לכל המשתמשים בתוכנת NOX בשביל אנדרואיד/ וואטסאפ על המחשב

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
שימו לב להודעה הבאה:

בקצרה:
אמולטור האנדרואיד NoxPlayer נפרץ ע"י האקרים שהפיצו נוזקות למשתמשים דרך שירות העדכונים של המוצר.

לפי הדיווח של חברת Eset האקרים פרצו לשרתי NoxPlayer והפיצו למשתמשים עדכון זדוני המכיל נוזקות.

בשלב ראשון הופצו הנוזקות דרך מערכת העדכונים של NoxPlayer ובהמשך שלחו התוקפים למחשבים הנגועים נוזקה נוספת באופן ישיר.
הנוזקות שהותקנו אצל המשתמשים מאפשרים חיבור מרחוק וניטור המחשב הנגוע.

aeb

משתמש סופר מקצוען
רק חבל שלא הבאת דרך לזהות האם הNOX המותקן הוא אכן הפגוע, ואני (ועוד כנראה הרבה) נכנסים לפאניקה :eek:
אז כאן יש לינק https://www.welivesecurity.com/2021...scout-supply-chain-attack-online-gaming-asia/
1612218562422.png

שירי12

משתמש סופר מקצוען

aeb

משתמש סופר מקצוען
כלומר אם אני דוחה כל פעם את העדכון של הNOX, לכאורה אין סיבה לחשוש?
אכן
בהנחה שלא מותקן כבר העדכון הבעייתי, וזה ע"י בדיקה שלא קיימים אף אחד מהקבצים הנ"ל
C:\ProgramData\Sandboxie\SbieIni.dat
C:\ProgramData\Sandboxie\SbieDll.dll
C:\ProgramData\LoGiTech\LBTServ.dll
C:\Program Files\Internet Explorer\ieproxysocket64.dll
C:\Program Files\Internet Explorer\ieproxysocket.dll
a file named %LOCALAPPDATA%\Nox\update\UpdatePackageSilence.exe not digitally signed by BigNox​

שירי12

משתמש סופר מקצוען
אכן
בהנחה שלא מותקן כבר העדכון הבעייתי, וזה ע"י בדיקה שלא קיימים אף אחד מהקבצים הנ"ל
C:\ProgramData\Sandboxie\SbieIni.dat
C:\ProgramData\Sandboxie\SbieDll.dll
C:\ProgramData\LoGiTech\LBTServ.dll
C:\Program Files\Internet Explorer\ieproxysocket64.dll
C:\Program Files\Internet Explorer\ieproxysocket.dll
a file named %LOCALAPPDATA%\Nox\update\UpdatePackageSilence.exe not digitally signed by BigNox​
חיפוש פשוט במחשב?

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
רק עכשיו אני רואה את האשכול הזה... :eek::eek:
יש לי נוקס במחשב
זה הגרסה הנוכחית:
Nox version: 6.6.1.6505-5.1.1500201208

יש דרך לדעת אם נוזקתי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  26  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה