כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

מיכאל.ז

משתמש רשום
גמולים שלמדתי השנה ועודכנו בפורטל אך בתלוש של מרץ לא הופיעו יחשבו להמרה?
1.צריך להסתכל באישור נתוני העסקה ממתי כתוב שאישרו לך את הגמול כמה רטרואקטיבי אחורה .
2. גם אם זה לא רשום בתלוש של מרץ אבל אישרו לך את זה רטרואקיבי אחורה זה גם נחשב.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
גמולים שלמדתי השנה ועודכנו בפורטל אך בתלוש של מרץ לא הופיעו יחשבו להמרה?
לא עושים את החישוב לפי התלשו הפיזי שמחזיקים ביד, אלא לפי הנתונים האמיתיים של חודש זה הקיימים במשרד החינוך
אם באמת זה אמור להיות מעודכן בחודש זה, בבא היום כשיעשו את החישוב זה יהיה

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עם כל הסימולטורים והטבלאות שהועלו כאן, עדין יצאתי מבולבלת.
באיזה אופן אוכל לוודא ששווה לי להיכנס לאופק חדש, ואיך אוכל לחשב את השכר שלי?
אני יודעת מה הדרגה שלי, ומה עכשיו?
@טילון

מה שאני

משתמש מקצוען
1.צריך להסתכל באישור נתוני העסקה ממתי כתוב שאישרו לך את הגמול כמה רטרואקטיבי אחורה .
2. גם אם זה לא רשום בתלוש של מרץ אבל אישרו לך את זה רטרואקיבי אחורה זה גם נחשב.
לא עושים את החישוב לפי התלשו הפיזי שמחזיקים ביד, אלא לפי הנתונים האמיתיים של חודש זה הקיימים במשרד החינוך
אם באמת זה אמור להיות מעודכן בחודש זה, בבא היום כשיעשו את החישוב זה יהיה
כלומר שאם זה מאושר רק מחודש אפריל לדוגמא אז זה לא יצטרף להמרה

מיכי82

משתמש פעיל
כלומר שאם זה מאושר רק מחודש אפריל לדוגמא אז זה לא יצטרף להמרה
הקובע הוא מתי באמת הסתיימה ההשתלמות. השתלמות שהסתיימה באמצע מרץ נחשבת רק מאפריל.

אבל כל גמול השתלמות שנצבר עד לדצמבר שאחרי הכניסה לאופק מחושב לצורך קביעת דרגה על ידי המרה מחדש.

חי 523

משתמש פעיל
איך פתאום במחשבון יוניק מופיע רק גמול השתלמות ללא שאר הגמולים שקשורים כמו אכשרה, וכפל?

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אין כאן מורות מבני יוסף
שיגלו לנו איך מחושבת אצלם תפילה?????

זה מאד משמעותי חתמו על אותו הסכם

מקל קסמים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שעתיים מתוך השהיה יהיו תפילה.

אבוה דחיים

משתמש חדש
חלם או טעות
אצלינו בבית הספר אמרו שאם צריכה להוסיפה שעת פרטני ושעה רגילה לקבל את התוספת
במילים אחרות אין שום תוספת
ובטבלאות לעיל אני רואה הפוך מי יודע מה קורה פה

בת צלופחד

משתמש רשום
בימים הקרובים אמור להישלח למנהלי הבי"ס (חינוה"ע) סימולטור מעודכן ותקין ללא כל באגים שהם טוענים שאפשר ממש להסתמך עליו ולקבל לפיו החלטות,
אשמח כשיהיה למישהו קישור או גישה שיצרף כאן.

מיכאל.ז

משתמש רשום
אצלינו כבר הודיעו שיום חופשי לא יקום ולא יהיה, אבל יש סיכוי שיגמרו יום אחד מוקדם קצת .
אבל מה שכן, נהיה פחות שעות פרונטלי שזה גם מאוד חשוב.

עמליה 098

משתמש מקצוען
אצלינו כבר הודיעו שיום חופשי לא יקום ולא יהיה, אבל יש סיכוי שיגמרו יום אחד מוקדם קצת .
אבל מה שכן, נהיה פחות שעות פרונטלי שזה גם מאוד חשוב.
למה נהיה פחות פרונטלי ?
ולמה שלא יהיה יום חופשי?
ו"אצלינו"=חינוך עצמאי?

מיכאל.ז

משתמש רשום
יום
למה נהיה פחות פרונטלי ?
ולמה שלא יהיה יום חופשי?
ו"אצלינו"=חינוך עצמאי?
יום חופשי קשה לעשות בחיידר שלומדים גמרא עם הספקים. לא יכול לבוא ממלא מקום וללמד משהו אחר זה בעייתי בחיידר רגיל.

קובי הלוי

משתמש רשום
אשמח לחוו"ד המבינים!
מורה א-ו, ותק 8, חינוך, בלי משרת אם, כעשר גמולים, מועסקת בשנה הבעל"ט בשיעור של 70 אחוז, ובנוסף יש לה מענק שעות של 4 ש"ש ס"ה 83 אחוז כך שהיא תהיה זכאית לתוספת של 10 אחוז משרת אם ס"ה 93 אחוז: שכרה אמור להיות כ7920 ש"ח לפי יוניק
מאידך אם תסגור בי איי כעת לפי החישובים שלי היא בדרגה אחד באופק חדש ושכרה כ 7980 לפי מחשבון יוניק
אם ניקח בחשבון שבעולם ישן היקף המשרה הרישמי הוא 93 אחוז הרי שכל התוספות של ביגוד הבראה ומעונות יהיה יותר גבוה בעשרים אחוז מאשר אם תיכנס לאופק כך שהשנה היא רק תרוויח אם לא תיכנס לאופק חדש, וגם בהסתכלות קדימה תרוויח שבשנה הבאה יהיה לה מקדם המרה של משרת אם שאותו אין לה השנה
אני מאוד ישמח לשמוע ולקבל מהציבור הערות והארות על כל החישוב
בתודה מראש

יבנה המקדש

משתמש מקצוען
@טילון ,
סתם, מטעמי סקרנות,
למנהלים / ות בתי הספר אופק חדש משפר את התנאים או להיפך?
(אצלם, גם בלי אופק היקף המשרה היה מעל 100%,
ובנוסף הם נדרשים באופק ללמד שעות פרונטליות בכתות)

מיכי82

משתמש פעיל
אשמח לחוו"ד המבינים!
מורה א-ו, ותק 8, חינוך, בלי משרת אם, כעשר גמולים, מועסקת בשנה הבעל"ט בשיעור של 70 אחוז, ובנוסף יש לה מענק שעות של 4 ש"ש ס"ה 83 אחוז כך שהיא תהיה זכאית לתוספת של 10 אחוז משרת אם ס"ה 93 אחוז: שכרה אמור להיות כ7920 ש"ח לפי יוניק
מאידך אם תסגור בי איי כעת לפי החישובים שלי היא בדרגה אחד באופק חדש ושכרה כ 7980 לפי מחשבון יוניק
אם ניקח בחשבון שבעולם ישן היקף המשרה הרישמי הוא 93 אחוז הרי שכל התוספות של ביגוד הבראה ומעונות יהיה יותר גבוה בעשרים אחוז מאשר אם תיכנס לאופק כך שהשנה היא רק תרוויח אם לא תיכנס לאופק חדש, וגם בהסתכלות קדימה תרוויח שבשנה הבאה יהיה לה מקדם המרה של משרת אם שאותו אין לה השנה
אני מאוד ישמח לשמוע ולקבל מהציבור הערות והארות על כל החישוב
בתודה מראש
לדעתי החשבון מוטעה. ודאי אם מצליחה לסיים ב.א עד דצמבר.

בת צלופחד

משתמש רשום
יש לי שני שאלות חשובות למי שמתמצא ומקווה שאני לא חוזרת על שאלות שנשאלו ומתנצלת מראש,
1. האם מורה שקיבלה בתשפ"ג שעות מענק וזה העלה לה את אחוזי המשרה זכאית להיכנס לאופק עם אחוזי המשרה הגבוהים או שמחוייבים לה רק לאחוזי משרה המקוריים?
2. האם זה נכון שמורה אומרת "שווה לי לא להיכנס השנה לאופק אלא שנה הבאה ובשנה זו בנתיים אני משלימה גמולים כדי להיכנס בדרגה גבוהה יותר"...?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה