כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

book

משתמש צעיר
נא ללכת לחשב שכר להתיעץ משהו לא הגיוני במה שכתבתם
וזה מדי הרבה כסף כדי להתיעץ על זה עם המומחים המדופלמים בפורום של פרוג
לכו לחשב שכר בתשלום שבקי בתלושים של החינוה"ע
לחשב שכר?
בא נפתח את זה כאן.
בתוך עמי אנוכי יושבת... כל חברותי המורות כמוני, זו המשכורת בחינוך העצמאי עולם ישן.

ששנה טובה

משתמש רשום
אני עשיתי כמה סימולטורים
מורה עם וותק של 20 פלוס , מחנכת או מורה בכיתות הגבוהות התוספת היא 3000 ש"ח

למדנצ'יק

משתמש רשום
לחשב שכר?
בא נפתח את זה כאן.
בתוך עמי אנוכי יושבת... כל חברותי המורות כמוני, זו המשכורת בחינוך העצמאי עולם ישן.
מי שלא מאמין לסכומים המגוחכים יכול לבדוק במחשבון שכר של משרד החינוך. באמת קשה להאמין שזה השכר.

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מה הבעיה להוסיף את זה בתלוש בשורה של תוספת אחוזית .כמו כל התוספות שהיו כל השנים?
לא דומה
(כל תוספת כזו אגב, עברה חקיקה וייעוץ משפטי והסכמים כתובים, וכמובן היא שוויונית לכולם)
לייצר כאן: הסכם חדש
ספיישל לחרדים
בחקיקת בזק

בלי תוספת עבודה- לא שיוויוני
עם תוספת עבודה- איזו? כמה? למי כולל? איזה תנאים יכולו? האם מורה בציבור הכללי יוכל להצטרף להגדרה המחודשת הזו???

בקיצור לא נראה הגיוני

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לחשב שכר?
בא נפתח את זה כאן.
כנראה מדובר ב24 שעות ללא תוספת אם שהן 80% משרה
1700951802908.png

book

משתמש צעיר
לא נח לי להעלות תלוש משכורת אז תאלצו להאמין לי.
אני מורה מקצועית בכיתות החטיבה (ז' וח')
יש לי ילדים קטנים ולכן זו משרת אם (89.3)
רכזת חברתית ומקבלת גם גמול פיצול.
ולא מגיעה ל9 אלף שקלים.
כמובן אני מדברת על עולם ישן.
באופקים, אמורה לקבל באיזור 13.000
אבל טרם זכיתי לחוויה הזו...

יצחק77

משתמש מקצוען
לא נח לי להעלות תלוש משכורת אז תאלצו להאמין לי.
אני מורה מקצועית בכיתות החטיבה (ז' וח')
יש לי ילדים קטנים ולכן זו משרת אם (89.3)
רכזת חברתית ומקבלת גם גמול פיצול.
ולא מגיעה ל9 אלף שקלים.
כמובן אני מדברת על עולם ישן.
באופקים, אמורה לקבל באיזור 13.000
אבל טרם זכיתי לחוויה הזו...
תוצאות החישוב מיוניק +תוספת מעונות בקיצור יש מה להתיעץ
סמלתיאורסכוםאחוז/כמות
1שכר משולב5122.810
2תגבור 94140.110
3תוספת שכר 2001153.693
4תוספת שכר 2008253.84.81
5תוספת שכר 2011351.176.35
17ת.שקלית אחידה 2016529.970
23הסכם מסגרת 87155.810
32תוספת הכשרה388.086
39גמול השתלמות1921.0224.75
50ת.פיצול/ריתמיקה217.293
53החזר טלפון43.4200
67גמול ריכוז434.596
5620תוספת שקלית 2022446.50
9999ברוטו כללי10158.240

צוק איתן

משתמש פעיל
לא דומה
(כל תוספת כזו אגב, עברה חקיקה וייעוץ משפטי והסכמים כתובים, וכמובן היא שוויונית לכולם)
ספיישל לחרדים
בחקיקת בזק

עם תוספת עבודה- איזו? כמה? למי כולל? איזה תנאים יכולו? האם מורה בציבור הכללי יוכל להצטרף להגדרה המחודשת הזו???

בקיצור לא נראה הגיוני
דברים לענין .באמת
אז מענין באמת לפי זה איך גנץ בעצמו כך הציע לפי הדיווחים של התקשורת בכל מקרה .שאופק חדש יצומצם ולא יגדל למעבר המקדמות ששולמו עד כה ? ושר האוצר לא התנגד למהלך

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
תוצאות החישוב מיוניק +תוספת מעונות בקיצור יש מה להתיעץ
סמלתיאורסכוםאחוז/כמות
1שכר משולב5122.810
2תגבור 94140.110
3תוספת שכר 2001153.693
4תוספת שכר 2008253.84.81
5תוספת שכר 2011351.176.35
17ת.שקלית אחידה 2016529.970
23הסכם מסגרת 87155.810
32תוספת הכשרה388.086
39גמול השתלמות1921.0224.75
50ת.פיצול/ריתמיקה217.293
53החזר טלפון43.4200
67גמול ריכוז434.596
5620תוספת שקלית 2022446.50
9999ברוטו כללי10158.240
הברוטו של 10000, תואם לנטו של כמעט 9000 ובא לציון גואל...

jdn

משתמש פעיל
לא אתפלא אם במסגרת התרגילים הנכלוליים של אגף התקציבים באוצר (שהוא אגב אחראי להתעקשות על הגדרת הכספים לאופק חדש לחרדים כקואליציוניים), ה'תוספת' של ה14% תעמוד בסוף רק על חצי.
והסיבה פשוטה: בעולם הישן קיבלו מתחילת ינואר תוספת 'אופק חדש' בסך כ500 ש"ח. אם אנחנו כבר לא שייכים לאופק, התוספת הזו לכאורה תרד.

חי 523

משתמש פעיל
הברוטו של 10000, תואם לנטו של כמעט 9000 ובא לציון גואל...
14 שנות ותק כולל בי אי משרה מלאה כולל החזר נסיעות של חופשי ארצי סה"כ 7600!!!! נטו, מזעזע...
עדיף להשאר בבית ולא לעבוד,. כמעט..
האופק חדש נועד לא לבונוסים אלא בשביל משכנתא לדירת המגורים היחידה.........
חברה תקלטו.......

• תודה
Reactions: jdn

צוק איתן

משתמש פעיל
מתפרסם כאן בערוצים שנתניהו והשר סמוטריץ מנסים לשכנע את גנץ לא להתעקש על כל הכספים הקואליציונים
אבל הוא מתעקש
מישו יודע האם הדיווחים האלה נכונים ?

שירהחדשה

משתמש חדש
למעשה מה שקורא כעת אם לא יסתדר העניין של האופק חדש, הוא שהמדינה לא מוכנה לממן את החינוך החרדי גם לא זה שברשתות, והוא כמו כל החינוך החרדי שממומן ע"י המדינה באופן חלקי ביותר.
המשמעות הנגזרת מזה לדעתי היא שצריכים להחיל תשלומי הורים על הורי התלמידות כמו שנהוג בחדרים ובישיבות.
יש לי גם תחושה שאם הרשתות יכריזו על כך שהם מתכוונות לגבות תשלום מההורים, חברי הכנסת יפעלו בעניין ביותר מרץ, שכן אז זה כבר יהיה עניין שנוגע לכלל הציבור.

צוק איתן

משתמש פעיל
א
למעשה מה שקורא כעת אם לא יסתדר העניין של האופק חדש, הוא שהמדינה לא מוכנה לממן את החינוך החרדי גם לא זה שברשתות, והוא כמו כל החינוך החרדי שממומן ע"י המדינה באופן חלקי ביותר.
המשמעות הנגזרת מזה לדעתי היא שצריכים להחיל תשלומי הורים על הורי התלמידות כמו שנהוג בחדרים ובישיבות.
יש לי גם תחושה שאם הרשתות יכריזו על כך שהם מתכוונות לגבות תשלום מההורים, חברי הכנסת יפעלו בעניין ביותר מרץ, שכן אז זה כבר יהיה עניין שנוגע לכלל הציבור.
אם לא יסתדר עם אופק חדש הכל ימשיך כמו עד עכשיו
עולם ישן עולם כמנהגו נוהג

ידידים

משתמש פעיל
אין חיה כזו תוספת 14% למורה על עולם ישן- אין הגדרת שכר כזו במשרד החינוך
משרד החינוך לא יכול לשלם משכורת שלא מוגדרת בחוק,
זה הוגדר כפתרון זמני למעבר בין צורת ההעסקה של עולם ישן לבין אופק,

בשביל להפוך את זה לתוספת שכר מעוגנת בחוק,
צריך לייצר רפורמה חדשה (אולי יקראו לה אופקים...)

ספיישל לחרדים
בחקיקת בזק

יש לי פתרון...
תשלום עבור 2שעתיים תפילה שבועיות {4*1/2} + תשלום עבור שעתיים שהיה {מעולם ישן} סה"כ 4 ש"ש שהן כ17%.
לא בדיוק 14 % אבל בהחלט בכיוון כיווץ קטן לכאן או לשם והענין מסודר..

ששנה טובה

משתמש רשום
הבנתי שהיום זה הולך להיחתך לכאן או לכאן
החינוך העצמאי אופטימי . לדעתו זה יעבור ברמה של 95 אחוז
תשובות סופיות כנראה יהיו מחר

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית

מסתמן: הממשלה תידרש לאשר את הצעת סמוטריץ' - עם הכספים הקואליציוניים​

שר האוצר מתעקש במשך שבועות שלא לוותר על 900 מיליון שקל מהכספים הקואליציוניים ל-2023 שנועדו לחינוך החרדי ולהתעצמות יו"ש לטובת מימון המלחמה. למרות שגנץ איים כי מפלגתו תצביע נגד, הצעת המחליטים לתיקון תקציב 2023 שתובא לממשלה מחר תכלול כנראה בדיוק את מה שסמוטריץ' רצה​

למרות לחצים כבדים מצדו של השר בני גנץ ובכירי האוצר, מסתמן כי העדכון הסופי בתקציב לשנת 2023 לא יכלול את ביטולם המוחלט של הכספים הקואליציוניים השנה והעברת 100% מאלה שטרם הועברו ליעדים שנקבעו להם בהסכמים לטובת המלחמה.
השר סמוטריץ' הסכים לפני שבועיים להקצות רק 70% מהכספים שטרם הועברו לטובת הוצאות המלחמה, ולמעשה להותיר כמיליארד שקל במסגרת ההסכמים הקואליציוניים מבלי להעבירם לצרכי מלחמת "חרבות ברזל".
המגעים הפוליטיים סביב סוגיית בניית התיקון לתקציב 2023, תוך הוספת 13 מיליארד שקל לתקציב כחודש לפני סוף השנה, עדיין נמשכים ומאחורי הקלעים מתקיימות שיחות בין חבר הכנסת אריה דרעי והשר בני גנץ. ראש המחנה הממלכתי עומד על כך שכל הכספים הקואליציוניים שטרם הועברו, כ-2.5 מיליארד שקל, יועברו למטרות המלחמה, בעיקר כסיוע למפונים ולהעברות למנהלת התקומה. השר סמוטריץ' ויו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני מתנגדים לכך.
שר האוצר טען בראיון לאולפן ynet כי יש כסף לכל צרכי המלחמה ו-30% מהכספים הקואליציוניים שטרם הועברו הם "כסף קטן". ח"כ גפני טוען שאין מקום גם בתקופת מלחמה להפלות לרעה את המורים במוסדות החרדיים ויש להעניק להם את תוספות השכר במסגרת תוכנית "אופק חדש". ככל הידוע ראש הממשלה, בנימין נתניהו, תומך בעמדת סמוטריץ' וגפני.
בדיונים השר גנץ התריע כי המחנה הממלכתי תצביע נגד אישור התקציב המתוקן אם הכספים הקואליציוניים הנותרים לא יבוטלו כליל ובממשלה מבקשים להביא לכך שהתקציב המתוקן יאושר פה אחד.
הכוונה בלשכת שר האוצר היא לממן את התוספת של 13 מיליארד שקל באמצעות קיצוץ רוחבי עמוק בתקציבי כל משרדי הממשלה (חוץ מהביטחון) של 5 מיליארד שקל והגדלת הגירעון בתקציב בעוד כ-8 מיליארד שקל. כמעט כל בכירי משרד האוצר דורשים שבמימון ישותפו כל הכספים הקואליציוניים ושההפחתה בתקציבי משרדי הממשלה תהיה נמוכה יותר.
הערב (א') צפוי דיון מכריע בנושא שבעקבותיו יחובר מסמך "המחליטים" לקראת אישור תקציב 2023 המוגדל לכחצי טריליון שקל בישיבת ממשלה מיוחדת מחר בערב, ובשלב זה נראה שהמסמך יכלול בדיוק את מה שסמוטריץ' דרש.
בתוך 900 מיליון השקלים עליהם סמוטריץ' לא מוכן לוותר נמצאים בין היתר 94.3 מיליון שקל לחטיבה להתיישבות, 48.8 מיליון שקל לתרבות יהודית, 48.8 מיליון שקל לזהות יהודית, 39 מיליון שקל לסיוע לרשויות המקומיות בשמירה על שטחי C ביו"ש, 34.2 מיליון שקל לגרעינים משימתיים, 19.53 מיליון שקל בינוי ושיפוץ במכינות, 77.36 מיליון שקל לתמיכה בתרבות יהודית חרדית, 75 מיליון שקל לתמרוץ וטיפוח בבתי ספר מוכרים שאינם רשמיים (שמשרתים בעיקר את החברה החרדית), 39 מיליון שקל תגבור החינוך החרדי במוסדות הפטור, 200 מיליון שקל ליהודה ושומרון התעצמות וכוננות ו-35 מיליון שקל מכינות קדם צבאיות וגרעינים משימתיים.

• תודה
Reactions: jdn

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה