כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

Yael Mor

משתמש מקצוען
מה ההגיון לגבות תשלום ולתת מתנה ?
אל תגבו ואל תתנו מתנות...
==============
כל זמן שאין היתר לפנות לבית משפט
אין משמעות לארגון עובדים חרדי.
תוכנית חיסכון מבחינתי.
בנוגע לטענה השניה אתם צודקים בהחלט. צריך דחוף להקים משהו שייצג באמת את המורים בחינוך העצמאי.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
מה פשר הרשימה של המוסדות שנכנסו ? איך זה קשור לעת הזאת?
עמדת שר החינוך (בשונה משר האוצר) שצריך לדון בכל הכספים הקואליציונים של משרד החינוך ואז לאשר רק את בתי הספר שכבר נכנסו לאופק. זה הרשימה שהעלו כאן.

בתכל'ס לא הייתה ישיבת ממשלה ולא הוחלט דבר.

אבן שלמה

משתמש מקצוען
תוכנית חיסכון מבחינתי.
בנוגע לטענה השניה אתם צודקים בהחלט. צריך דחוף להקים משהו שייצג באמת את המורים בחינוך העצמאי.
אני יודעת לחסוך לבד, ולקנות אחכ בכל חנות שבא לי ולא תוך חודש+ מאז שעלה הרצון לפניהם.

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
החכי"ם החרדים רועדים מפחד שהתקשורת החילונית תשים אותם על הגריל, שותקים ועושים מעט במחשכים, צריך להוציא לחזית מורים מהדרום שקורסים כלכלית ולנסות לפרוץ בכתבה משמעותית (היחיד שישתף פעולה בזה הוא אולי ערוץ 14) ולקוות לטוב

ביתרי

משתמש חדש
החכי"ם החרדים מפחדים יותר מהציבור החרדי שישים אותם על הגריל
שתדלנות זה טוב, ככה שרדנו 2000 שנה
אבל אם זה לא הולך צריך ללכת בכל הכח
העוול זועק לשמים

מנטור

משתמש פעיל
דובר החינוך העצמאי (הממשלה): אחרי המלחמה יהיה מספיק זמן ותוקם ועדת חקירה חרדית ,מי הם האשמים במחדלים הארוכים בתוך המחנה במשך שנים וניקח אחריות .
כרגע צריך לרכז את כל הכוחות במלחמה מול נערי האוצר והמשפט , ולתקן את העוול שתוכנן במשך שנים שלציבור החרדי לא היה אופק חדש זה יקח זמן ומשאבים .
במלחמה הזו חייבים "לנצח " המטרה העלאת שכר העובדים כפי שכולנו הרגשנו בחודש הקודם !!!!

נ.ב .לגבי המשכורות חשוב להדגיש שהעברנו את המשכורות במשך שנים בזמן .

י. דויטש

משתמש רשום
שאלת תם, בשיא הרצינות:
למה המורות ממשיכות ללמד?
למה הן באות לעבודה?
אם אין כסף - אין עבודה.

הרי אם אלפי ילדי ישראל לא ילמדו - אולי זה יעורר משהו שם בממשלה.
אולי והלוואי...אבל בסוף המורות שבויות בידם אין להם לאן ללכת אין 10 רשתות חינוך לבחירה יש בדיוק שתי רשתות שהם יעשו מה שהם רוצים!!!!

מנטור

משתמש פעיל
צריך לדרוש מהסתדרות המורים לשחרר כספים
ולתת הלוואות בלי ריבית ומענקים למורים כדי שהעסקים לא יקרסו .

מנוי חדש

משתמש פעיל
יש להם כח לפעול כעת ולא להיכנע לאיומי המשפטנים וראשי המחאה,
אם החינוך העצמאי ייאלץ לשלם משכורות מקוצצות בימים הקרובים זה יהיה כישלון של הנציגים והפסד של כולם.

קובי הלוי

משתמש רשום
אני ניודע בדיעה ברורה שהנציגים שלנו מקיזים דם לטובת העניין!!!
מי שאין לו שכל להבין שלא כל דהר ראוי שהם יאמרו ויעשו בפומבי עדיף שישתוק ולא יראה זאת לכולם!
רק נגדיר שמדובר במאבק איתנים !!!
צריך הרבה הרבה תפילות ורחמי שמיים

מיכי82

משתמש פעיל
למה?אנחנו מקבלים את כל הסכום בפסח.
בנוסף, יצא לי להעזר בהסתדרות המורים, שלחתי מייל וקיבלתי תשובה למחרת. התכתבתי אותם עוד כמה פעמים והמענה תמיד היה מהיר וקונקרטי.
אני חושב שהסכום שנותנים בפסח הוא לא קשור כלל לדמי החבר אלא זה סכום שהמדינה נותנת להם

כך זה עובד בחינוך הממלכתי מי שחבר בהסתדות המורים מקבל מענק לפסח בצורת כרטיס שאפשר לקנות בו בחנויות מסויימות על סך כ650 שח ומי שלא חבר לא מקבל כרטיס זה אך כנגד זה מקבל מהמדינה סכום של 425 שח בתלוש !!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה