כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

קובי הלוי

משתמש רשום
כפי איך שנשמע המכתבים שנשלחו הם המחוז החרדי והם ס"ה אישור על עדכון וותק לא מרגש מידי
כפי שכתבתי היום שמעתי זאת מגורם בלשכת שר החינוך כמעט לוודאי שהחינוה"ע מצטרף בשנה הבאה לאופק,
אך עדיין מוקדם בשביל לחגווג כיון שהתהליך הבירוקרטי לא באמת נשלם אך כפי הנראה יעמדו בדד ליין בע"ה

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
עוד שאלה שיש לי ולא הצלחתי להבין-
אם יש פה מורות שמכירות את השכר כיום ביסודי וגם בתיכון במקביל- אני ממש אשמח שתגיבו לי כאן.

ממחשבון השכר של משרד החינוך עולה-
שהמשכורות באופק חדש עולות על המשכורות בעוז לתמורה (תיכונים).
מה אני אמורה להסיק מזה?

שאם יש לי כרגע שתי הצעות למשרה מלאה- ביסודי ובתיכון-
היסודי עדיף?
זה לא אמור להיות אחרת?

( הנתונים שהשוויתי:
באופק-
תואר ראשון+5 שנות וותק+דרגה 1 באופק (לא יודעת עם כמה דרגות ניכנס)+חינוך כיתה+100% משרה= ברוטו 9595
אם מדובר נגיד בדרגה 3 באופק- זה כבר 10 אש"ח.
בעוז לתמורה-
תואר ראשון+5 שנות וותק+ 7 גמולי השתלמות+חינוך כיתה+100% משרה= ברוטו 9246)

אשמח להבין כי אין לי מושג לפי מה קובעים את הדרגה באופק, אבל עדיין נשמעים לי פערים מוזרים...
שכחת כפל תואר.
בעוז יוצא לך 9928
וזה עוד לפני מה שארגון המורים ישיגו ככל הנראה בעקבות העיצומים

יערי

משתמש מקצוען
כפי שכתבתי היום שמעתי זאת מגורם בלשכת שר החינוך כמעט לוודאי שהחינוה"ע מצטרף בשנה הבאה לאופק,
אך עדיין מוקדם בשביל לחגווג כיון שהתהליך הבירוקרטי לא באמת נשלם אך כפי הנראה יעמדו בדד ליין בע"ה
ואני שמעתי מגורם מוסמך בחינוך העצמאי שהשנה יכנסו רק 10 אחוז מהמוסדות בגלל קוצר הזמן.
מי שיש לו יכולת ללחוץ על הנהלת החינוך העצמאי ועל משרד רו"ח שמלוה אותו (מעדיף לא לכתוב את שמו), ולהזכיר להם שאפשר מבחינת משרד החינוך להצטרף עד סוף השנה הלועזית כמו שעשו בתיכונים בעוז לתמורה, כדאי שילחץ מעכשיו.

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בתי ספר של חינוך עצמאי קבלו מכתב מסורוצקין על העסקה בהיקף משרה חורג
וכך כתב:
בימים הקרובים יופץ אי"ה הנוהל של 'אופק חדש' שכולם מצפים לו, מותאם לחינוך העצמאי.

עמליה 098

משתמש מקצוען
איפה יש מחשבון?
איך יודעים איזו דרגה אני באופק?

נערך לאחרונה ב:

דילים

משתמש מקצוען
תודה על התשובה.

כפל תואר יש גם כאשר יש תואר ראשון ותואר שני?
ועוד משו-
כתוב באתר של משה"ח שכפל תואר שווה ערך לכ8 גמולים- זה לא נכנס למניין הגמולים נכון?
זה משהו נפרד חוץ מסך הגמולים.
הבנתי נכון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ב

א לָמָּה רָגְשׁוּ גוֹיִם וּלְאֻמִּים יֶהְגּוּ רִיק:ב יִתְיַצְּבוּ מַלְכֵי אֶרֶץ וְרוֹזְנִים נוֹסְדוּ יָחַד עַל יְהוָה וְעַל מְשִׁיחוֹ:ג נְנַתְּקָה אֶת מוֹסְרוֹתֵימוֹ וְנַשְׁלִיכָה מִמֶּנּוּ עֲבֹתֵימוֹ:ד יוֹשֵׁב בַּשָּׁמַיִם יִשְׂחָק אֲדֹנָי יִלְעַג לָמוֹ:ה אָז יְדַבֵּר אֵלֵימוֹ בְאַפּוֹ וּבַחֲרוֹנוֹ יְבַהֲלֵמוֹ:ו וַאֲנִי נָסַכְתִּי מַלְכִּי עַל צִיּוֹן הַר קָדְשִׁי:ז אֲסַפְּרָה אֶל חֹק יְהוָה אָמַר אֵלַי בְּנִי אַתָּה אֲנִי הַיּוֹם יְלִדְתִּיךָ:ח שְׁאַל מִמֶּנִּי וְאֶתְּנָה גוֹיִם נַחֲלָתֶךָ וַאֲחֻזָּתְךָ אַפְסֵי אָרֶץ:ט תְּרֹעֵם בְּשֵׁבֶט בַּרְזֶל כִּכְלִי יוֹצֵר תְּנַפְּצֵם:י וְעַתָּה מְלָכִים הַשְׂכִּילוּ הִוָּסְרוּ שֹׁפְטֵי אָרֶץ:יא עִבְדוּ אֶת יְהוָה בְּיִרְאָה וְגִילוּ בִּרְעָדָה:יב נַשְּׁקוּ בַר פֶּן יֶאֱנַף וְתֹאבְדוּ דֶרֶךְ כִּי יִבְעַר כִּמְעַט אַפּוֹ אַשְׁרֵי כָּל חוֹסֵי בוֹ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה