שיניים כתר לבן לילדים

Lady D

משתמש פעיל
שלום
האם כתר לילדים הוא רק בצבע מתכת? או שאפשר לבן? הקופה אמרה לנו שאין אפשרות. האמנם?
ילד בן שש, שיניים אחוריות. (דווקא מקפידים לצחצח...)
תודה לעונים!

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
בגיל 6 מדובר בשיניים שלא נשרו. לא עושים כתר לבן מכמה סיבות, לפי מה שאמרו גם לי

צנוברית

משתמש פעיל
בטח שאפשר ,
במרפאות פרטיות שיקרו יותר מעצם היום פרטיות .
קופה לא מאפשרת כי יש לה הרבה לקוחות וכולם ירצו וזה כמויות גדולות כנארה וזה בטח יקר יותר

Lady D

משתמש פעיל
בטח שאפשר ,
במרפאות פרטיות שיקרו יותר מעצם היום פרטיות .
קופה לא מאפשרת כי יש לה הרבה לקוחות וכולם ירצו וזה כמויות גדולות כנארה וזה בטח יקר יותר
תודה!! מידיעה? כי אם כך מעדיפה פרטי

Lady D

משתמש פעיל
כן, לא אכפת לי לעשות סתימות רגילות בקופה
אבל הוא זקוק לכמה כתרים וממש חבל לי על החיוך שלו :/ וזה לכמה שנים, אז מעדיפה לבן רק שהם לא נותנים אפשרות

גאונה

משתמש מקצוען
אם זה שיניים טוחנות, לא רוטים את זה בחיוך, לבן שלי עשו 6 כתרים בגיל 3.5, (בפעם אחת, בהרדמה בבית חולים), היום בן 8, הכל נפל חוץ מאחד, ולא מורגש בכלל.
חבל על הכסף

Lady D

משתמש פעיל
חוזרת לעדכן לתועלת הכלל---
הלכנו עם הילד לרופאת שיניים פרטית
ומסתבר שהילד לא צריך אפילו לא כתר אחד!!
היו לו חורים שזקוקים לסתימה פשוטה!
בעוד במרפאת השיניים בקופת חולים דיברו על לפחות ארבע כתרים...
אז היו עירניים...!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה