרסם- האם באמת הקורסים של י"ד י"ד יעילים או מיותרים ועד כמה יש קשר בין הקורס הנלמד לשימוש שלו במקום העבודה? לאחרונה פנו אליי מגוף גדול לצורך פיתוח מסויים וחשוב לי לדייק את התוצר. אז אם יש לך כמה דקות לגמול חסד איתי ואם עובדות פוטנציאליות לעתיד- אודה לך מאוד מאוד על עזרתך!

Tehilla Adler

ללמוד אנגלית כמו באמריקה
מנוי פרימיום
תודה על התגובות על הטופס ובאישי.
מקפיצה

Tehilla Adler

ללמוד אנגלית כמו באמריקה
מנוי פרימיום
מקפיצה שוב למשמרת לילה. תודה מראש!

Tehilla Adler

ללמוד אנגלית כמו באמריקה
מנוי פרימיום
תודה רבה לכל מי שענתה על הסקר הקצרצר.
אשמח לעוד תגובות כדי להגיע למדגם מקיף ככל האפשר.

אודה לך אם תוכלי להקדיש כמה דקות לענות על השאלון המצורף בנושא אנגלית במקום העבודה.
עוד מידע יש בהודעה הפותחת לאשכול. תודה רבה מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה