מדריך כל מה שרציתם לדעת או לשאול על הפנסיה שלכם

קול מבשר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בריבת פיגורים [על הלנת שכר] יש איסור גמור ואין לתבוע אותה מהמעביד ישירות
לענין ריבית הפיגורים שהקרן גובה מהמעסיק לועדי הכשרות יש פיתרון שפותר בעיה זו.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
מה אם הבדלי תשואות(במיחד בכזה זמן רגיש)
זה לא משמעותי.
א. זה סכום קטן.
ב. זה לתקופה מאד קצרה ואח"כ זה יעבור לקרן החדשה.
אם הבוס רוצה הוא לא יכול להפקיד?
לא.
ואת החלק שלי אני לא יכול להפקיד???
אפשר.

ראובן 23

משתמש מקצוען
זה לא משמעותי.
א. זה סכום קטן.
מי אמר לך כמה צבור לה בישן מלפני עידן הקורונה שהיא צריכה להעביר
ב. זה לתקופה מאד קצרה ואח"כ זה יעבור לקרן החדשה.
כולנו מתפללים שזה יהיה קצר אבל אי אפשר לדעת כמה זמן זה יקח

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
מי אמר לך כמה צבור לה בישן מלפני עידן הקורונה שהיא צריכה להעביר
אין קשר למה שצבור.
כולנו מתפללים שזה יהיה קצר אבל אי אפשר לדעת כמה זמן זה יקח
לא הבנתי.
לעבור לקרן פנסיה אחרת זה לא מסובך, ולא דבר שלוקח הרבה זמן.

ראובן 23

משתמש מקצוען
אני בחל''ת ורוצה לעבור קופה. כדאי להפקיד את הכספים על חודשי החל''ת בקופה הישנה ואח''כ לעבור או לעבור ולהפקיד בקופה החדשה?
מה העיניין לדחות הרי אתה רוצה להעביר או בגלל דמי ניהול נמוכים או בגלל ביצועים פחות טובים ואם יש לך סכום גדול שצבור זה משמעותי גם הדמי ניהול וגם הביצועים אז חבל לדחות את העברה

אפיפית

משתמש פעיל
יש לי ביטוח מנהלים וקרן פנסיה
איך אני רואה איזה אובדן כושר עבודה יש לי
הבנתי שיש מקצועי ויש מוחלט
תודה מראש

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אז ככה, אחרי ששכנעו אותי פה בהודעה הראשונה של האשכול שהכי שווה להיות באלטשולר שחם ששם דמי ניהול הכי נמוכים והתשואה הכי גבוהה, אז רציתי לעבור אליהם, הם שלחו לי קישור לבצע חתימה דיגיטלית אך האתר חסום לי ואני לא יכולה להכנס לקישור, הנציג היה פשוט בהלם מהרעיון, אמר שלא שמע על כך מעולם שהאתר חסום, בקיצור אמר לי שאין לו דרך לצרף אותי... יש לכם פתרון לכך? ואולי כדאי לעבור לגפן בסד? מה אתם אומרים עליהם? שווה?

פסגות

משתמש מקצוען
אז ככה, אחרי ששכנעו אותי פה בהודעה הראשונה של האשכול שהכי שווה להיות באלטשולר שחם ששם דמי ניהול הכי נמוכים והתשואה הכי גבוהה, אז רציתי לעבור אליהם, הם שלחו לי קישור לבצע חתימה דיגיטלית אך האתר חסום לי ואני לא יכולה להכנס לקישור, הנציג היה פשוט בהלם מהרעיון, אמר שלא שמע על כך מעולם שהאתר חסום, בקיצור אמר לי שאין לו דרך לצרף אותי... יש לכם פתרון לכך? ואולי כדאי לעבור לגפן בסד? מה אתם אומרים עליהם? שווה?
אצל איזה חברה גפן עושים?

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
סליחה על הבורות...
אם אני מבוטחת בחברה מסויימת והחלטתי לעבור לחברה אחרת,
אני לא אמורה לבדוק גם מה הכיסויים כוללים?
או שזה אותו דבר בכל החברות?

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
ומה זה אומר רווחים במינוס?
סך רווחים לפני ניכוי דמי ניהול במהלך שנת 2020‎-447.43

בזכות האשכול הזה אני מנסה להבין איך קוראים את הדו"ח הזה שאני מקפלת ישר למדף..... :(

פסגות

משתמש מקצוען
ומה זה אומר רווחים במינוס?
סך רווחים לפני ניכוי דמי ניהול במהלך שנת 2020‎-447.43

בזכות האשכול הזה אני מנסה להבין איך קוראים את הדו"ח הזה שאני מקפלת ישר למדף..... :(
פשוטו כמשמעו מינוס רווח =הפסד :rolleyes:
פנסיה גם יודעת להפסיד הרבה פעמים בפרט בתקופת קורונה

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
פשוטו כמשמעו מינוס רווח =הפסד :rolleyes:
פנסיה גם יודעת להפסיד הרבה פעמים בפרט בתקופת קורונה
אני בהלם!!
אז השורה הזאת, אומרת שהפסדתי להם את הסכום הזה ברבעון???? (ינואר-מרץ 2020)
הפסדים בתוספת הוצאות ניהול השקעות 5,334-

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה