עזרה לימוד תיאוריה

בציניות

משתמש מקצוען
מצורף כאן קישור לספר תאוריה של משרד התחבורה שניתן להורדה, מופיעות בו גם שאלות מהמבחן בכל נושא - פתוח בנטפרי.
ראו גם כאן אודות הספר הזה.
אבל - זה באמת מיותר ללמוד את כל החומר הזה וזה גם עלול להרתיע לראות כל כך הרבה חומר.
הייתי ממליץ ללמוד דרך אתר עברתי, שם מרכזים יותר את החומר של השאלות וממש מכניסים את התשובות בכפית לתוך הפה, ואפשר גם לתרגל שם את השאלות ששואלים במבחני התאוריה, ואחר כך יכולים גם לתרגל שאלות כאן או כאן או כאן, וזה באמת הרבה פחות מסובך ומאיים.
בהצלחה.

אליכסנדר

משתמש פעיל
שלום
ניסיתי ללמוד דרך אתר עברתי שאמרת
אבל הוא מדגיש כל פעם שהוא מלמד אך ורק מה ששואלים במבחן לתיאוריה
האם לדעתך נראה שזה מספיק ואין צורך ללמוד את החוברות חוץ מזה ?

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
שלום
ברור שאין צורך ללמוד מה שלא במבחן.

צופנוי

משתמש מקצוען
שלום
אני למדתי באתר עברתי, ואכן עברתי את התאוריה בפעם הראשונה .
יש לי כבר רשיון מעל שנה, ולא מרגישה שהיה חסר לי ידע כלשהו.

פינחס כהן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
שיקח בחשבון שהוא יכול להיכשל במבחן הראשון וגם השני ואפילו השלישי וברביעי תבוא הרווחה

פינחס כהן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
למה אתה אומר א''ז?
מנסיון או שאתה חושב
כי צופוני אמר לפניך שכן עבר במבחן ראשון
אני אומר זאת כי אני גם כעת לפני מבחן תאוריה והוצאתי טופס ירוק כבר רק אני מסתבך עם התאוריה אז שאלתי חבר איך עברת? והוא ענה לי שרק בפעם השלישית הוא עבר אז אמרתי לעצמי שזה בסדר ולא נורא אם אכשל בהתחלה כי בסוף עוברים

RUSI10

משתמש מקצוען
בלת"ק,
פתחו סניפי "מציאות מדומה" - שם , עם משקפי תלת מימד מלמדים תיאוריה באופן מוחשי וחווייתי - מצוין לאלו הנרתעים מלימוד עצמי ע"י ספר או שאלות מקווונות - תראי בקישורים האלו: (יש בכמה מקומות בארץ):

אליכסנדר

משתמש פעיל
בלת"ק,
פתחו סניפי "מציאות מדומה" - שם , עם משקפי תלת מימד מלמדים תיאוריה באופן מוחשי וחווייתי - מצוין לאלו הנרתעים מלימוד עצמי ע"י ספר או שאלות מקווונות - תראי בקישורים האלו: (יש בכמה מקומות בארץ):

תודה רבה
מה הסכום שהם דורשים
כי לפי הבנתי האתר הוא לא בחינם?

RUSI10

משתמש מקצוען
תודה רבה
מה הסכום שהם דורשים
כי לפי הבנתי האתר הוא לא בחינם?

זה לא אתר, זה חדר מציאות מדומה שצריך להגיע לשם פיזית, יש שם סימולטור עם הגה ומהלכים ודוושות.
על מחיר אני לא יודעת לומר, אם כי כשמגיעים בקבוצה של 3-4 המחיר יורד (נראה לי שהמחיר כמו שלושה שיעורי נהיגה, ל6 מפגשים, אבל יתכן שכבר שינו.)

4533digitali

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שבוע טוב,
לכל המעונינים יש לי ספר תאוריה מעולה וברור, לכל המעונינים בהשאלה ניתן ליצור קשר במייל groupfriend443*gmail.com‏

בציניות

משתמש מקצוען
שלום

מספיק.
מה שהם מדגישים שם זה בדיוק בשביל לומר שהם מלמדים את מה שמספיק בשביל המבחן. וכמו שאמר:
ברור שאין צורך ללמוד מה שלא במבחן.
וכדי להיות בטוח שזה אכן מספיק, אז עושים את המבחנים מהאתרים שהבאתי, ולפי זה יודעים אם כבר מוכנים למבחן האמיתי.
כי השאלות שם הן מאותו מאגר שאלות שיש במבחן האמיתי.

בני100

משתמש רשום
מצורף כאן קישור לספר תאוריה של משרד התחבורה שניתן להורדה, מופיעות בו גם שאלות מהמבחן בכל נושא - פתוח בנטפרי.
ראו גם כאן אודות הספר הזה.
אבל - זה באמת מיותר ללמוד את כל החומר הזה וזה גם עלול להרתיע לראות כל כך הרבה חומר.
הייתי ממליץ ללמוד דרך אתר עברתי, שם מרכזים יותר את החומר של השאלות וממש מכניסים את התשובות בכפית לתוך הפה, ואפשר גם לתרגל שם את השאלות ששואלים במבחני התאוריה, ואחר כך יכולים גם לתרגל שאלות כאן או כאן או כאן, וזה באמת הרבה פחות מסובך ומאיים.
בהצלחה.
האם באפליקציית עברתי החומר מעודכן לשנת 2020?
כי התחלתי ללמוד שם וראיתי כתוב שחייבים להחזיק רשיון רכב ונהיגה בעת נהיגה, ולמיטב ידיעתי ביטלו את זה כבר ב2018. האם זה לא מעודכן או שאני לא מעודכן.
כמו כן מופיע שם על רופא שצריך לחתום על טופס ירוק וכיום אין צורך שרופא יחתום.
אשמח לתובנות

דודי ה.

משתמש פעיל
יש אפליקציות שמדמות מבחן אמיתי אולי שיעשה את זה בלי ללמוד ככה הוא ייכנס לעניין ויהיה לו מוטיבציה
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה