כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

,
@הקרמלין במוסקבה תרגע...
ברור שהם יצביעו בעד התקציב, זה תקציב דו שנתי, רק אמרו שיכנסו כולם ביחד ולא שנה אחת בני יוסף ושנה הבאה חינוך עצמאי (אגב להערכתי זה כן מה שיקרה כי חינוך עצמאי עובד קצת יותר לאט בנושא הזה)
לגבי השאלה מהיכן הבנתי - בתקציב שהוגש יש רזרבה של כמעט 3 מיליארד שח בתקציב משרד החינוך ולא זוכר היכן ראיתי שהיה כתוב שרובו שייך להסכמי שכר במגזר החרדי
תודה
אבל אם 'בני יוסף' יכולים כבר להיכנס השנה מדוע שלא יתנו להם
???

תקרא את כל האשכול אחורה על הבעיה שלהם עם מערכת עושר וכו' זה פרוצדורה מאד גדולה
אני יודע גם בלי לקרוא את האשכול
שאלתי רק למה החכים החרדים מיהדוה''ת
לטענת אחד הניקים לעיל
טענו שלא יהיה מצב שמעעין החינוך יהיו בפנים וחינוך לא
אלא רק עוד שנה
אם מעיין יכולים כבר השנה .בשמחה
למה למנוע מהם כי חינוה''ע יקח יותר זמן ???

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לטענת אחד הניקים לעיל
אלא רק עוד שנה
צודק!

מנטור

משתמש פעיל
ציבור יקר וקדוש אשמח לדעת האם אני צודק
בואו נהיה ראליים ונחשב צעד אחד קדימה שבוודאי יכול להשפיע באישי עלינו למשך השנים הקרובות

אם יעברו לאופק חדש, נצטרך לעבוד יותר שעות ואז תהיה חלוקת תפקידים חדשה לכל הפחות לשעות הנוספות
ולכן אם אנחנו מעונינים בתפקידים אכותיים וד"ל ( אפשר לברר במוסדות שעברו ,מה מומלץ )
כדאי כבר מעכשיו להפשיל שרוולים ו/או להתחנף למנהלים

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
מה קורה עם גני בית יעקב, אגודת ישראל....

קובי הלוי

משתמש רשום
לטענת אחד הניקים לעיל
אלא רק עוד שנה
כוונתי היתה רק להרגיע ולומר שלא יהיה תוכנית רשמית בה בני יוסף נכנסים והחינוה"ע לא!
אבל בעיות טכניות יכול גם יכול להיות ואי"ז קשור כ"כ לעבודת החכי"ם,
רק לדוגמא במידה ואין בבית הספר בו הינך מורה שבעים אחוז המעוניינים באופק חדש בית הספר לא ייכנס לאופק חדש וחבל על כל הדיבורים

ברכה וישועה

משתמש פעיל
כוונתי היתה רק להרגיע ולומר שלא יהיה תוכנית רשמית בה בני יוסף נכנסים והחינוה"ע לא!
אבל בעיות טכניות יכול גם יכול להיות ואי"ז קשור כ"כ לעבודת החכי"ם,
רק לדוגמא במידה ואין בבית הספר בו הינך מורה שבעים אחוז המעוניינים באופק חדש בית הספר לא ייכנס לאופק חדש וחבל על כל הדיבורים
לדעתי אין לזה קשר לשבעים אחוז כל ה70% היה קשור רק לעוז לתמורה שכל בית ספר מחליט בעצמו מה טוב לו אבל ביסודי הרשתות לבד מחליטות

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אין תשובה??
מה הוא נותן במשכורת תראה במחשבון יוניק - תשחק עם ההגדרות של טרום רפורמה ואופק חדש וכן עם החודשים (זה לא מדויק מאה אחוז אבל נותן כיוון)
כמה שעות צריך להוסיף אין לזה תשובה ברורה זה משתנה בין תפקידים ובין בתי ספר

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מה הוא נותן במשכורת תראה במחשבון יוניק - תשחק עם ההגדרות של טרום רפורמה ואופק חדש וכן עם החודשים (זה לא מדויק מאה אחוז אבל נותן כיוון)
כמה שעות צריך להוסיף אין לזה תשובה ברורה זה משתנה בין תפקידים ובין בתי ספר
בשביל לדעת כמה יקבלו באופק צריך לכתוב במחשבון חודש 9 כי אז יש עוד העלאה

אייזנבך

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים

אינסוף

משתמש מקצוען
הודיעו היום בכמה בתי ספר בירושלים למנהלות להתחיל הערכות עם המורות ולמלא טפסים בכדי להכנס שנה הבאה לאופק.

צמה

משתמש פעיל
כאחת שעובדת באופק חדש-
מומלץ מאוד, קשה לי לשער בכמה נמדד ההבדל (היו לי כמה שינויים בתקופה שעברתי לאופק כמו שינוי למשרת אם ועדכון תואר ראשון). בכל מקרה, בבירור עם מורות בחינוך העצמאי, הפער הוא ממש משמעותי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה