שיתוף כמה כריכות; כמה עבודות #2

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
בעבר העליתי שיתוף (כאן), האיור שמופיע בשיתוף השלישי "סייעתא", גרם ללקוח מסוים לחשוב בטעות שאני צייר...
"בראדרס"
שבעצם הגיע אלי כלקוח של "שבע" - כך שם העסק.
חנות לממכר צ'ולנט ואוכל מוכן, הכל מאד איכותי ולא מתפשר (הגעתי לטעום...), הטשולנט כמובן טעים בהחלט והכי הכי חשוב: מוגש עם שפע בשר (לא רק למקורבים..). כמו גם סלטים ושאר ירקות מוקפדים ברמה גבוהה (חומוס פטריות - המלצת הגרפיקאי..).
העסק ממוקם בשכונת "אחיסמך" בלוד, נכון לעכשיו ברח' שבט יהודה 7 (אאל"ט - ותודה @hershy sh על הר"ת..) - מכאן נגזר השם ה'מקורי' "שבע"!
התגובה הראשונה שלי הייתה "חייבים להחליף". הוא קצת התקשה להפרד, מה גם שבשכונה הוא (קרי, העסק, אבל לא רק), מוכר בשם הקיים.
לאחר זמן גם לי היה נשמע רעיון לא רע להשאר עם השם המקורי שבע, הוא גם גמיש לצרכים פרסומיים וכו'. בכל מקרה, הוחלט בסוף להחליף ל"בראדרס" (כן, היו כמה סקיצות איות..). סו"ס שני אחים עם עסק זהה.
הייתה משאלה ספציפית מאד, על 'תשדורת' טעימה ומזמינה, התהליך לקח הרבה מאד זמן, לנסות לקלוע לטעם הרצוי, שהוא כמובן "אנין טעם"...
לא רצינו לדחוף עוד פעם את הצ'אלמער הג'ינג'י עם הכרס הגדולה (הידוע היטב מהמיתוג המיוחד של @מוטי נאה מ"יוסל'ה מוקיר שבת" – ותודה על העזרה ב-Dip).
הלקוח כתב לי באחת ההזדמנויות: "בתחילה לדמות העיירתית הזו היה טעם נוסטלגי, אבל חוששני שבמשך הזמן לנוסטלגיה החל להתלוות גם ארומה של טחב, לעומת הדמויות שהבאת שיש בהם משהו פרשי, מרענן ולא שגרתי". (נכון חבל שהוא לא בפורום "כתיבה מקצועית"?!).
ניסיתי לדחוף גם משהו עם טעם קצת אמריקאי, סו"ס התרבות הזו התחילה שם (כמו גם ה"יאפצ'וק"!!).
הצעתי לו לשים את דמותו שלו ושל אחיו, הוא העדיף לא להיות "הבובה של במבה" - כלשונו...
איור הדמויות הראשוניות מגיע מצייר אינדונזי, שעברו גיור לחומרא, ושפצור עובי המותניים וכל היתר (ע"י הצייר האחד והיחיד @אבימי ).
שיפורי נראות, איפור, גזרה, סלוגן ועוד - הומלצו בחום ע"י @EPaP
ואני - על החתום... תודות לכולם!
בוצע עם פונט כרמל, שנרכש במיוחד לפרויקט הזה ולבא אחריו.

בראדרס.jpg

ולמקומון פינקנו בכזה:

בראדרס- פרסום.jpg

"הכנסת ספר תורה" – הוא אשר נתבקשתי.
עוד לפני סוף המשפט, עלה לי המיתוג עוצר הנשימה של @GPM שמופיע כאן:

שלחתי את הקישור ללקוח (מי אמר שלא עושים כאלו דברים?!), שאלתי אם יסכים לי גם להתפרע, כאילו הייתה לו ברירה...
זה מה שיצא:
בוצע עם פונט "כרמל" מבית היוצר של "סטודיו בן-אורי" (אין לו ניק פה, ממש מפסיד...)

כתוב זאת.jpg

לבושי עז
עיצוב כריכה לספר בענייני אגדה של רבי עזריאל אויערבאך שליט"א.
היה לי רצון מיוחד להוציא משהו מיוחד. סוף סוף תחילת עיסוקי בתחום התחיל עם עריכת כתבי השיעורים של ראש הישיבה זצ"ל בישיבה בה למדתי (כמה בעלי מקצוע התחילו במחשב של ה"אויצר"...?!), וכל שאר הדברים באו "כרוקחות וטבחיות לחכמה", כך שספר תורני הוא תמיד בעדיפות עליונה, עאכו"כ ספר כזה.
שאיפת המו"ל הייתה לסגנון מאופק ושמרני (ובכל זאת באו אלי..), עשיתי ככל יכולתי להפיק את המיטב, מקווה שאכן עמדתי ביעד.
המו"ל נהגו בי עין טובה, ושלחו לי ספר עם הקדשה אישית של הרב, יחס מיוחד שבד"כ "חכמי הלב" לא זוכים לה, ("בצל החכמה – בצל הכסף"...).
הזדמנות להודות לר' @גיוון על תת-הפורום לענייני כריכות והמסתעף.
בוצע עם פונט "פארות" ו"צלותנא".
לבושי עז.jpg

חוברת להלכות טהרה למדריכות כלות ולנשים.
הציפייה הייתה לעצב משהו נשי, רך ומזמין.
על העימוד הופקד ידידי המוכשר @רבנים – שהפיק עבודה משוכללת ומושלמת עד לאחד!
ושוב תודה ל @EPaP על ההערות והביקורת הבונה.
בוצע עם פונט "ניצוצות" וקרוב משפחתו "פונטוב".

הלכות טהרה.jpg

זמירות שבת - לעבדך באמת
את "לעבדך באמת" בוודאי כבר ראיתם (סיפרתי על המבוכה שהייתה לי עם הרב @נקי_כפים ?!).
עכשיו, לרגל "הכנסת ספר תורה" (לא ההוא מהלוגו הנ"ל, אחד אחר ברכסים), מוציאים לאור "זמירות שבת" עם פנינים מאמרותיו, על עימוד הזמירות הופקד גם כאן @רבנים שיחי' – עין לא ראתה יופי מבורך כזה.
העיצוב נעשה ברוח הסדרה (הפנים צבעוני, פורזץ שערים וגריד, סומך עליכם שתבינו את העקרון...).
בוצע עם פונט "מסובין-דקור", ו"צלותנא" - מבית @בית אלף

זמירות שבת - רבי דב זצוק''ל - סקיצה 12.jpg

מהיכן יתגלה הסוד
אחרון חביב: חוברת המדברת על מעלת לימוד ושינון המשנה, מבוסס על דברי רש"י בסנהדרין, שמתבטא על ידיעת משניות גם לבעלי כח הפלפול "כי מהיכן יתגלה הסוד". העיצוב לענ"ד די מתבקש.
מאחר וזו סקיצה ראשונית, אנצל את ההזדמנות לבקש ביקורת בעניין. אשמח לכל הערה.
בוצע עם פונט "תניא"!

מהיכן יתגלה הסוד - כריכה - סקיצה 01.1.jpg

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
צריך אשכול נפרד לכל שיתוף.
ואוו.
הלוגו של בראדרס יצא מיוחד, וכיף לראות את המודעה על אותו הסגנון.

המיתוג של הכנסת סת מדהים!!!
טיפוגרפיה חזקה, מעולה
וכרמל הוא פונט מושלם שמתאים לזה כמו כפפה ליד.

איזה מדהים שאפשר לשלוח ללקוח קישור מהפורום,
תודה ענקית לכל אלו שמשתפים!

מוטיבציה 188

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הגאון הגדול!
כל עבודה יותר משובחת מחברתה! פלאי פלאים ממש.
פשוט פלאי פלאים

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
פשוט תאווה לעניים!
מאחר וזו סקיצה ראשונית, אנצל את ההזדמנות לבקש ביקורת בעניין. אשמח לכל הערה.
עד מתי תמעיט בערכך?
באמת נראה לך שיש כזו?

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
צריך אשכול נפרד לכל שיתוף.
ואוו.
הלוגו של בראדרס יצא מיוחד, וכיף לראות את המודעה על אותו הסגנון.

המיתוג של הכנסת סת מדהים!!!
טיפוגרפיה חזקה, מעולה
וכרמל הוא פונט מושלם שמתאים לזה כמו כפפה ליד.

איזה מדהים שאפשר לשלוח ללקוח קישור מהפורום,
תודה ענקית לכל אלו שמשתפים!
תודה רבה!

הגאון הגדול!
כל עבודה יותר משובחת מחברתה! פלאי פלאים ממש.
פשוט פלאי פלאים
o_O
מחמם את הלב. (חשבתי כבר שנחשפת לכל ה'חבורות' שלי...;)

חתיכת השראה!
תודה!

תודה!

פשוט תאווה לעניים!

עד מתי תמעיט בערכך?
באמת נראה לך שיש כזו?
תודה!
אני גם מתפלא על עצמי לפעמים, יצירות שנראו לי בעבר לא פחות מה"מונה עליזה" ;), נראים לי פתאום חתיכת פדיחה... ככה שאף פעם אי אפשר לדעת.
יכול לבא מישהו עם הערה קלה, שיכולה להקפיץ את הכריכה פי כמה.

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עבודות מדהימות אחת אחת!
ניכרת השקעה ומחשבה רבה.

Weber-design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
וואו מדהים

יש לי בעיה עם האיות והניקוד של בראדרס...
אגב יש צ'ונטיה עם לוגו דומה (יוסלה מוקיר שבת - בגבעת שאול)
אהבתי את הטשולנט בטעם של "לוד" - אבל זה באחיסמך - פיספסתי משהו?

נערך לאחרונה ב:

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
וואו מדהים
תודה.
יש לי בעיה עם האיות והניקוד של בראדרס...
מה הייתם מציעים?
אגב יש צ'ונטיה עם לוגו דומה (יוסלה מוקיר שבת - בגבעת שאול)
אכן. מיתוג נפלא של @מוטי נאה (כתבתי על כך בפוסט).
אהבתי את הטשולנט בטעם של "לוד" - אבל זה באחיסמך - פיספסתי משהו?
"אחיסמך" היא שכונה בפרברי העיר לוד.

Weber-design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה