דרוש מידע לימוד עיצוב וגרפיקה

אני מאמין ...

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני מחפשת לביתי בת ה-16 קורס גרפיקה מקצועי, המקיף את כל תוכנות הגרפיקה והעיצוב, (עדיפות בנוסף גם תוכנת אפטר אפקט) אפשרי למורה פרטית.
הכי חשוב מקום חרדי ברמה רוחנית גבוהה המתאים לבת בית יעקב שמורה (לא מכללות, לא עם נשים נשואות,מורה יראת שמים ועוד)
יש דבר כזה?
התעודה פחות חשובה לי...
אבל כן חשוב לי המקצועיות, ולימוד מקיף של כל התוכנות, וכן ליווי לכל אורך הדרך.
נא ליצור איתי קשר בטלפון: 054-855-2142
תודה רבה!

אני מאמין ...

משתמש רשום
עיצוב גרפי
דרך הזום לא רלוונטי, קודם כל הם לא מאפשרים מתחת לגיל 18
ומלבד זאת, המורים לא דתיים, וכן, נוצר קשר מסוים עם משתתפות הקורס שהן מכל המגזרים, ואני מחפשת לביתי מקום יותר שמור

אני מאמין ...

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני גרה באלעד, אך, אפשרי גם בבני ברק,במודיעין עילית או בירושלים וכו'

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
דרך הזום לא רלוונטי, קודם כל הם לא מאפשרים מתחת לגיל 18
ומלבד זאת, המורים לא דתיים, וכן, נוצר קשר מסוים עם משתתפות הקורס שהן מכל המגזרים, ואני מחפשת לביתי מקום יותר שמור
אני לומדת בזום בפרוג... והם צוות ממש מעולה

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
המורים אולי לא דתיים אבל יש פיקוח מפרוג.......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה