כללי כרטיס ביקור

motey2

משתמש צעיר
תודה רבה.

קבצים מצורפים

• כרטיס העתק.JPG
    KB 349.6 · צפיות: 4

פישי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עבודה מאוד יפה
אבל האדום הזוהר והשחור החזק עושה לי קצת אי נעימות

motey2

משתמש צעיר
לאחר שינויים מה אתם אומרים 1 או 2 ??
תודה

קבצים מצורפים

• 1.JPG
    KB 392.2 · צפיות: 2
  • 2.JPG
    KB 400.9 · צפיות: 2

חי זך

משתמש רשום
אהבתי את הראשון. חזק ומוכר הרבה יותר טוב. אישית הייתי משתמש בפונטים אחרים יותר מודרניים.

טורקיז

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
דווקא השני נראה לי יותר מקצועי - כשהטקסט קריא יותר ולא על הלוגו עצמו. אני חושבת שכדאי להוריד את המסגרת השחורה מהטקסט ולסדרו בקו ישר.

T and A

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י טורקיז;633688:
דווקא השני נראה לי יותר מקצועי - כשהטקסט קריא יותר ולא על הלוגו עצמו..
הכוונה לראשון, ראשון..
הוא יותר בנוי.
וכן אני מצטרפת למה שנאמר בנוגע לצבעים, הפונטים וסידור שורות הטקסט.
בהצלחה!!!:)

זוהר טל

משתמש מקצוען
גם אני בדעה שהראשון הראשון הכי חזק.
רק לשנות לפונטים לא חינמיים, ושלא יהי מסגרת לפונט.
לדעתי, האדום והשחור מאד מתאימים כאן לנושא.
בהצלחה

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
לדעתי היה כדאי לשנות את הרקע למשהו יותר חלק ופחות קופץ בעיניים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה