דרוש מידע להישאר ערנית - איך?

מצב
הנושא נעול.

צפורה לוי

משתמש מקצוען
מצטרפת לבקשה לעצות.
עברתי בדיקות ראיה ובדיקות דם. ב"ה הכל תקין, ובכל אופן מתקשה לשבת ללמוד / לעבוד על המחשב, ופשוט נרדמת, גם אם אני לא באמת עייפה.

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים
באמצע היום קפה שחור ואז לשים את הראש 20-25 דקות הקפה עדיין לא משפיע,
הקפה מתחיל להשפיע כשקמים ואז נוצר אפקט כפול...
אומרים שזה פצצת התעוררות לא מניסיון...

נערך לאחרונה ב:

נועושש

משתמש פעיל
באמצע היום קפה שחור ואז לשים את הראש 20-25 דקות הקפה עדיין לא משפיע,
הקפה מתחיל להשפיע כשקמים ואז נוצר אפקט כפול...
אומרים שזה פצצת התעוררות לא מניסיון ואין אחריות...;)
נישמע מעניין.
גם אם כן זה וודאי "התעוררות זמנית" ולא לטווח ארוך...

vertel

משתמש צעיר
כשמתחילים לאבד ריכוז לשטוף פנים עם הרבה מים קרררים

הכי טוב לקחת כדור ריטלין...
אבל זה טוב רק אם לוקחים לפעמים. לא מומלץ לקחת על בסיס קבוע
מה הקשר רטלין?
מדובר פה על עייפות,לא על בעיות קשב וריכוז...

נועושש

משתמש פעיל
למה לא? הכרתי הרבה תלמידות שלמדו למבחנים עם ריטלין
גם לי יש חברה שלקחה לצורך למידה למבחן (אפילו בלי אישור רופא)
לא ניסיתי אבל אני חוששת שברגע שאני אתרגל לקחת ואראה כמה זה מקל עלי, כבר לא אוכל בלי זה...

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אשמח לעצות איך להישאר ערנית ומרוכזת כאשר אני נדרשת ללמוד שעות על גבי שעות מהבוקר עד הלילה...
מנסיונכם? מה עוזר?
רק אל תכתבו קפאין כי זה לא עוזר לי בכלל!!
מדי פעם (למשל פעם בשעה או כשמרגישים שהלימוד כבר לא יעיל..), עצירה ל10/15 של פעילות גופנית.

שרי :)

משתמש פעיל
וואו את לא רצינית
נכון?
למה יש גם הרבה תרופות לקשב וריכוז שגם גורמות לעירנות ואפילו להפרעות שינה...
וד"א @נועושש
שמת לב איך שהערת את כולנו להיות ערנים:):)
אשכול עם כל כך הרבה תגובות בזמן קצר

גם לי יש חברה שלקחה לצורך למידה למבחן (אפילו בלי אישור רופא)
לא ניסיתי אבל אני חוששת שברגע שאני אתרגל לקחת ואראה כמה זה מקל עלי, כבר לא אוכל בלי זה...
כמה שאת צודקת.......;)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה