כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

צוק איתן

משתמש פעיל
כפי שמתפרסם היום תקציב הישיבות על סך 1.7 מיליארד כן הוכנס לתקציב ואילו תוספת שכר המורים על 590 מיליון לא נכנס לתקציב ויהיה מהרזרבה של משרד האוצר מכיון שאופק חדש צריך לעבור חוות דעת משפטית .אני שואל כל החתימות על התקנות זה לא חוות דעת משפטית?

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
כפי שמתפרסם היום תקציב הישיבות על סך 1.7 מיליארד כן הוכנס לתקציב ואילו תוספת שכר המורים על 590 מיליון לא נכנס לתקציב ויהיה מהרזרבה של משרד האוצר מכיון שאופק חדש צריך לעבור חוות דעת משפטית .אני שואל כל החתימות על התקנות זה לא חוות דעת משפטית?
היה כתוב שצריך עוד חוו"ד מפורשת, אבל:
כך או כך - אין לזה משמעות מהותית, זה ענין טכני כי בכל מקרה זה כבר אושר בממשלה במסגרת כספים קואליציונים לפני כשבועיים
כל ההבדל הוא האם זה יאושר עם התקציב הכולל בכנסת או שיאושר בפני עצמו בועדת הכספים
רצו לחסוך כאב ראש (והסתה ורעש תקשורתי וכו') ולכן מעדיפים שיהיה ביחד עם הכל, כרגע עדין לא נכנס

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יישר כח על הבקיאות .
בכל זאת מעניין איך הנציגים החרדים וויתרו ?
כנראה בגלל שזה אמור להיפתר בעוד כמה ימים
אגב, לא ראיתי עוד מקור לכך שזה לא נכנס לספר התקציב (מלבד מה שהבאת). ההפך, בכל המקומות כתוב שכן נכנס. אני באמצע לבדוק את זה.

הלמד מכל אדם

משתמש חדש
אכן זה התבטל ואני כמורת שילוב כבר עובדת עוד שעתיים עקב ביטול גמול ניהול כיתה.
שעות חינוך אין באופק בכלל
גמול חינוך כיתה (בלי שעות) יש למורות שילוב שקיבלו בעולם הישן גמול חינוך כיתה אם שמרו על רצף עבודה מאז כניסתם לאופק
ונשמע שבחינוך העצמאי מתכחשים לזה
כל זה מהקובץ שהבאתי למעלה

צוק איתן

משתמש פעיל
כנראה בגלל שזה אמור להיפתר בעוד כמה ימים
אגב, לא ראיתי עוד מקור לכך שזה לא נכנס לספר התקציב (מלבד מה שהבאת). ההפך, בכל המקומות כתוב שכן נכנס. אני באמצע לבדוק את זה

קבצים מצורפים

• Screenshot_20240205-205507.png
    Screenshot_20240205-205507.png
    KB 167.2 · צפיות: 44

חי 523

משתמש פעיל
מישהוא יכול לומר מה כתוב למעלה במכתב,
בנטפרי זה חסום תודה

צוק איתן

משתמש פעיל
לפי הדיווחים של גלובס וכלכליסט ששכר המורים נכלל בתקציב והעיכוב של שר האוצר בהגשת התקציב נבע מהדרישה שלו מהייעוץ המשפטי לאשר את שכר המורים ותקציב הישיבות כחלק מהתקציב ולא ככספים קואליציונים מסתמן שאכן אופק חדש עבר חוות דעת משפטית (תקנו אותי אם אני טועה)

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אין חדש עדין מלבד הסתה פרועה - הערב תתקיים הפגנה מול הבית של שר החינוך כדי שלא יחתום על התקנות
כבר ממש מתחיל להרגיש את היסוד הידוע של הגר"א שדברים טובים חייבים לבוא עם קושי של הסטר"א, ואם זה בלי קושי כנראה זה לא טוב

jdn

משתמש פעיל
ושוב עובר שבוע ואנו באותו המקום.
דיבורים כמו חול, ואין מה לאכול...

אני מחנכת במוסד רגיל (בית ספר לבנות) שיש שם כיתה חנ"מ כמה % גמול חינוך מיוחד צריך להיות לי בתור מחנכת כיתה 86.11% משרה?

חי 523

משתמש פעיל
ישנה הגדת עם שהתואר בי אי האקויילנטי לא תקף בתקנות החדשות, ולכן האופק הלך לטמיון, מישהוא שמע משהוא על שטות כזו ?

חי 523

משתמש פעיל
כך שמעתי שמועה, אבל היא לא הגיונית מהרבה סיבות, בין היתר כי בחוזר של משרד החינוך לגבי אופק חדש במוכש"ר חינוך מיוחד מופיע שבמאת לא חייבים בי אי רגיל ואפשר אקווילנטי, אז מסתמא גם אצלינו זה כך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה