עזרה להאמין?? מבטלים חופשת חנוכה במעון????

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מאד אצטער אם יבטלו את היום חופש במעון.
קדם כל כי זהלא פיר למטפלת המקסימה שלנו, כל כך מגיע לה היום חופש הזה.
וחוץ מזה כי זה אומר שאני יעבוד ביום הזה.
וכבר חשבתי שאוציא את הקטן מהקיטנה ונצא כולנו להנות מהיום הזה. ועכשיו הקטן יהיה כרגיל במעון, ההוא שמעליו עוד יום בקיטנה, והגדלים סתם ישתעממו בבית.
איזה כיף, מישהו דאג לנו לעוד יום של עבדות.

הכותבת עובדת משרה מלאה ונמצאת במינוס של ימי חופשה.

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
הכותבת עובדת משרה מלאה ונמצאת במינוס של ימי חופשה.

כנראה רק מינוס בחופשות ולא מינוס בבנק ;)
עכשו רציני, את יכולה לא לשלוח למעון ביום הזה ולהישאר בחופש

לא יודעת באיזו עבודה את עובדת, לא יודעת על איזו משכורת את מתבססת וכמה היא קריטית לך על השקל בתחשיב החודשי
מה שבטוח שיש הרבה עובדות במשק שכל יום עבודה הוא קריטי להן מבחינה כספית וגם לבקש חופש באמצע החיים זה נושא בעייתי (לא את כולם מענין חנוכה...)
לי אישית לא מפריע השנה היום חופש הזה במעון, במילא לא אשלח באותו יום
אבל יכולה להבין את הקושי של עובדות אחרות

RUSI10

משתמש מקצוען
מי דיבר פה על שעיר?
בשביל מה יש מעונות כל השנה אם לא בשביל שההורים עובדים?!
כן, אני קמה לפני המטפלת שלי וחוזרת הביתה יחד עמה, ולי אין יום חופשי אחת לשבוע וכו'
יש לי יעדים, לו"ז צפוף ובוסית קרציה...
בטח אני מפרגנת לה חופש, שלא תעבוד בכלל מצדי...
אבל כשעושים יום חופש באמצע השנה כי חנוכה ואולי מבטלים אותו, זה כורח המציאות.

צודקת!!!!!!!!!!!
בשביל מה יש מעונות אם לא לאמהות שעובדות קשה לפרנסתן?
מה זה הפינוק הזה של המטפלות שחוגגות כל הזמן?!

אתן יודעות כמה נשים במשק עובדות במשמרות?!
כמה מיילדות ואחיות עובדות שבתות וחגים?!
כמה קופאיות חוזרות אחרי 01:00 בלילה?!

הן קמות כשאצלנו עוד לא בוקר, חוזרות בשעות הקטנות של הלילה, הגיע הזמן להתחשב בהן!!!!

בואו נפתח עצומה לפתיחת מעונות 24/7 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כנראה רק מינוס בחופשות ולא מינוס בבנק ;)
עכשו רציני, את יכולה לא לשלוח למעון ביום הזה ולהישאר בחופש

לא יודעת באיזו עבודה את עובדת, לא יודעת על איזו משכורת את מתבססת וכמה היא קריטית לך על השקל בתחשיב החודשי
מה שבטוח שיש הרבה עובדות במשק שכל יום עבודה הוא קריטי להן מבחינה כספית וגם לבקש חופש באמצע החיים זה נושא בעייתי (לא את כולם מענין חנוכה...)
לי אישית לא מפריע השנה היום חופש הזה במעון, במילא לא אשלח באותו יום
אבל יכולה להבין את הקושי של עובדות אחרות
אני יכולה לא לשלוח אף יום למעון ולהשאר לגדל אותו בבית. אני גם יכולה היפוטטית לעבוד חצי משרה ולשים אותו רק חצי יום.
זה שאני לא עושה את זה אומר שכנראה ההכנסה הזו כנראה כן חשובה לנו.

ולא, אני לא מסכימה שאת אף אחד לא מענין שחנוכה. לשמחתי אנחנו גרים במדינה יהודית. כל אזרח במדינה הזו יודע שאנחנו יוצאים מחוץ לשגרה בשבוע הבא, וכל אחד גם מבין שאם את אמא לילדים ויש להם יום חופש אז כן, יתכן שתקחי חופש, ואגב, כל אחד שראין אותי גם לקח את זה בחשבון, שקלל את הנתונים ראה מצד אחד באדום חזק אמא חרדית ל-5 ילדים. הבין את ההשלכות והחליט בסוף לקבל אותי. אז כנראה שעדיין שווה כלכלית להחזיק אותי במשרד.

אני יכולה להבין את הקושי, אבל אני חושבת שאפשר גם לצאת לחרות. אני חושבת שזה תלוי בכל אמא ולא בבוס. אם ה' נתן לנו כסף למטרנה, ישלים לנו חסרון של היום חופש ההוא.
ואם נגזר עלינו שה' ישלים לנו את זה ע"י שיבטלו את יום החופשה ונעבוד גם ביום הזה. אותי באופן אישי זה מצער, עוד סממן של הגלות, אין בזה שום טיפת שמחה.. הייתי שמחה לקבל את הכסף הזה בדרכים יותר נעימות.

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מישהו פה מתבלבל.
המעון נועד לתת מענה לאמהות עובדות במשרה מלאה.
אמהות עובדות במשרה מלאה אינן כאלו
שבאות לעבודה מתי שהן רוצות,
יוצאות מתי שהן רוצות,
לוקחות חופש מתי שהן רוצות,
נהנות מיום חופשי
הן תלויות בבוס / לקוחות / לוח שנה שהוא מכתיב את קצב העבודה.

לגננות, למטפלות ולמורות מאוד קשה להבין את הראש הזה.
רובן עובדות עד אחת (במעונות הטובים יש שתי משמרות מתחלפות),
לרוב עובדי ההוראה שאני מכירה יש יום חופשי נחמד ונעים להגיע בו להספקים.
לעובדות במשרה מלאה אין אפילו את המרחב נשימה להסדיר את הנשימה לפני שנוחתים עם הילדים הביתה.

לקחת יום חופש כי הילדון בבית זה אומר לשבור את הראש מה את הולכת לעשות עם העבודה ומה עם המתנה היקרה שהוא רק שלך.
לשכירות - יום כזה גם עולה להן 250-400 ש"ח, כי החופשה כמובן על חשבונן.

שוש12

משתמש פעיל
וכל אחד גם מבין שאם את אמא לילדים ויש להם יום חופש אז כן, יתכן שתקחי חופש, ואגב, כל אחד שראין אותי גם לקח את זה בחשבון,
את לא צודקת
לא כל אחד מוכן לקחת בחשבון שעל כל חופש של הילדים את גם תקחי חופש
הוא חיפש עובדת אמינה וטובה ואת התחייבת לעבודה!
לא כל מעסיק מסכים לכל גחמה של כל עובדת בגלל כל אחד מהילדים.

דוגמאות אצלי מהתקופה האחרונה
לדוג': ילד חולה * 3 / טיפת חלב/ מסיבת חנוכה / חופשת חנוכה / בדיקת דם לילד / סידורים בבנק ועוד

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
אני יכולה לא לשלוח אף יום למעון ולהשאר לגדל אותו בבית. אני גם יכולה היפוטטית לעבוד חצי משרה ולשים אותו רק חצי יום.
זה שאני לא עושה את זה אומר שכנראה ההכנסה הזו כנראה כן חשובה לנו.

ולא, אני לא מסכימה שאת אף אחד לא מענין שחנוכה. לשמחתי אנחנו גרים במדינה יהודית. כל אזרח במדינה הזו יודע שאנחנו יוצאים מחוץ לשגרה בשבוע הבא, וכל אחד גם מבין שאם את אמא לילדים ויש להם יום חופש אז כן, יתכן שתקחי חופש, ואגב, כל אחד שראין אותי גם לקח את זה בחשבון, שקלל את הנתונים ראה מצד אחד באדום חזק אמא חרדית ל-5 ילדים. הבין את ההשלכות והחליט בסוף לקבל אותי. אז כנראה שעדיין שווה כלכלית להחזיק אותי במשרד.

אני יכולה להבין את הקושי, אבל אני חושבת שאפשר גם לצאת לחרות. אני חושבת שזה תלוי בכל אמא ולא בבוס. אם ה' נתן לנו כסף למטרנה, ישלים לנו חסרון של היום חופש ההוא.
ואם נגזר עלינו שה' ישלים לנו את זה ע"י שיבטלו את יום החופשה ונעבוד גם ביום הזה. אותי באופן אישי זה מצער, עוד סממן של הגלות, אין בזה שום טיפת שמחה.. הייתי שמחה לקבל את הכסף הזה בדרכים יותר נעימות.

לא אמרתי שאף אחד לא מענין אותו חנוכה, כתבתי שלא את כולם זה מענין, ובואי לא נכנס למה כוללת מדינה יהודית בימינו...:(

ה' נותן כסף לכל מה שצריך, הענין פה הוא ההשתדלות, יש גם כאלו שיוצאות לעבודה עד 1 ויש להם מספיק, אין לי כוח להתחיל להתפלסף על זה, אבל אין ספק שאין קשר בין הכסף של המטרנה לכסף של היום חופש....

בר לוין

משתמש מקצוען
אף פעם לא הבנתי איך במעונות משלנו מרשים לעצמם לבטל פה יום ושם יום, או בצומות בצומות לבקש שיבואו מוקדם ןכו'.
כל הרעיון של מעון זה פתרון להורים עובדים!!!! מלכתחילה לא הייתי שולחת ילד למעון עד 4 וכך גם הורים רבים אחרים, אף אחד לא היה רוצה להיפרד מילדו לכל כך הרבה שעות, אלא מתוך אין ברירה במצב הפרנסה הקשה היום.
אז מה עושים הורים עובדים? אלה שיש להם בוס על הראש?
המטפלות זקוקות לחופשה מדי פעם? שיביאו ממלאות מקום ויתנו להם להתאוורר, אני לגמרי בעד!

זה לא צריך להיות על חשבון הורים שאין להם ברירה וצריכים לצערינו הרב להתמודד עם עבודה תובענית ובוס כועס.
כל מילה פניניה.....

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מתי הצהרונים גומרים בחנוכה?
זה נכון שעד 3 וחצי?

RUSI10

משתמש מקצוען
מישהו פה מתבלבל.
המעון נועד לתת מענה לאמהות עובדות במשרה מלאה.
אמהות עובדות במשרה מלאה אינן כאלו
שבאות לעבודה מתי שהן רוצות,
יוצאות מתי שהן רוצות,
לוקחות חופש מתי שהן רוצות,
נהנות מיום חופשי
הן תלויות בבוס / לקוחות / לוח שנה שהוא מכתיב את קצב העבודה.

לגננות, למטפלות ולמורות מאוד קשה להבין את הראש הזה.
רובן עובדות עד אחת (במעונות הטובים יש שתי משמרות מתחלפות),
לרוב עובדי ההוראה שאני מכירה יש יום חופשי נחמד ונעים להגיע בו להספקים.
לעובדות במשרה מלאה אין אפילו את המרחב נשימה להסדיר את הנשימה לפני שנוחתים עם הילדים הביתה.

לקחת יום חופש כי הילדון בבית זה אומר לשבור את הראש מה את הולכת לעשות עם העבודה ומה עם המתנה היקרה שהוא רק שלך.
לשכירות - יום כזה גם עולה להן 250-400 ש"ח, כי החופשה כמובן על חשבונן.

יום החופש הזה בחנוכה לא הומצא היום, וכל אחד שרשם את ילדו למעון, קיבל לוח חופשות, כדי שיוכל להיערך בהתאם.
ואם באמת כל כך כיף להיות מטפלת מעון- למה לא כולן רצות לאייש את המשרה הזו?
למה המעונות כל הזמן מפרסמים שמחפשים מטפלות?!

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
יום החופש הזה בחנוכה לא הומצא היום, וכל אחד שרשם את ילדו למעון, קיבל לוח חופשות, כדי שיוכל להיערך בהתאם.
ואם באמת כל כך כיף להיות מטפלת מעון- למה לא כולן רצות לאייש את המשרה הזו?
למה המעונות כל הזמן מפרסמים שמחפשים מטפלות?!
לדעתי זו העבודה הכי קשה בשוק
ואני מעריכה מאוד את המטפלות המסורות
ולכן אני מאוד בעד שיעלו להם את השכר,
אפילו אם אני אצטרך לשלם יותר כסף לחודש
אבל,
בעקרון מעון נועד להורים עובדים משרה מלאה בלי חופשות בכלל
ולכן הוא אמור לשרת אותם,
וההתמודדות לא אמורה להיות נגד המטפלות באופן ישיר

באופן אישי, אני שמחה שיש את היום חופשי בחנוכה
אבל אני לא פונקציה, כי ב"ה אני בעבודה נוחה יחסית

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
לדעתי זו העבודה הכי קשה בשוק
ואני מעריכה מאוד את המטפלות המסורות
ולכן אני מאוד בעד שיעלו להם את השכר,
אפילו אם אני אצטרך לשלם יותר כסף לחודש
אבל,
בעקרון מעון נועד להורים עובדים משרה מלאה בלי חופשות בכלל
ולכן הוא אמור לשרת אותם,
וההתמודדות לא אמורה להיות נגד המטפלות באופן ישיר

באופן אישי, אני שמחה שיש את היום חופשי בחנוכה
אבל אני לא פונקציה, כי ב"ה אני בעבודה נוחה יחסית
עבדתי במעון, ובעוד בערך 6-7 סוגי עבודות שונות לחלוטון אחת מהשניה (מאפייה, חנות נעליים,סופר מרקט, עצמאית בתחום המסעדנות, מנהלת צוות 25 נשים במוקד טלפוני, אחמשית של 100 עובדות, פקידה במשרד קטן של 4 עובדות וכו', בכל אחת מהעבודות מעל לשנה רצופה לפעמים רצף של 2-4 שנים.
מטפלת במעון זו ממש לא העבודה השוחקת ביותר!!! זה אפילו קל בהרבה מעבודות אחרות בכך שיש לך שעות רגועות שרק מעבירים בהם את הזמן וכו'.

זו עבודה מוערכת מאוד מאוד, הרבה יותר מאחרות לפעמים, לא קלה בכלל, אבל לא יותר קשה מהרבה דברים אחרים.

חמישיה

משתמש פעיל
אצלנו בתמ"ת ראיתי היום מודעה שיש חופש בראשון,
מסכימה עם כל מילה שנאמרה פה לגבי תועלת המעון שהוא לאימהות עובדות, , זה לא פרגון למטפלות שעובדות קשה שמגיע להם יום חופש ככה נקבע להם מראש, כל עובד משק שמרגיש צורך להתאוורר לוקח חופש אז גם המטפלות עושות זאת לעצמן...
רק שידעתם מראש על החופשות מעון ועם זה צריך להתמודד!!

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
צהרונים חייבים לעשות יום שלם
השאלה מתי מסיימים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה