לגבי הסמארטפון הכשר של נתיב

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היות שכתבתי בהודעה #16 שזו תגובתי האחרונה לדיון הזה, אז לא אגיב..

רק אני מוכרח לבקש בקשה אחת קטנה; ישנם אנשים שסתם נהנים ואוהבים להתווכח, סבבה.. אבל רק שיודיעו, ואז נדע במה ובמי מדובר..
פשוט כואב לי לראות שדבריי יצאו מהקשרם, ומכל פרופורצייה אפשרית..

זה מדהים לראות אנשים שיש להם בעיה קשה בהבנת הנקרא, והם לא מתביישים בזה..
הם פשוט מעוותים את מה שאומרים להם, ומתעצבנים, ואח"כ צועקים, והם לא שמים לב שבסה"כ אף אחד לא אמר את מה שהם חושבים שהוא אמר, ולכן כל התיסכול שלהם מיותר מעיקרו..

בהצלחה רבה,
ולילה טוב.

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רמה פלוס;1577580:
היות שכתבתי בהודעה #16 שזו תגובתי האחרונה לדיון הזה, אז לא אגיב..

רק אני מוכרח לבקש בקשה אחת קטנה; ישנם אנשים שסתם נהנים ואוהבים להתווכח, סבבה.. אבל רק שיודיעו, ואז נדע במה ובמי מדובר..
פשוט כואב לי לראות שדבריי יצאו מהקשרם, ומכל פרופורצייה אפשרית..

זה מדהים לראות אנשים שיש להם בעיה קשה בהבנת הנקרא, והם לא מתביישים בזה..
הם פשוט מעוותים את מה שאומרים להם, ומתעצבנים, ואח"כ צועקים, והם לא שמים לב שבסה"כ אף אחד לא אמר את מה שהם חושבים שהוא אמר, ולכן כל התיסכול שלהם מיותר מעיקרו..

בהצלחה רבה,
ולילה טוב.

אכן, זה מדהים לראות אנשים שיש להם בעיה קשה בהבנת הנקרא, והם לא מתביישים בזה..

eli3434

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
שלום לכולם,

אני משתמש במכשיר של"נתיב כשנה וחצי, וכן היה לי את המכשיר של "רמי לוי".

לגבי התשלום לנתיב הוא כלל לא מופרך למי שיש לו קצת ידע והבנה בתחום, חברת נתיב תומכת טכנית של המכשירים הנ"ל ואם יש בעיה במכשיר ניתן להתקשר ומקבלים מענה שעת עבודה של תומך וכו' זה הרבה.
כמו"כ צריך שיהיה פיקוח הדוק על כל אפליקציה ואפליקציה, גם אפליקציות תמימות למדי יש בהם את הדברים הכי גרועים (תתפלאו גם במוביט - לזמני אוטבוסים, מצאו בעיות קשות ובעוד הרבה אפליקציות)
איכות המכשירים של נתיב הרבה יותר טובה מאשר המכשירים של רמי לוי כך שאין השוואה כלל.
רמי לוי לא גובים דמי מנוי רק בשיטה אחת של הסינון כי דרך "אפיק סלולר" הם כן גבו, וזאת משום שהם חשבו שכל הציבור החרדי יקנה את המכשירים שלהם, ואם הם יגבו קצת יותר ממחיר השוק על המכשיר הם מסודרים, וגם הם בין כה מחזיקים שירות לקוחות.
הסינון- גם הסינון שלהם הרבה פחות טוב וכן הוא נפרץ בקלות, ולא בכדי הורידו להם את ההכשר מיד אחרי שהם קיבלו אותו.
בכל אופן מי שחושב שניתן לסנןן סמארטפון באופן עצמאי טועה ובגדול!!! - מנסיון שלי אין חיה כזאת כל מכשיר כזה ברגע אני יכול לגלוש לכל אתר ואתר שארצה, גם אם לא יהיה בו דפדפן.

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
טוב, אז באמת קניתי רק בשביל החותמת. כמו שאני אשלם על בשר כשר ככה אשלם כאן על חותמת כשרות. בשבילי ובשביל החינוך של הילדים שלי. שאנחנו נשמעים להוראת גדולי ישראל גם אם זה עולה לנו יקר..
רק-- מישהו יודע אם אפשר להחליף את הטפט הנוראי שלהם?? זה מציק לי בעיניים!! מה הקטע שאני לא מצליחה להחליף??

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
גם חשבתי להשקיע במכשיר של נתיב
אבל רבותי תסבירו לי
הוואצפ פרוץ אפשר לראות בו הכל
אין שם שמירה בכלום
אתה יכול להיות חבר בוואטצאפ של כולם

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י sarit_f;1577853:
מישהו יודע אם אפשר להחליף את הטפט הנוראי שלהם?? זה מציק לי בעיניים!! מה הקטע שאני לא מצליחה להחליף??

אין אפשרות רישמית להחליף את הטפט (תמיד יש דרכים להתחכם אם את דווקא מחפשת, וזה לשנות את הקובץ),
ו.. מתרגלים עם הזמן :) בעיני היום הטפט הזה ממש לא רע.

גרנולה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Nיכל;1577907:
אין אפשרות רישמית להחליף את הטפט (תמיד יש דרכים להתחכם אם את דווקא מחפשת, וזה לשנות את הקובץ),
ו.. מתרגלים עם הזמן :) בעיני היום הטפט הזה ממש לא רע.

איך משנים את הקובץ? (מחפשת בשביל חברה) תודה

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אני בהחלט מחפשת. כי זה מציק נורא.. אשמח לשמוע הסבר איך להחליף את הטפט

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם יש לי כרגע מספר כשר ואני חייבת לעבור למכשיר כזה - האם אני חייבת להחליף מספר??

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
לא חייבת להחליף. נשארתי עם הטלפון הכשר. וחוץ מזה יש את הסמארטפון (סתם גם כי אני לא רוצה לדבר מהסמארטפון ולהסתובב איתו ככה בחוצות לעיני כל. אפילו שזה כשר..)
בכל מקרה בסמאטרפון לא יכול להיות מספר כשר

(שמעתי שיש מכשירים עם מקום לשני כרטיסי SIM, שאפשר להכניס שם גם את הSIM הכשר)

גרנולה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מה השם המלא של המכשיר? ואם יש לכם תמונה בהשיג יד, אשמח שתעלו.

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני לא מעוניינת להסתובב עם 2 מכשירים. (בקושי אחד אני זוכרת לקחת איתי)
למי יש 2 סים?

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י גרנולה;1578247:
מה השם המלא של המכשיר? ואם יש לכם תמונה בהשיג יד, אשמח שתעלו.

(התודה בטעות :) )

יש כמה מכשירים, אני קניתי את הLG G2 (לא מיני) הוא הכי יקר בנתיב.
זה המכשיר:
big-g2.png

גרנולה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יפה. תתחדשי :)
אני רואה שאין גוגל. אין אפשרות גלישה? רק אפליקציות?

שרה'לה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ari;1578213:
אם יש לי כרגע מספר כשר ואני חייבת לעבור למכשיר כזה - האם אני חייבת להחליף מספר??

תנסי לבדוק עם ווייסטק בביתר עילית. יש לו כל מיני פתרונות גם לבעיה הזאת. מניסיון.

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י סתם;1577900:
גם חשבתי להשקיע במכשיר של נתיב
אבל רבותי תסבירו לי
הוואצפ פרוץ אפשר לראות בו הכל
אין שם שמירה בכלום
אתה יכול להיות חבר בוואטצאפ של כולם

לנתיב יש היום פיתרון עבור הווטצאפ. יש להם אופציות של סינון והגבלת הוואטצאפ.

שרה'לה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י g2035;1578333:
לנתיב יש היום פיתרון עבור הווטצאפ. יש להם אופציות של סינון והגבלת הוואטצאפ.

לדעתי הבעיה הכי גדולה זה התמונות שנשלחות בוואטסאפ . אם היה להם אפשרות לחסום תמונות בעיתיות-כמו הסינון של אתרוג באינטרנט לדוגמא, אין ספק שאז זה יהיה הפתרון המושלם. זה בעיה גם כשיש לך אנשי קשר חילונים מהעבודה והם מכניסים תמונת איש קשר בעייתית.

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י גרנולה;1577913:
איך משנים את הקובץ? (מחפשת בשביל חברה) תודה

נכתב ע"י sarit_f;1577924:
אני בהחלט מחפשת. כי זה מציק נורא.. אשמח לשמוע הסבר איך להחליף את הטפט

בגלל/בזכות שהעליתן את הנושא, החלפתי עכשיו את הרקע שלי..
הסבירו לי את זה מזמן, ורק כעת ניסיתי..

מה שעושים זה להתקין אפליקציה בשם b1 שהיא מראה גם קבצים מוסתרים, לחפש בתיקיה temp את הקובץ של הטפט, ולדרוס אותו עם הקובץ החדש שאת רוצה לשים ברקע.

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
לעשות את זה מהמכשיר? אני לא מוצאת temp

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
מצאתי את התיקייה, איך אני דורסת את הקובץ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה