תנו לי ביקורת כשהאורות כבים הקסם מתחיל

צריח

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בליל שישי האחרון כשכולכם ישנתם יצאנו לצלם את הכוכבים (ניסון ראשון שלי בלצלם כוכבים) וזה חוויה מדהימה ! פלאי הבריאה
חיפשנו מקום בלי זיהום אור ואז מתגלה הקסם הזה
וגם כמה תמונות מהזריחה שם

(האיכות ירודה מאוד בגלל האתר )צפה בקובץ המצורף 928796צפה בקובץ המצורף 928810צפה בקובץ המצורף 928806צפה בקובץ המצורף 928807צפה בקובץ המצורף 928805צפה בקובץ המצורף 928808צפה בקובץ המצורף 928813
WOW

את התמונה עם הצבי
אתה יכול לנסות לשלוח לתחרויות
יש לה פוטנציאל ענק

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תמונות מדהימות ביופיין,
בתמונה האחרונה תבהיר קצת את ההרים,

אשמח ללמוד למה הiso כל כך גבוהה, נראה לי שבחשיפה ארוכה כל כך גם iso נמוך היה עובד.
תודה שמח שאהבת
הiso פחות מזה יוצא חשוך (ניסתי 1200) ולהאריך בחשיפה לא יכולתי יותר מ20 שניות גג 30 שניות כדי לא לקבל את הכוכבים בתנועה/מטושטש וגם צמצם פתחתי למקסימום שיש לי בעדשה וזה בהחלט מבאס להשתמש ב iso גבוהה
יש גם תמונה של יעל שצולם צופה לנוף זה צולם לפני הזריחה ולא היה אור ולכן התמונה קצת מגורענת iso גבוהה

נערך לאחרונה ב:

תפארת ה.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מדהים מדהים מדהים!
התמונות עם הכוכבים זה פשוט וואו!!
והתמונה של היעל על צבעי הזריחה- ממש ממש יפה

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מטורףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף!!!!!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה