כללי לוגו

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אנא עזרתכם בבקשה להכוונה לכיוון הנכון, התבקשתי לעצב לוגו לנושא שנתי 'על השמינית' פירושו שבמוצאי שביעית בן דוד בא ואז יתווסף לנו התו השמיני לנגינה,
המנהלת מאוד רוצה לבטא בלוגו גם את ביהמ"ק וגם תווים, הסתבכתי ואני לא כ"כ מצליחה לעצב, אשמח לעצותיכם והערותכם החש' והמכוונות.
תודה מראש!

קבצים מצורפים

• לוגו2.png
    KB 79.9 · צפיות: 16

swsshira770

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ב״ה

דבר ראשון, הרעיון מאוד יפה אך לא מתבצע כ״כ טוב מכמה סיבות:
*יש קו מיותר בלוגו (שולחת לך קובץ שבו הורדתי אותו בכדי להמחיש לך למה הכוונה..)
*הרעיון של ביהמ״ק חמוד מאוד הייתי ממליצה למרכז אותו (הכוונה לביהמ״ק) ולכתוב מתחתיו את המילה ״על״ כי הביצוע של הגובה של האותיות לא יוצא כ״כ נעים לעין..
*ומתחת הייתי שמה את המילה ״השמינית״...
*בנוגע לשורות התווים הייתי מורידה, כי התווים מספיקים, רק צריך לדעת איפה לשים אותם, אולי קודם כדאי בלי ואז לראות איך לשים אותם..
כבר אעלה לך דוג׳ למה כוונתי...
הרבה הצלחה!

קבצים מצורפים

• לוגו2.png
    KB 79.8 · צפיות: 0

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תודה ! תודה ! אין מילים על הייעוץ וההכוונה, בעז"ה בהמשך הערב אעבוד על הרעיון, בואו חשבון, ממש .
הערת את עיני.

Beccy

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יפה מאד.
רק לא הבנתי מה פשר ה"קוצים" על הע'.

אהרלע

משתמש רשום
עיצוב גרפי
כל הערות נכונות רק עוד משהו

אני חושב שזה טוב מאד זה לא לוגו לעסק ככה שאפשרי משהו מקושקש קצת רק אלדעתי להוריד את השורה של התווים מלמטה ולעשות מחלקים באותיות של השמינית תו למשל מהמקל האמצאי של האו ש' תעשי תו דו וכו'

מקווה שהבנת

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עכשיו יותר טוב??
נ. ב. אני לא יודעת למה כל הצורה יוצאת כאן מפוקסלת ומעוותת

קבצים מצורפים

• על השמינית4.png
    KB 57.9 · צפיות: 16

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה קצת מקושקש בעינים המלצתי:
את המילה שמינית תעשי שממש יראו תווים הרבה יותר פשוט ונקי כמו שבואו חשבון הראתה לך
את הפסים בצדדים להוריד
את הדלת (הפס בפנים )להוריד ואת הדלת השניה לעשות יותר דק
בסה"כ מאוד יפה

בואו חשבון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שני דברים שהציקו לי בלוגו

1. ה'חור' שיש בפינה השמאלית העליונה, בפרט אם הלוגו לא אמור להיות ממוקם דווקא בפינה הימנית תחתונה של המסמך בקביעות, ה'חורים' בלוגו מאבדים מהיופי שלו.

2. התווים למטה, הן פרטים קטנים מידי, וצריך לזכור שהלוגו לפעמים מוצג מאד קטן, ואם את רוצה שחלק מהלוגו יהיה תווים ובית המקדש, אז שני הדברים האלו צריכים לבלוט בלוגו

מעבר לכך עצה אישית, להכין סקיצה על נייר, ולא להיצמד למגבלות של התוכנה, כמו סוג הגופן וכדו', ואחרי שביצירה חופשית ברור הכיוון, נצמדים אליו בתוכנה

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מענין אותי אם יש מקור לזה שיש תו שמיני שינוגן בבית המקדש, או שהמקור איזה מלחין של שיר מפורסם.

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
תלמוד בבלי ערכין יג.

ביאור בחסידות
- כמובאר מהגמרא ש"כנור של ימות המשיח של ח' נימין", היינו שלעתיד לבוא יהיה בכנור שמונה נימים, לפי שהמספר שמונה מורה על המספר של למעלה מהשתלשלות, (לא ככנור שהיה בבית המקדש שהיה רק של שבעה נימין), וכנור בכלל רומז על גילוי שם הוי"ה (שלכן כנור הוא אותיות כ"ו נר - שע"י הכנור נעשה גלוי (נר) של כ"ו - שם הוי"ה), אך בזמן הזה (כולל בזמן המקדש), יש רק הגילוי דהוי' דלתתא, ולכן הכנור של ביהמ"ק הוא של ז' נימין – הוי"ה דהשתלשלות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה