לימוד נהיגה כמה עולה היום רשיון נהיגה

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
אוף
אני לומדת עכשיו נהיגה, עשיתי 35 שיעורים
והמורת נהיגה אומרת לי שהיא לא יכולה להוציא אותי ככה לטסט ואנחנו צריכות עוד שיעורים
כל שיעור 190 שקל
סיוט

:mad::mad::mad:
הסיוט הכי גדול זה שאני מבינה שהיא סחטנית גמורה ואני צריכה להחליף מורה
חחח
ראי אשכול שפתחתי בנושא

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
רק בשביל לפתוח את הראש דיברתי עם גיסי אזרח ישראלי לא אמריקאי
עשה רשיון בארצות הברית שם זה הולך שעושים תיאוריה יש 30 שאלות ומספיק לדעת 20 שאלות מתוך 30 ומיד מקבלים היתר נהיגה לנסוע עם מלוה מעל גיל 21!
אחרי זה ניתן לגשת לטסט הטסט לוקח בממוצע 2 דקות וצריך לבצע 4 פעולות לנסוע ישר לסובב הגה ימינה ושמאלה ורורס בלי לעלות על מדרכה וזהו אתה עם רישיון קבוע ביד

עלה לו כל הרישיון כולל 2 טסטים (בראשון הוא נכשל ) בערך 150 דולר!

ואני לא חושב שבאחוזים יש לאמריקאים יותר תאונות מאשר פה בארץ ..
וחלק גדול מלימוד הנהיגה בארץ הוא מטופש וחסר תועלת.
לא נוהגים בכביש מהיר ששם עיקר סכנות הנהיגה.
ובכלל מקפידים על כל מיני חוקי נהיגה שבכלל לא חשובים [חייבים לנהוג תמיד בימין ?].
ומה הקשר חניה ?

אני משתמש

משתמש צעיר
אני למדתי דרך "אור ירוק" יש להם חבילות,
התחלתי לפני שנתיים בערך, עלה לי 5300 ש"ח כולל 35 שיעורים טסט פנימי ו2 טסטים. כל שיעור מעבר לכך עלה 170 ש"ח, היה לי מורה מעולה שמגיש תמיד אחרי 28 שיעורים, כל שיעור הוא מלמד נושא אחר ממש יסודי עם לוח מחיק והסברים ברורים, לא הרים את הקול שלו אפילו פעם אחת!
אני בטוחה שהמחירים שלהם עלו אבל כדאי לבדוק מאוד את החלופה הזאת, עם מורה טוב זה יכול לצאת זול משמעותית מכל אופציה אחרת.
אפילו לא ממשתי את כל השיעורים בחבילה ועברתי בטסט שני.
דרך אגב הוא שומר את השעות 1-4 לאברכים ובחורי ישיבות
אז למה את לא כותבת את שמו למען ידעו את מי לבקש באור ירוק...

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
העיר החמשית בגודלה בארץ
ה"ה אשדוד
עיר מצוינת ללימודי נהיגה מכל הבחינות
שווה להגיע מרחוק

liv

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
רק בשביל לפתוח את הראש דיברתי עם גיסי אזרח ישראלי לא אמריקאי
עשה רשיון בארצות הברית שם זה הולך שעושים תיאוריה יש 30 שאלות ומספיק לדעת 20 שאלות מתוך 30 ומיד מקבלים היתר נהיגה לנסוע עם מלוה מעל גיל 21!
אחרי זה ניתן לגשת לטסט הטסט לוקח בממוצע 2 דקות וצריך לבצע 4 פעולות לנסוע ישר לסובב הגה ימינה ושמאלה ורורס בלי לעלות על מדרכה וזהו אתה עם רישיון קבוע ביד

עלה לו כל הרישיון כולל 2 טסטים (בראשון הוא נכשל ) בערך 150 דולר!

ואני לא חושב שבאחוזים יש לאמריקאים יותר תאונות מאשר פה בארץ ..
זה שונה ממש...
אי אפשר להשוות

1.מצב הכבישים בארץ לעומת ארהב, שם הכבישים גדולים ומרווחים ולא צריך להדחק בסמטאות צפופות ובעיתיות,

2.רוב הרכבים שם חדשים וגדולים ורחבים וגם כשקוראת תאונה וזה קורה להם המון- הרכב לא מתפרק לחתיכות והאנשים נפצעים קשה

וכל זה מלבד העובדה שאנשים שם מקפידים ממש על החוקים ולא מתפרעים בכבישים כמו פה בארץ,
בארהב אם אתה מזגזג בין נתיבים המשטרה עוצרת לבדוק אם לא שיכורים,
וחלק גדול מלימוד הנהיגה בארץ הוא מטופש וחסר תועלת.
לא נוהגים בכביש מהיר ששם עיקר סכנות הנהיגה.
ובכלל מקפידים על כל מיני חוקי נהיגה שבכלל לא חשובים [חייבים לנהוג תמיד בימין ?].
ומה הקשר חניה ?
בעייתי ממש מורה שלא לוקח לכביש מהיר...
לנהוג תמיד בימין זה חוק שהלוואי ואנשים היו מקפידים עליו קצת יותר! הנתיב השמאלי תמיד מפוצץ בנהגים איטיים שלא קולטים של אמורים לסוע שם! וזה בעייתי מאד בעקיפות
וחניה- בארץ שחצי מהכבישים העירוניים משמשים גם כחניות לתושבים שגרים מעל הכביש זה דבר חשוב מאין כמותו! כמה פעמים כבר נתקעו כבישים כי אנשים חונים באלכסטן על חצי מהכביש או על שתי חניות.

בכל מקרה, לגופו של ענין, ברור שמחירי לימודי הנהיגה בארץ הזויים
אבל הדרך שבה לומדים נהיגה בעיני מאד מותאמת לארץ וליושביה...

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני שילמתי 8,047 ₪ (כולל בדיקת ראייה, תיאוריה, טסטים וטסט פנימי, לא לצחוק על הדיוק, רשמתי את כל העלויות :p)
37.5 שיעורים בסה"כ (כולל שיעורי טרום טסט וכו')
טסט שני
ידני
ירושלים
180 ₪ לשיעור (למדתי רק בכפולות, בירושלים הרוב מלמדים לפחות שיעור וחצי ברצף בגלל הפקקים)
עוד מידע?
המורה שלי מלמד גם באוטומט, ולמיטב ידיעתי הוא עדיין לוקח 180 ₪ לשיעור

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

HMB

משתמש פעיל
מכירה מורה(גבר) שלוקח 170 שח לשיעור מלמד ידני במרכז
אלעד, פתח תקוה ,ראש העין, והסביבה
מגיש טסט בכפר סבא.

תותית י.

משתמש מקצוען
אוף
אני לומדת עכשיו נהיגה, עשיתי 35 שיעורים
והמורת נהיגה אומרת לי שהיא לא יכולה להוציא אותי ככה לטסט ואנחנו צריכות עוד שיעורים
כל שיעור 190 שקל
סיוט
:mad::mad::mad:
מבקשת המלצות מכם,
אני מרגישה בשיעורים האחרונים שכבר אין לי לאן להתקדם עם המורה הזאת
בנהיגה כן יש לי לאן להתקדם
בקיצור צריכה להחליף מורה
לומדת באזור פתח תקווה
מישהו מוכן לתת לי אולי המלצה למורה נהיגה (גבר או אישה) מקצועי שישב איתי שיעור 1 וייתן לי הערכה למספר שיעורים שאני צריכה עד לטסט.. ויגיש אותי..
בבקשה כי כבר נמאסס לי ועוד שניה מתייאשת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה