דרוש מידע כמה עולה לסגור שסע??🤨

קוויק

משתמש מקצוען
עוד לא זכיתי לראות את התופרת שהתעשרה כתוצאה מעבודתה.
אנשים דורשים מקסימום, ורוצים לשלם מינימום,
בלי טיפת הבנה בדבר, ובטח בלי הערכה לעבודה שהם מקבלים.
הזכרת לי שיום אחד באה אל אמא שלי מישהי עם חצאיות שהחליטה להאריך כחיזוק לרפואת גיסתה.

אמא שלי עבדה על זה שעות, פשוט שעות, היה צורך להוסיף בדים, והלמטה לא היה ישר, אז לנסות ולהיות יצירתית כדי שיראה טבעי, ואז לראות שלא נראה הכי טוב, אז לנסות כיוון אחר, וממש היתה עבודת נמלים מבאסת ולא נעימה, אבל היה פה את הענין של הצניעות, אז המשיכה ועשתה בכל החצאיות שהתבקשה למרות שלא היה שווה מכל כיוון, וזה כבר לא היה ענין של כסף.

כשהגברת באה לקחת את החצאיות, אמא שלי בעדינותה נקבה סכום של עשרות שקלים לחצאית, סביבות 40-50 ש"ח
וההיא פתחה עליה עיניים ענקיות, מה! מי חלם להוציא עכשיו כזה סכום על זה, לא יודעת אם אלבש את החצאיות האלו בכלל, ולא דמיינתי שתהיה לי כזאת הוצאה, רציתי להתחזק אבל לא חשבתי שזה יהיה כל כך יקר,

זה היה לפני שנים, ואני רק זוכרת את הפנים והעוגמת נפש שהיו לאמא שלי, עד היום כשאני רואה את האשה ההיא זה מה שאני נזכרת ומתכווץ לי הלב.

לא באה פה לשפוט על הסכומים, רק להסב תשומת לב לצד שני, וזה בכל ענין כמובן.

שנזכה להיות מהמתחשבים והרגישים...

שרה 2020

משתמש פעיל
אני בתיקונים קטנים ופשוטים הולכת פשוט לחייט מבחינתו הכי קל להעביר רגע פס על השסע
והוא לוקח לי יותר זול
משהו כמו -10-15 ש"ח

הדס.ט

משתמש צעיר
בסוף הלכתי לתופרת הזאת- כששמעתי מה כולן פה רשמו
סגרה לי מהמם
לא רואים שהיה פעם סשע
והיא לקחה לי 30 שח ל2 השסעים בחצאית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה