לימוד נהיגה כמה עולה היום רשיון נהיגה

לארג'

משתמש מקצוען
אני לומדת עכשיו נהיגה ומשלמת 200 שקל לשיעור ואני כבר בשיעור 30 ולא יודעת כמה זמן עוד ייקח אבל בעיקרון המורה שלי דיי טובה אבל זה נמרח כבר המון זמן למישהו יש מורה קצת יותר זולה בירושליים ושהיא טובה
הגיוני ,דעתי לא שווה לעבור בשלב הזה
למדת כבר חניה? חפרת למורה על טסט?

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תכלס' תעשו את עצמכם מופתעים יצא לי באזור - 13-14K
בכלל לא מופתעת
ככה גם לי ולגיסי עלה
וכל אלו שמנפנפים במחירים נמוכים ובטסטים שהם עברו מיד אל תשוויצו
תסתכלנו מה המצב מסביב
כדי לעבור טסט בירושלים צריך רחמי שמים וטסטר שמוכן גם להעביר.
מכירה לפחות כמה אנשים שעברו טסט עם ברקסים, רק בגלל שהטסטר היה נחמד בהגזמה, אבל זה לא אומר שככה המחירים היום ושזה הסטנדרט, להיפך- לפחות חצי מהטסטים נפסלים בגלל רוע לב של בוחנים אטומים ועל שטויות לגמרי.

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אפשר לדבר איתך?
(במייל או בטלפון?)
מייל אני חושבת שאסור לכתוב פה, לא?
וטלפון לא מתחשק לי לכתוב כאן,
אם את רוצה את יכולה לתת לי פרטים או לבקש ממשהי שתחבר אותנו בהודעה פרטית.

תמר אליסון

משתמש חדש
אני אצל מורת נהיגה פצצה בירושלים,
חיכתי לה כמה חודשים עד שהיא התפנתה,
תכלס היא לוקחת 200 לשיעור של 40 דקות,
שזה יוצא הרבה כסף, סוג 7-8 אלף לרשיון במקרה הטוב.
זה מאד חשוב לברר על מורה טוב לפני, כי שמעתי על הרבה שנדפקו
הרבה שיעורים עם מורות שמרחו אותם.

טליה שמחוני

משתמש חדש
בכלל לא מופתעת
ככה גם לי ולגיסי עלה
וכל אלו שמנפנפים במחירים נמוכים ובטסטים שהם עברו מיד אל תשוויצו
תסתכלנו מה המצב מסביב
כדי לעבור טסט בירושלים צריך רחמי שמים וטסטר שמוכן גם להעביר.
מכירה לפחות כמה אנשים שעברו טסט עם ברקסים, רק בגלל שהטסטר היה נחמד בהגזמה, אבל זה לא אומר שככה המחירים היום ושזה הסטנדרט, להיפך- לפחות חצי מהטסטים נפסלים בגלל רוע לב של בוחנים אטומים ועל שטויות
וואו איזה מייאש אני גם עושה בירושלים ולא יודעת מתי יגישו אותי בכלל לטסט רק בשיעור 30 אבל לפחות אני יודעת שהמורה שלי היא ממש טובה

טליה שמחוני

משתמש חדש
אני אצל מורת נהיגה פצצה בירושלים,
חיכתי לה כמה חודשים עד שהיא התפנתה,
תכלס היא לוקחת 200 לשיעור של 40 דקות,
שזה יוצא הרבה כסף, סוג 7-8 אלף לרשיון במקרה הטוב.
זה מאד חשוב לברר על מורה טוב לפני, כי שמעתי על הרבה שנדפקו
הרבה שיעורים עם מורות שמרחו אותם.
מי זאת? אפשר טלפון חברה שלי מחפשת מישהי טובה ומי שאני לומדת אצלה תפוסה כבר להרבה זמן

אני משתמש

משתמש רשום
שמו הוא שלמה קריספי, ירושלים, אני אחרי שאלת רב למדתי אצל מורה גבר,
נושא המורות נהיגה הוא הזוי, הייתי רשומה אצל כל המורות נהיגה בירושלים ברשימת המתנה ברוב תמימותי, שכנראה בכלל לא היתה, התקשרתי כל חודש וכל פעם אמרו לי שעלה בעוד 10 ש"ח ושאני אדבר איתם עוד חודש.

זה מורה שקבלתי עליו המלצות מנשים שלמדו אצלו וגם שלחתי נשים ללמוד אצלו וכולן חזרו ואמרו שלא היתה שום תקרית ואפילו לא תחילת תקרית איתו, הבעיה היחידה שהוא אדיש ואם לא עברת כבר כמה טסטים (ושמדובר בירושלים זה הכי הגיוני בעולם) הוא לא עושה שום דבר כדי לדחוף, לא לקדם טסטים לא לדבר עם הטסטרים, בעיתי למי שמסתבך.
וואו, איזה בריחה, שמעתי עליו הרבה ודברתי איתו אבל הוא לא היה פנוי מיידי אז לא חיכתי לו, ופיספסתי...

shir4

משתמש פעיל
וואלה מפתיע לרעה ממש המחירים
מבחינת זמן כמה פחות או יותר לוקח התהליך?

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה מאוד משתנה מאדם לאדם ממורה למורה וכמובן סיעתא דשמיא,
אני שילמתי לפני 4 שנים 110 לשיעור בירושלים ועשיתי בערך 30 שיעורים וטסט, עם כל ההוצאות הנלוות לא הגעתי ל 5K
אשתי למדה ב 2021 בתל אביב ושילמה 150 לשיעור ועברה טסט שישי זה הסתכם ביותר מ 15K

כאכא

משתמש צעיר
יש מצב שמישו פה רושם מורה מומלץ בירושלים לאישה??
עם המלצות?

אני משתמש

משתמש רשום
הרבה ממליצים על שלמה קריספין
פה לאחרונה:
שמו הוא שלמה קריספי, ירושלים, אני אחרי שאלת רב למדתי אצל מורה גבר,
נושא המורות נהיגה הוא הזוי, הייתי רשומה אצל כל המורות נהיגה בירושלים ברשימת המתנה ברוב תמימותי, שכנראה בכלל לא היתה, התקשרתי כל חודש וכל פעם אמרו לי שעלה בעוד 10 ש"ח ושאני אדבר איתם עוד חודש.

זה מורה שקבלתי עליו המלצות מנשים שלמדו אצלו וגם שלחתי נשים ללמוד אצלו וכולן חזרו ואמרו שלא היתה שום תקרית ואפילו לא תחילת תקרית איתו, הבעיה היחידה שהוא אדיש ואם לא עברת כבר כמה טסטים (ושמדובר בירושלים זה הכי הגיוני בעולם) הוא לא עושה שום דבר כדי לדחוף, לא לקדם טסטים לא לדבר עם הטסטרים, בעיתי למי שמסתבך.

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
לצערנו זוהי מציאות מאוד עגומה, שהציבור שבוי בידי מעט מורי נהיגה שמנצלים את המצב לגבות הון תועפות עבור כל דקה. ומילא אם באמת הם היו משקיעים.... רוב הזמן הם חצי בסמרטפון חצי מעיפים מבט על מה שאתה עושה.

אני למדתי אצל מורה, ששם לב באיחור שאני נוהג נגד כיוון התנועה! הוא צעק עלי שהוא יעיף אותי. אמרתי לו שאם כבר אני יעיף אותו.... איזה מורה זה?! בשביל מה שילמתי לך?!

כמובן, שכל זמן שהציבור ימשיך לשלם - הם ימשיכו לגבות, וכדאי באמת לעשות סדר בנושא הזה.

אבל על דבר אחד אסור לוותר: תבררו בלי סוף לפני שאתם סוגרים עם מורה!
עכשיו חבר שלי ניגש לטסט אחרי 30 שיעורים, הטסטר שאל אותו למה צריך לעצור לפני תמרור עצור. הוא ידע לענות לו שצריך לחכות שתי שניות. אבל למה? התעקש הטסטר. מדובר על בחור מוכשר! הוא לא ידע. הטסטר אמר לו: כל המטרה שיש את התמרור הזה בשביל שתעצור, תגלוש לאט עד שאתה מפתח שדה ראיה ותוכל להמשיך.
על כל זה - המורה שלו דילג. פשוט כאן עוצרים ועכשיו ממשיכים! סיפור מהיום!!!

הרבה הצלחה!

shir4

משתמש פעיל
באמת מציאות עגומה
במיוחד הנושא של המורות שמרוב ביקוש מתנהגות איך שבא להם
ויודעות רק לעלות מחירים אבל בסוף ענין של ביקוש והצע אנחנו צריכות אותם
הלוואי שיהיה למישהו רעיון מה לעשות בנידון

navnavnav

משתמש רשום
מנוי פרימיום
כמה בדיוק מגיע למורי הנהיגה אני לא יודע, אבל הם עובדים קשה (בכל אופן המורה שלי) הוא דרוך בכל רגע נתון.
בגדול הוא גם לא משתמש בסמארטפון תוך כדי שיעור,
היום בשיעור שהוא העביר לתלמידה אחרי אולי עשרות פעמים היה צריך לתקן אותה תוך כדי איתותים הגה בלימות,
תחשבו זה לא שהוא נוהג הוא צריך להיות בהיכון על טעות של התלמיד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה